Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bio sam ironican :)

mislim da apsolutno nema potrebe ici preko 192 za uobicajeno winamp slusanje. samo bzvz zauzima prostor na disku.

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

320 CBR је постало популарно због веб сајтова за куповину музике, који су поставили стандард битрејта на максимум колико mp3 формат може да подржи. Сад, са друге стране сценска издања и даље се придржавају застарелих стандарда па тако имамо музику у V2, и филмове величине у односу на CD медиј, ~700MB и ~1.4GB. Али изгледа да се полако мења све то, судим на основу све чешћих одступања.

Ја бих за сада ставио V0 као стандард, најбољи однос квалитета и величине фајла.

http://wiki.hydrogenaudio.org/index.php?title=LAME#VBR_.28variable_bitrate.29_settings

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvo mislio da je baš kriminalno jeftin taksi, međutim onda sam skapirao da je sve blizu, pa da je skuplji od toga, bilo bi dranje!

pa za istu destinaciju u beogradu uzeli bi ti bar tri puta vise,to je sigurica.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Opet sam se smrzo ko pička i iskirvio od lopatanja. Ne pada mi na pamet sutra da radim, jedina zima koju ću narednih dana da proživljavam je ona u Skajrimu :)

Ne znam dal od umora, dal od hladnoće, ah uhvatio me neki očaj i mrak teški, nabolje bi bilo da legnem što pre da spavam..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ocistio sam pola vracara i cubure od snega , slomljen sam

kad reče ... prolazim pored doma zdravlja, ono neko bukvalno nabio sneg i napravio zid od snega jedno metar visok do automobila, ti ljudi definitivno ne mogu da izađu sa parking mesta osim da im neko pomaže jedno dva sata da to očiste.

plus sam uspeo da upadnem u sneg metar i po visok, slučajno, baš je bilo zabavno ... prvo ono "umreću" a onda "me gusta" :)

Link to comment
Share on other sites

добро је очишћен град, улице су до асфалта очишћене. чак и споредне.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

na ovo mislis?

Photo0861.jpgPhoto0862.jpg

[:D]

zamrzlo se sve sto je moglo da se zamrzne. temperatura je u sobi bila -2 kada sam dosao, sada je neverovatnih 9 stepeni.

ne znam samo sta da radim sa bojlerom. tehnicki, ako se voda u njemu zaledila (a ocigledno jeste), on bi trebao da je otopi i sve bi trebalo da radi?

moram sutra da grejem cevi, ne znam sta mi drugo preostaje. survival of the fittest! [8D]

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Au sine ode radijator

Pa da ... u principu u bojleru ima mesta za led, aj valjda ti on nije puko ...

To ces znati kad se otopi ... ako curi puko je. Ne zaboravi da ga istekas iz struje/iskljucis osigurac - struja i voda losa kombinacija :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

@zeks

kuca sa nekom ludom izolacijom. leti kada bude po 30 stepeni ti unutra moras da sljakas neki duks, a zimi se ovo desava.

ne znam kako me je zaobislo prosle godine. inace je karaburma/calije u pitanju, kraj kod OMV pumpe.

@kili, pa mogao si da se javis =/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...