Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ako ne ides tako cesto busom uzmi ovu nepersonalizovanu kartu :) makar za mesec februar dok se ne smanje guzve :) Ili da ides u neke zabacenije delove tipa Tempo na bezaniji :) ali problem je sto je dovoljno da ima 30 ljudi ispred tebe a po coveku proces traje 5 minuta :D i eto tri sata cekanja :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Moja keva je bila u Beogradjanki i izvadila. Nisam je bas slusao dok je pricala, ali mislim da nije cekala dugo. Inace ima 36 saltera, i navodno svi rade, tako da ne bi trebalo da bude guzve.

Cekao sam ja otprilike sat i po,dva,i to je bio petak cini mi se,kapiram da nije uvek guzva,ima dosta satlera,oko 35/6 k'o sto ti kazes

nije bre 5 minuta,2/3 max :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Ako ne ides tako cesto busom uzmi ovu nepersonalizovanu kartu :) makar za mesec februar dok se ne smanje guzve :) Ili da ides u neke zabacenije delove tipa Tempo na bezaniji :) ali problem je sto je dovoljno da ima 30 ljudi ispred tebe a po coveku proces traje 5 minuta :D i eto tri sata cekanja :D

Најгоре је што се возим свакодневно. Кева упозоравала још од прошле године да извадим што пре, због гужви, ал јбг, кад сам лењ, сад и треба да чекам. :)

Е, да, од колико сати се отварају шалтери, да пораним као пензоси код лекара? :)

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

prema mom uzorku gužve su sve vreme. 2-3 puta sam video u tempu i bilo je čekanje oko sat vremena, a keva je pokušavala da izvadi penzionersku u dva navrata i oba puta se vratila jer je bilo neko višesatno čekanje. govorim o periodu novembar-decembar.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam jeo i baš mi je lepo, mogu to da radim jer nisam debeo i mastan! Sad jedem čokoladu s rižom (poz za mog ortaka rižu!), pa ću posle da legnem na svoj preterano udobni Simpo dušek, koji će me vrlo lako odvesti u carstvo snova.

Laku noć želim svima, da spavate barem upola mirno kao ja!

Link to comment
Share on other sites

probudio sam se, nešto me kopkalo... nisam znao šta, ali evo vidim šta je! neko mi je editovao prethodni post, i po tom postu ispada spavam na Simpo dušeku, koji je naravno mnogo lošiji od mog originalnog znate_već_kog dušeka! i zato nisam mogao da zaspim!

Sutra šaljem pismo nadležnom organu RUR-a, stvarno nije u redu. Kako bi bilo kad bi neko na hardware forumu napisao "Druže, za to što ti treba kupi ATI karticu, sabija!", i posle minut dođe Laki i edituje to u "Druže, za to što ti treba kupi nVidia karticu, sabija!" ?

A ovde je čak mnogo ozbiljnija stvar u pitanju, jer čovek ipak provede trećinu života spavajući. Odabir lošeg dušeka može imati višestruko gore posledice nego pogrešan odabir grafička karte.

Link to comment
Share on other sites

hahaha, haha, odavno se nisam ovako smejao :)

a samo sam došao da napišem kako je napolju -11 stepeni!

išao sam ulicom tri minuta i nakon toga već nisam mogao da osetim nos, obraze itd ... i posle kao, loše leto!

ja sam zato išao od gajbe do brankovog peške i bilo mi je do jaja!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam se razboleo, temperatura, kašaljem, kijam itd :c

Sada po ceo dan čajevi i supe! i hon ofc :D

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...