Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Moras da sacekas prvo tramvaj pa onda kola da prodju i obrnuto.

ja ne znam koji car je smislio da se na jednom kruznom toku ukrstaju trola tramvaj i automobili

najretardiraniji su tu trolejbusi, koji bukvalno imaju pravu liniju (bar sa danasnjim trasma) ali zbog kruznog toka moraju da istroluju (hehe) svih ostalih 6 ukljucenja u tok. Tramvaji opet imaju samo 3 moguca pravca i smore ostala 4... Deluje mi da je najbolje nekako izmestiti trolejbuse i tramvaje odatle, tj da se oni "preusmeravaju" malo pre ili malo posle kruznog toka na odgovarajuce pravce. Al sta ja znam kad ljudi koji su zavrsili saobracajni fakultet kazu da nema resenja :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

ako pogledas malo bolje, trole ne mogu da idu nijednim drugim putem. a kapiram da je premestanje celokupne mreze njihovih zica preskupo ili jednostavno nije na dnevnom redu trenutnih komandanata grada jer im nece doneti dovoljno glasackih poena koliko bi ulaganje u neki drugi projekat

Link to comment
Share on other sites

ja sam pričao sa nekoliko ljudi sa saobraćajnog, koji su završili faks i tako, rade u struci, baš saobraćaj i svi su na fazon - slavija nema rešenje, to je što je, najbolje je ovako :)

Pa tako nekako, ja bih ponudio resenje da se ceo saobracaj na slaviji grune pod zemlju...i da se iznad napravi trg... u pravom smislu rechi trg (: Ovako... "trg slavija" je sve samo ne trg.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Hell yeah \m/

AkzCh8LCEAExEB5.jpg

14nl1u1.jpg

:P

ceka se judas priest karta da stigne :D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mislim da postoji samo jedna stvar koja moze muskarca da natera da potpuno pospremi kucu, opere sudje, zategne, blabla

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Drugi muskarac :tf:

15hmo36.png

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ali suv sneg koji se ne topi, vec pretvara u pire kad bacis so na njega. Od njega jedino zivo blato ako iskopas neku rupu po parkovima :D koji bi to horor bio, iskopas rupu i napunis ovim sranjem i neki klinac se ... izgubi :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...