Jump to content

RURomobil!


dovlagsi

Recommended Posts

Pomogni deci tako što ćeš im kupiti bicikl ili Plejstejšn 2 i slično, pusti ove buržuje, puni su!

Bicikl imaju oboje,Sony ni u ludilu im ne bih kupio,zelim da ih odvojim od kompjuterskog sveta koliko je to moguce i da svoje vreme provode vise napolju nego unutra zakucani za komp ili neku konzolu....

Auto ne bih vozio nikako,ovo je eto cisto da malo pomognem vama rur drugarima..Jedino kad dodjem u Bgd pa se nadjem sa vama drugarima na nekoj pijanci :D ..HIjao ,to bi bilo tako lepo :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

doći ćemo ruromobilom da puštamo balon :D

Ivke brate,mi bi zaista trebali u skorije vreme da se sastanemo i da napravimo spisak stvari koje treba da kupimo..Vidis da cene rastu nenormalno pa kontam da je bolje da to odradimo sto pre,mozda cak i pre Nove Godine ,drzacemo to kod nekoga u steku slozeno..a uz to obavezno kuvamo kotlic...imam ja jedan od 5 litara i jedan od 10 litara,znam da kuvam tako da to nije frka :) //

Da ,bilo bi lepo da se dodje rurmobilom i jos ako bi se odradio neki dobar styling na limariji u fazonu rur znaka i ispisa RUR tako da sve bude kompletno..Jao imam divne planove :)

Link to comment
Share on other sites

crko migavac napred, probacu sutra da skinem posle posla i sjurim drugu sijalicu u kraju, valjda je neka defaultna.

naletoh na pumpi na lika sa ford foruma.. kaze da im je nas rurko misterija neko vreme, vidjaju ga po gradu a nema ga "u bazi" kod njih [roflmao] ne znam dal d im okacim topic tamo, ili link ka ovom ili da iskuliram

desno krilo je neko zakacio od kad sam ja vozio zadnji put.. videh jutros.. a solo parking mesto sam zaboo nema sanse da me je neko sinoc kolima zveknuo.

kocnica i dalje vristi... trebalo je do sad da je na mestu right?

aaaand imao sam danas attentione whore ispalu... semafor, 2 trake,crveno, ja u levoj... vidim brdo klinaca vadi mobilne da slika..malo po gasu, vole deca jbg.. kad je opalilo nesto desno od mene ko blesavo... okrenem se i vidim lika sa belim lambom metar iza mene, cereka se iz kola... failzorzzzzz

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam kako sam završio ovde, ali kad jesam, da dodam da sam video tog lika sa belim lamboom danas, a ne znam jesi li mu skontao tablice :D

P4 KAO

haahahahah

PS: ja sam primetio ogrebotinu pre nedelju dana, na desnom krilu, malo napred dok je bio parkiran kod redakcije, nekome sam to i rekao ali mi je taj neko rekao da je to ok. Možda to nije to doduše.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

da, konstatovali smo da je cuknut u desno krilo jos u restoranu Junkie, nisi pazio!

migavac mozes a i ne moras da radis, ionako ce da se stavljaju novi ;)

a kocnice cvile vise no ranije, kaze majstor da treba da se razrade, plocice i diskovi su dobri. MIslim, on dobro koci, to je najbitnije.

a ovog sa fordovog foruma pitaj za 2,9 V6 motor! ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa ja mislim da je sa desne strane bila neka "veca" ogrebotina jos kad je bio kod mene...ili sam se istripovao?

FU DOVLA :D

e da,jel ste namestili jebeno sediste,ja od 180 ko da sam na jebenom bobu,tako vozim :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam u restoranu multitaskovao one cevape i vas dvojicu, normalno da sam ponesto prevideo kad doruckujem u 6PM

da zaboravih da ce novi bas odmah leci, ok videcu posto su i kolko je zezanje.. prednji levi je geknuo.. kad treba da secem kontra traku nije simpaticno

ovaj sa fordovog foruma mi je rekao da sije sebi ovih dana presvlake pa ima template ako nam treba. da je bolje noviji motor iz siere? 16v da se uzme neki. ummm da je auspuh prolupao negde, za tablu iz grenade da moze bez frke... to je ja mislim to.. nije bas bilo da se raspricam na pumpi a i zurio sam. aj iscimacu ga na PM tamo.

ne znam kolko se razradjuju plocice.. valjda do 100km.. ja sam presao 50ak, i dalje skripe ko blesave, bez tendencije da iskuliraju

grujice ja sam 183 i vozim normalno.. il lazes za visinu il si zena <3 ... videce valjda kad bude skidao za presvlake i sta je sa sinom, spomenuli smo i to.

Link to comment
Share on other sites

ja sam 180 i super sam sa sedistem, ja ne znam kako ti grujo vozis auto, nekako pozeraški? :)

auspuh nije prolupao, nego nema srednji lonac :D zato se i cuje tako, sto je opet ok.

tabla je vec porucena, bice ugradjena sledece nedelje, a tada cemo i detaljnije o enterijeru sa Bekijem tapetarom! ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@Astora:

Brate, evo ja ću se družim sa tobom, samo te pare da potrošiš na decu a ne na ovo :(

Dobro ti je vudu rekao, mani ove buržuje :) (izvinite što uopšte postujem ovde, nije mi namera da kvarim zabavu)

Dakle, kupi klincima nove patike, odeću, možda i ženi nešto, uvek ima nešto...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

vozim najnormalnije auto jebeni,stegnem se ko kurac da bih buljsonom zadrzavao sediste da ne klizi napred,ja ne znam kako vi zapravo vozite taj auto!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Definitivno je udaren auto sa desne strane, to je nešto "novo". Kada mi je Čili skrenuo pažnju na to udareno ja sam mislio da je ono što je bilo izgrebano pri "početku" automobila, ništa toliko specijalno, ali posle smo skapirali da je i više od toga. Odnosno ulubljen je deo krila i napred nešto malo. Ne vidi se baš ali kad se "presijava" se provali lako. Nema veze, to je nešto na šta ćemo više morati da obratimo pažnju pri daljem "rentiranju".

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, a i da oce bilo bi nesto preskupo kapiram. Ne verujem da se to isplati u bilo kojoj kombinaciji, pogotovu sto se realno ne vozi bas tako cesto. Plus kod kaska je nezgodno kad ga vozi vise ljudi, svako mora da se tamo nesto registruje i te neke fore.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...