Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Je l' ima neko da mi posalje 30$ na moneybookers vracam popodne najkasnije (pare su mi na pokerstars akauntu a sam sam sebi zakljucao akaunt na 24h da ne bih igrao, nemoguc withdraw za to vreme a hitno mi je)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

A Vermont man has been apprehended on criminal charges after his failure to spell correctly gave him away to police.

Adam Hall, 34, is accused of vandalizing his ex-girlfriend’s car by bending the license plate frame and scratching the word “sult” into the hood, according to a Bennington, Vt., police affidavit. Hall’s former girlfriend, Brittany Speckman, and police believe that Hall was trying to spell the word “slut.”

After Speckman discovered the vandalism, she notified police that she thought Hall was the perpetrator. Hall had allegedly been saying bad things about Speckman the night before the vandalism to one of Speckman’s friends at a bar, the document states. The pair had broken up a month earlier, and Speckman was dating someone new, according to the court papers.

Police called Hall into the station and issued him a citation. Hall denied any involvement with the vandalism, but when asked to write the sentence “You are a slut,” on a piece of paper, Hall wrote “You are a sult,” instead. The misspelling matched that of the vandalism.

Hall is charged with unlawful mischief.

Link to comment
Share on other sites

kako sam ja razumeo , taj lik je lik sa vukajlije a onaj sa tvitera je drugi

pravi Pantela je onaj sa twittera, mnogo je smesniji i originalniji

Nisu pravi ni onaj sa Fejsbuka, a ni onaj sa Twittera. Obojica su neki random likovi koji su preuzeli ideju, ništa drugo.

Meni lično je onaj sa Twittera doktor nauka za onog sa Fejsa jer je daleko kreativniji, ima bolje fore, a i treba uklopiti sve to u 140 karaktera.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

pravi Pantela je onaj sa twittera, mnogo je smesniji i originalniji

Nisu pravi ni onaj sa Fejsbuka, a ni onaj sa Twittera. Obojica su neki random likovi koji su preuzeli ideju, ništa drugo.

Meni lično je onaj sa Twittera doktor nauka za onog sa Fejsa jer je daleko kreativniji, ima bolje fore, a i treba uklopiti sve to u 140 karaktera.

to je zato sto ste hipster tviterasi

obojica su carevi,realno,ne treba gledati ko je bolji,vec se smejati i uzivati dok traje(i dok jeste smesno) :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...