Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Još ne spavam, slušam dnb i igram http://www.cabalsgame.com/ , sjajna igrica :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lul, probao sam da spavam, obrtao se jedno 40 minuta i vidoh da nema vajde. Zato sam sad lepo pojeo kiflu, skuvao fuku tursku, pa da se nastavi sa skajrimom :D

Ćelo, jel si ti Zvjezdan, Mane ili Milan, i ima li te na ovoj fotki:

13455899934eebc8873b727072641275_orig.JPG

ne , to su profi borci , mi amaterski nismo hteli da se slikamo sa njima :D

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

@laki

boli te paja, bar si zaradio shke :D

ma najjače :) da je barem tako, sve je to za džabe bilo, možda dobijem čokoladu :)

Jel' zna neko neku kinesku radnju oko crvenog krsta recimo, zapravo bilo shta od slavije ka kraju bulevara mi valja? Treba mi pishtolj na metkice za vecheras.

imaš kinesku radnju pre Piazza restorana na "spoju" Save Kovačević i 14. decembra, pa sa leve strane malo ispod, odmah pored Alfa banke na primer. A realno možeš i na bulevar da siđeš i nađeš po tezgama.

Link to comment
Share on other sites

Који шок сад. Доселили се неки нови у зграду и видим жену како се мучи с неким пакетима и торбама, јавим се љубазно, питам да ли треба помоћ, жена одушевљено прихвати. Још је била расположена све као "Хвала ти, сине." Попнемо ми то горе, ал пошто је то нека лагана, али кабаста кутија са вероватно неким чашама и шољицама, могао сам да је држим у једној руци, али сам једва видео испред себе, а у другој сам носио цегер и неке кесе. Дођемо испред врата од стана, иначе је скучен простор, пошто има гелендер тачно испред, нисам ни помишљао да бих то могао негде испред да спустим, него кренем за њом у стан. И жена креће да хистерише нешто, прво нисам извалио шта је, на тренутак сам помислио да има неког кућног љубимца који је направио хаос ил нешто, међутим, извалим да су речи упућене мени и да ме жена критикује због тога што сам ушао обувен, а они тек ставили нове тепихе, како сам непристојан, како млади немају трунку васпитања и тако даље. То све са неким нагласком. И да су ми слободне руке биле не би ми пало на памет да се изувам на ходнику зграде, втф? Само сам спустио кутију и кесе и као "Ок, ок, извињавам се." И кренуо доле, а она је наставила сигурно бар још спрат испод док нисам сишао.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Necu naisati odakle je verovatno ta zena, i kolko smo jadni. Ja i dalje pomazem bez obzira na slicna iskustva, ali ovoj bih bacio kutiju ili bi joj sutra pisao u flajku, naslonio na vrata, zvonio i otisao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ја бих јој вероватно извотово како је дрска и како јој помажем и како је стока, јес да ништа не би помогло, али ето. Притом бих био груб и ''одрастао господин'' (одрастао у смислу да би јој јебо матер на равној нози иако је старија дупло, а не бих био у фазону тето безобразни сте пушите курац, него жено ретарде).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bio sad ortak kod mene u domu, popili po 5 staklenca, meni se i dalje ne spava i ako sam ustao u pola 13 juče :D

On sad otišao na neki turnir u pokeru na Nbgu, pa ako ga bude htela karta idemo u neku zajebanciju, a u medjuvremenu ću da nastavim da cirkam ove pilsove, pa ako zaspim jebiga :D

edit, više tajpova :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lestvica se podize na bar tri ludaka po zgradi

pio neki orahovac(lol, tako se kaze), pa cu kasnije do grada

inace sam zaboravio da dopisem minus tamo na onom topiku da mi je otisla dozvola na 3 meseca

ustvari, mozda nisam toliko zaboravio koliko sam bio rezervisan iz razloga sto znam kako je prosao jedan kolega forumas kada je to javno priznao

Dule srpski Doktor

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...