Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

zaigrali se rock banda gajbi i u nekom trenutku zove gazdarica koja pri tom živi na drugom kraju grada da traži da se utišamo, rekoh, ok, volume na min, zamolim ortake da se ne dernjaju, stvarno smo bili tihi, čak smo odustali od "pevanja" ... 5 min kasnije zove opet, svašta joj rekao i ugasio konzolu ...

1) komšija odozdo se žalio njoj umesto da kao čovek dođe gore i lepo objasni, imao bih razumevanja i sredio stvar. Kako mrzim takve sisice.

2) sisica je neki "vice-konzul" (nisam imao živaca da se raspitam čega), tako da kad bude zvao muriju kapiram da će to biti gg

3) skapirao sam da nema ništa od žurki ili bilo kakvog social eventa u ovom stanu

4) sjebo odnose sa gazdaricom, a činilo se da je skroz cool osoba

5) u najavi se selim čim prođe frka oko praznika

6) cool story bro

Link to comment
Share on other sites

Pokusaj da razumes coveka, mozda mu je trebao mir tada i nije mogao da izdrzi tu buku iako se satima trudio a zvao je vlasnicu zbog straha i znanja da nije u pravu, da ne treba to da radi. Mozda cete u buducnosti postati prijatelji, mozda ce ti uciniti nekad uslugu jer misli da je to ispravno nakon svoje odluke da pozove gazdaricu i pokvari tvoju zabavu umesto da se suoci sam i ispadne gospodin! [:D]

Hladno je, magla je, nema snega a imao sam na umu da otvorim topik gde ce svako kaciti slike vezane za sneg, vec je bio takav topik i svideo mi se :)

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

juče katastrofa u gradu, sva sreća pa sam išao vozom, al žao mi je bilo nesrećnika koji su po pola sata stajali u mestu na autoputu i po petljama. a ona magla pomešana sa smogom je jebala kevu, toliko je loš vazduh bio da sam se u jednom momentu zadihao od hodanja. katastrofa, svi ćemo poumirati u četrdesetim od radijacije i katrana :(

Link to comment
Share on other sites

Otkud ti da su plejboj i gloria u bigzu? Oni imaju visespratnu kucu na senjaku gore kod colonial suna.

Bili su odavno, tamo 2005. taman kad je Plejboj krenuo da izlazi. Sad zaista jeste Plejboj na senjaku, u sklopu Attica medie, ali sa njima nije Gloria nego Grazia. Glorija je pak u Kneginje Zorke :) Čak je i Kurir jedno vreme imao redakciju u BIGZu u tom "kulturnom" delu, pa Carvel ovi što su Urban Jungle i šta god sve ne rade distributerski, itd.

juče katastrofa u gradu, sva sreća pa sam išao vozom, al žao mi je bilo nesrećnika koji su po pola sata stajali u mestu na autoputu i po petljama. a ona magla pomešana sa smogom je jebala kevu, toliko je loš vazduh bio da sam se u jednom momentu zadihao od hodanja. katastrofa, svi ćemo poumirati u četrdesetim od radijacije i katrana :(

Ja igrom slučaja krenuo ranije na neki sastanak, oko 14 i tamo već kod mostara ludilo, ne može u Kneza Miloša. Onda pravo na autokomandu autoputem, isto haos, na kraju sam otišao skroz gore do plavog mosta, gde je isto bila gužva al rek'o sad dalje nemam gde, jedino na Lastu da idem pa da se obrćem. I ono ljudi se čukali na sve strane, neviđeno nešto. Plus dva automobila ispred mene malo se očešali Pežo 307 i Pežo onaj 4007 ili kako zovu džip. I iz Pežoa izlazi neki pandur i kreće da se dere, ali je taman blokirao put tako da ja mogu da prođem, baš mi ne bi trebalo i njih da čekam. Onda dođem do 14. decembra, ono red automobila kilometarski. Sve sam posle peške odrađivao :)

Link to comment
Share on other sites

U špicu nema smisla ići preko reke generalno, kad već ideš svejedno ti je koji je most. Mada se nekako stari savski uvek pokazao kao dobro rešenje, jer onako sakriven nekako ostane neprimećen pa time i više prohodan.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

opsa, imala sam i ja sinoć okršaj kod ok korala sa "dragom komšikom" !

popizdela sam jer je seljanka toliko vrištala uz cecu sa neka dva majmuna da sam čak odustala od isključivanja struje, nego sam se obukla u pola 2 i popela se da joj zvonim. Čim sam pozvonila, odmah je ugasila muziku i utišala se, onda sam nastavila da drkam zvono pet minuta u nadi da će otvoriti ali ništa !

Jutros sam opet otišla da joj jebem mater i zvonila joj a ona je vikala " ko je " , ja zvonila i na kraju opet nije otvorila (nema špijunku btw.) :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...