Jump to content

Dino Merlin u Beogradu


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesi, sve sam razumeo, ali ajde još samo ovo (diskusije radi, zanima me) ... recimo, ti ideš na koncert Olivera Dragojevića i tamo na preteresanju u areni stoji veliki plazma ekran ispred i ono na njemu se vrti Oliver Dragojević i njegova izjava tipa "Ja mislim da bi sve Srbe trebalo ubiti". I ti onda kažeš "nema veze, mene interesuje samo njegova muzika" ili kako?

Haha, al' ode ti daleko. :)

Pa cak i da je tako, naravno da se ne bih osetio prijatno, i da bi mi zasmetalo, ali definitivno ne bi uticalo na moje vidjenje njegove muzike. To u slucaju da mu se stav nije promenuo, jelte. E sad, sa druge strane, moguce da je covek to rekao u nekom momentu koji je bio ko zna kakav, tj. ne znamo kakve su bile okolnosti i pod kakvim je on utiskom bio. Jer eto, i ja sam na tribini pevao "ubi, zakolji, da hrvat ne postoji" i "noz, zica, srebrenica" i ko zna kakve jos nebuloze, dok sad zaista nemam takav stav, niti mrzim bilo koga zato sto je druge nacionalnosti. Svaki narod ima svoje dobrice i zloce, a ako neko to ne moze da razume, odnosno misli da je neka nacija po difoltu zla i puna mrznje, ja mu ne mogu pomoci, ali opet to ne znaci da ne pise dobre ljubavne pesme. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hey Drugari ! Kako vam je bilo u Areni? Niko ne prica? Jel vam pala neka granata po sred Arene? Nije? Pih.. steta Ali jesu padale granate po vasim sunarodnicima rodoljubima koji su vas branili dok ste pisali u pelene... Ali nema veze , oni su sada pod zemljom, nisu tu а koga nema on se ne racuna jel tako? Тако јеее :tf: volim njegove pesme da cujem ali nikad na njegov koncert iz principa , jebem ga u usta !

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

volim njegove pesme da cujem ali nikad na njegov koncert iz principa , jebem ga u usta !

A znači voliš da čuješ njegove pesme, bez obzira što se rodoljubi prevrću u grobu, jel?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ахаха:)

Ја не знам шта је вама чудно, Мерлин је екс ју носталгија и то једна од популарнијих, па како неће напунити три арене. Такође, он је прво ембедово своје песме у меланхолично-носталгични тракт свих тих што ће да иду, па је онда имао изјаве, то је психолошки редослед који прилично успешно код људи оверрајдује бојкот због антисрпства. Примера ради, сад нађу да је, не знам, Зоран Радмиловић био педофил и да је јебо и рокно педесеторо клинаца, имате једном да погађате да ли вам Радован трећи постаје гадан аутоматски. Погодили сте, наравно да не. Ако ништа, гледате га кришом на гајби са осећајем кривице.

Тако да није то баш тако математички ''лол јадан, значи лол не идем''. Ја од њега готивим десетак оних његових севдаха из осамдесетих и то је то, а и они ми нису у врху песама које желим да чујем из тог трипа и периода, више волим липе цвату нпр. Тако да ја не бих ишо на њ јер ми се не би ишло, па све и да кошта педесет кинти и да није ништа изјављивао. Али ми апсолутно нису нејасни људи који ће да оду.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Dooliom.

Iskreno malo sam razocaran reakcijama nekih forumasa koje procenjujem kao pametne u najmanju ruku. Dobro rekao je, rekli ste i vi verovatno 100 puta slicne stvari. Covek je rekao da mu je zao uzivo i da je sve izgovoreno u afektu i vremenu kada je mnogo ljudi ginulo sto je potpuno razumljivo, nije to lep i romantican pogled na stvari nego valjda normalan. To sto nasi pevaci idu pod oklopom tamo to znaci da oni imaju sta da nauce od nas a ne da idemo logikom ako su oni seljaci da mi budemo jos veci.

Ako je ista ostalo kao jedina istina iz tih tuznih vremena jeste da politika i sovinizam nicemu dobrom nisu doprinelii pustite ljude da uzivaju slusajuci muziku koju hoce, ne vidim nista u tome, narocito klinci koji makar ne moraju da odrastaju u mrznji kakvoj smo mi morali.

P.S. Ne slusam merlina niti sam bio na koncertu

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Пола тебе није

(готива су ови ванлајнери, просто се осећам ко тинејџер панкер, нисам знао да је у томе вајб)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bio je kod Ivana Ivanovica i tamo smuljao nesto u fazonu , bio je rat , bombe su mi padale na glavu , nesto sam mozda i reko ali ljudi vole da preuvelicavaju itd, itd.... uglavnom je zavrsio sa mnogo vas volim i mir u svetu.

Edit :

Evo nasao sam i snimak

http://www.youtube.com/watch?v=slGmTZjqGRU

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Пола тебе није

(готива су ови ванлајнери, просто се осећам ко тинејџер панкер, нисам знао да је у томе вајб)

cemu ovo?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

mislis na blunt-a koji je bio sa NATO-om na kosovu ? pickica jedna stisnutog glasa

da, blant je zapravo ubijao srbe, a dragojević je samo pevao ovima što su ih ubijali :(

haha al samo sam zezao malo druga leska jer gotivi sir dzejmsa ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

oh, pa nije se valjda preko kurca izvinio pet dana pred koncert u beogradu? e onda je sve u redu.

Slazem se sa Dooliom.

Iskreno malo sam razocaran reakcijama nekih forumasa koje procenjujem kao pametne u najmanju ruku. Dobro rekao je, rekli ste i vi verovatno 100 puta slicne stvari. Covek je rekao da mu je zao uzivo i da je sve izgovoreno u afektu i vremenu kada je mnogo ljudi ginulo sto je potpuno razumljivo, nije to lep i romantican pogled na stvari nego valjda normalan. To sto nasi pevaci idu pod oklopom tamo to znaci da oni imaju sta da nauce od nas a ne da idemo logikom ako su oni seljaci da mi budemo jos veci.

Ako je ista ostalo kao jedina istina iz tih tuznih vremena jeste da politika i sovinizam nicemu dobrom nisu doprinelii pustite ljude da uzivaju slusajuci muziku koju hoce, ne vidim nista u tome, narocito klinci koji makar ne moraju da odrastaju u mrznji kakvoj smo mi morali.

P.S. Ne slusam merlina niti sam bio na koncertu

kakav divan post, ko da čitam sebe pre 10 godina :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...