Jump to content

Dino Merlin u Beogradu


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u normalnoj zemlji ga niko ne bi slušao zato što bi mediji non stop vrteli te njegove izjave i polivali ga govnima da ga ne opere ni sava ni dunav, a kod nas pink i ekipa vrte njegove pesme do iznemoglosti jer ta estradna klika sarađuje kao da rata nije ni bilo*. za to vreme "ozbiljni mediji" ne smeju da talasaju jer sve mora da bude u duhu pomirenja i dobrosusedskih odnosa, a za to vreme hrvati i muslimani oštre olovke za pisanje tužbi...

Pa to jeste problem, medij kao što je Pink mlati toliko para na tim ex-yu pevačima da ih baš zabole za to što su imperiju izgradili na promovisanju rata i šunda i hoće da se pobune samo kad Mitroviću deknu jahtu. Sa druge strane "ozbiljni" mediji su toliko namešteni na kvazi pomirenje da potpuno maše suštinu. Po meni bi bilo logično pustiti te njegove izjave i onda posle pustiti njega koji je rekao da je to bilo u afektu, poneo ga nacionalistički trenutak ili šta već i da se izvinjava. To bi onda bio korak ka pomirenju, a ne ignorisanje činjenice da je on to ikada pričao.

oh, pa nije se valjda preko kurca izvinio pet dana pred koncert u beogradu? e onda je sve u redu.

Pazi, meni je to relativno ok. U smislu ima gomila ljudi koji su u to ludo vreme govorili i još gore radili, mnoge stvari koje ili sami sebi neće da priznaju ili koje bi voleli da povuku. Pritom da se razumemo, ne pričam o psihopatama i drugim ludacima, pričam o normlanim ljudima, pa čak i javnim ličnostima koje su prosto na ovoj ili onoj strani bile uvučene u eksplicitno podržavanje i širenje ludila i mržnje. I ok, ako on dođe i kaže "jebiga ljudi, bilo takvo vreme, pogrešio sam bla bla", to je po meni normalno. Naravno daleko od toga da mislim da je to bilo iskreno i sl, jer da jeste ne bi on to radio 5 dana pred koncert, ali s druge strane mogao je i to samo da prećuti što sam i mislio da je uradio i što bi bilo još gore.

Naravno to i dalje ne znači da mu muzika nije treš i da se na njega najviše ne lože upravo oni koji protiv njega najviše pričaju i oće da ga biju. Kao što rekoh grafit "Srbija do Tokija" je postao moto nekih ljudi umesto parodije...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sta, da zato sto su se ljudi klali i ubijali pre 10 godina ta treba ja da nastavljam hejt prema drugim nacionalnostima i verama? Neka hvala, ipak cu da zmurim. Uostalom glupa tema, RUR je makar bio mesto na kom nije bilo ovih sranja koja moram da gledam na svakom youtube klipu na nasem jeziku...

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

cemu ovo?

Ти заиста мене питаш чему нешто што је директно инспирисано твојим постом? Сад сам се збунио, ал стварно.

Под један, немам појма шта си рекао у свом ванлајнеру, ал искрено, а могао си нормално да напишеш шта си хтео, али:

1-нећеш да ''губиш време'' са нижњима

2-мрзи те да артикулишеш став

3-оћеш да дођеш, бациш лајн који сигурно производи реакције и одеш са топика

На сва три ја гледам као на непоштовање људи који су се потрудили да заправо нешто дискутују на овом топику.

Ако сам погрешно протумачио тон твог поста, онда се извињавам заиста што сам те оцрнио грешком, али онда остаје да ти је реченица опскурна и да заправо не знам дал прозиваш или исказујеш став или шта већ радиш, а да је било шта од тога, требало би ваљда да ми је јасно из твог поста, јер је близу мом, ако ништа друго.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

First thing first. Dino je rasprodao tri Arene uz veliku pomoc zutog mafijaskog preduzeca i eldepeovaca, koji su navodno kupili preko 8000 karata za svoje clanstvo i funkcionere. Tako je otisla prva Arena, pa je krenula da se suska o tome, da bi onda masa navrla da uzme svoju kartu. Mora da je dobro cim je o'ma rasprodato, jel? Da ne pricamo sto je Dino Dervis i dosao upravo na poziv njegovog visokog prevashodstva, vladara Borisa Prvog Tadica, koji je veselom sarajevskom trubaduru namignuo i obecao da ce sve sto treba oko tih koncerata on da mu sredi. Ili vec neko sa njegovog dvora. Kad neki cert ima takvu podrsku ultimativnog vladara drzave u kojoj treba da se odrzi, on ne moze da fejluje pa sve i da je u pitanju Tomsonova svirka na Marakani.

Slazem se sa Dooliom.

Iskreno malo sam razocaran reakcijama nekih forumasa koje procenjujem kao pametne u najmanju ruku. Dobro rekao je, rekli ste i vi verovatno 100 puta slicne stvari. Covek je rekao da mu je zao uzivo i da je sve izgovoreno u afektu i vremenu kada je mnogo ljudi ginulo sto je potpuno razumljivo, nije to lep i romantican pogled na stvari nego valjda normalan. To sto nasi pevaci idu pod oklopom tamo to znaci da oni imaju sta da nauce od nas a ne da idemo logikom ako su oni seljaci da mi budemo jos veci.

Ako je ista ostalo kao jedina istina iz tih tuznih vremena jeste da politika i sovinizam nicemu dobrom nisu doprinelii pustite ljude da uzivaju slusajuci muziku koju hoce, ne vidim nista u tome, narocito klinci koji makar ne moraju da odrastaju u mrznji kakvoj smo mi morali.

P.S. Ne slusam merlina niti sam bio na koncertu

Zanimljivo je sto su gotovo svi mediji u dvonedeljnoj histeriji pred ove koncerte prenosili te njegove reci koje treba da nam pojasne zasto je on to pricao o nama. Da razumemo zasto nas ne voli. Dve nedelje kasnije, petoro ljudi ovde brani Merlina tim recima, da je on to izgovarao u afektu za vreme rata, dok su po njegovoj glavi padale srpske granate. Objasnili su nam, ili nekima od nas, da bismo mi onda sami sebi dalje objasnjavali zasto je ok da Dervis dolazi da nam tezgari.

oh, pa nije se valjda preko kurca izvinio pet dana pred koncert u beogradu? e onda je sve u redu.

kakav divan post, ko da čitam sebe pre 10 godina :)

Haha, sjajno sjajno.

I da, prepoznao sam se i ja pomalo u TingoL-ovom postu. Sav taj "ma nek oni sistematski rade na nasem unistenju, necemo valjda da se tangiramo i ispadamo glupi u drustvu" mambo dzambo...

Sta, da zato sto su se ljudi klali i ubijali pre 10 godina ta treba ja da nastavljam hejt prema drugim nacionalnostima i verama? Neka hvala, ipak cu da zmurim. Uostalom glupa tema, RUR je makar bio mesto na kom nije bilo ovih sranja koja moram da gledam na svakom youtube klipu na nasem jeziku...

Moram da primetim da ti zapravo i nemas osecaj pripadnosti naciji, a kladio bih se i da nemas nikakve veze sa bilo kojom crkvom? Nije hejt, nadam se da ces skapirati.

Proces denacifikacije Srba traje vec neko vreme i sprovodi se uz pomoc najmodernije tehnologije, pa cak ni ne iznenadjuje sto nemas osecaj pripadnosti srpskoj nacionalnoj zajednici. Sta vise, aktuelni proces globalizacije potencira individualnost i potpunu anacionalnost, jer je zeljeni cilj covek potpuno otudjen od zajednice, pogotovo nacionalne, kako bi takav ostao ranjiv i nesposoban da pruzi otpor globalistickoj eliti i njenoj agendi. Haha, ovo agenda me uvek nasmeje :D Iako je tema ozbiljna, ne zavaravaj se!

Ukratko, mislim da gresis u startu sto se postavljas iznad i izvan svega toga sto se tvojoj zajednici desavalo pre 5, 10, 20, 50, 100, xy godina. A ta greska, ako je dovoljno pripadnika zajednice ponovi, ce rezultirati krvavim rezultatom za 5, 10, 20, xy godina koji ce se veroivatno ticati i tebe vrlo direktno.

BOZE NEZNAM STA MI JEEEEE

PALE MI SE DZAMIJEEEEE

Padni mi na grudi Lizr!

Link to comment
Share on other sites

Ти заиста мене питаш чему нешто што је директно инспирисано твојим постом? Сад сам се збунио, ал стварно.

Под један, немам појма шта си рекао у свом ванлајнеру, ал искрено, а могао си нормално да напишеш шта си хтео, али:

1-нећеш да ''губиш време'' са нижњима

2-мрзи те да артикулишеш став

3-оћеш да дођеш, бациш лајн који сигурно производи реакције и одеш са топика

На сва три ја гледам као на непоштовање људи који су се потрудили да заправо нешто дискутују на овом топику.

Ако сам погрешно протумачио тон твог поста, онда се извињавам заиста што сам те оцрнио грешком, али онда остаје да ти је реченица опскурна и да заправо не знам дал прозиваш или исказујеш став или шта већ радиш, а да је било шта од тога, требало би ваљда да ми је јасно из твог поста, јер је близу мом, ако ништа друго.

ufff, moj post je bio obicna analogija u odnosu na neke clanove foruma, i ne znam sta ima lose u tome :| . Mozda tebi ne odgovara, ali nemam naviku da pisem wot postove. Na sta se odnosio moj post, evo citata sa "rekli su o nama" teme :

Џејми Шеј

"Србе треба спокојно бомбардовати, јер ће све брзо заборавити."

(Бивши потпарол НАТО, марта 1999.)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Po meni bi bilo logično pustiti te njegove izjave i onda posle pustiti njega koji je rekao da je to bilo u afektu, poneo ga nacionalistički trenutak ili šta već i da se izvinjava. To bi onda bio korak ka pomirenju, a ne ignorisanje činjenice da je on to ikada pričao.

ти си тру демократ енд Ај салут ју, комрад Зверко.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ufff, moj post je bio obicna analogija u odnosu na neke clanove foruma, i ne znam sta ima lose u tome :| . Mozda tebi ne odgovara, ali nemam naviku da pisem wot postove. Na sta se odnosio moj post, evo citata sa "rekli su o nama" teme :

Џејми Шеј

"Србе треба спокојно бомбардовати, јер ће све брзо заборавити."

(Бивши потпарол НАТО, марта 1999.)

Па лоше је оно што сам означио у мом претходном посту, једна од оних тачака или све три заједно, није битно, ти ништа од тога ниси потрудио да потреш овим постом. Твој став није проблематичан, овде има различитих мишљења и сва су валидна. Али тај фазон ''убодем па одем'', притом ме мрзи да нормално напишем, јер, ваљда, рибице у акваријуму нису вредне твојих речи је геј. Па ако су људи рибице, шта им се УОПШТЕ обраћаш, или уђи у расправу или затвори лепо браузер и немој да комуницираш са безвриједнима. Понављам, став и мишљење нису проблем, а ово што сам рекао су чињенице, то ћеш се сложити јер не можеш да оспораваш чињенице. Једино што можеш да кажеш је да твој пост није био такве природе, у ком случају сам рекао да се извињавам, али да нисам могао да дешифрујем тон и значење па сам изабрао оно на шта ми највише личи.

Замисли сад ја дођем и напишем ''пушите ми курац'' и одем. И онда ти напишеш ''и ти нама'' и ја дођем са ''чему то, правио сам аналогију''.

Рами:

ја лично не знам ни шта је срао ни то да се извињавао ни шта он ради последњих двајс година, ја о дину мерлину знам да он пева оно мјесечина што волим слушат кад сам пјан и то ми је једини репер:)

Мислим и сад кад знам да је срао, не може да ми се смучи песма, јебига, па све да се бијем по глави. Сад дође Гилмор и каже Србе треба побити, џаба, мени пинк флојд до јаја...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

зато треба слушати само српску музику. кад ти онда неки српски суперстар каже да Србе треба побити, ти можеш да му дођеш на гајбу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Да, али ја бих том хипотетичком лику дошао на гајбу, изнабадао бих га, а онда бих му покупио оригинале албума са витрине да слушам гајби ко човек. Мени није грех неинсистирање на таквој врсти целовитости. Поготово ако је ''ход уназад'' у питању, оно, Харисон Форд каже да сам јадан, а ја бришем из мозга сва лепа сећања на Индијану Џонса.

А кад Срви направе Пинк флојд, слушаћу њега пре него онај страни, ето!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

није ни мени грех неинсистирање. 5 (можда и више, не сећам се) пуних година после завршетка прогона Срба из Славојине, Лике, Баније и са Кордуна сам ублажио санкције и кренуо да слушам само Дорис, јер бих Дорис тако злоупотребио тих година. онда сам испоштовао и Розгу. још и госпођицу Бадрић. и то је то. Колонија није фасцинирала. и даље мислим да НДХ мора да плати за убијене и протеране Србе. најбоље само у територијама.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dulio, moj post se odnosio na to da neki ljudi imaju kratko pamcenje, odatle analogija sa ribicama. Translejshn famoznog posta: Pola vas ima jako kratko pamcenje. Ti brate kao da naduvan kucas postove pa odes malo dalje nego sto bi trebalo.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

није он надуван, он је нешто много горе, он је ЗЕН.

МОЈ ЗЕН САБИЈА ТВОЈ ЗЕН УМЈЕТНИЧЕ!!!

:)))))))))))))))))))))

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, можда ми је перцепција лол. Мени је то толико фар-фечд да ми на памет није пало на шта си мислио... Па поглеј мој одговор на то, везе са животом нема, мислим, шта значи ''пола тебе''...

Мој одговор у транслејшну значи ''лол ево овако мени изгледа твој пост, зашто те мрзи да напишеш нешто разумљиво, а пост ти је типа испод мог''.

није он надуван, он је нешто много горе, он је ЗЕН.

МОЈ ЗЕН САБИЈА ТВОЈ ЗЕН УМЈЕТНИЧЕ!!!

:)))))))))))))))))))))

:*

Ја да сам зен не бих имао комп. Немој да гледаш готивност зена по готивности мене!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

не гледам готивност зена по готивности тебе, а и ти си ми готиван. заборављаш да ја знам колико је готиван зен јер имам бољи зен него што је твој? ;) ти си највише вонаби (не у лошем контексту, већ у контексту стремљења) зен ког сам упознао.

ниси зен зато што си горд претпоставком да ниси зен због компа. знаш да није тако једноставно. ХD

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ниси разумео, не бих имао комп зато што би ме болео курац да имам комп, не мислим да ме комп спречава, све је у теби, а ништа у другима, а поготово не у стварима;)

Иначе, зен мастеру, како иде капс лок на УПТ :tf:

Ти си мени најбољи за вежбање зена, кад излетиш са неком холијр ден дау акцијом!

Него дедер, шта ти мислиш о овим Мерлинима и концертима и распродатостима?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха... савршено сам те разумео, него те малко подјебавам. а то је зато што те волем.

:)

рекао сам шта мислим о Дервишхалиловићу. дошао човек да згрне паре од глупих Срба. није он крив што су Срби заглупљен и затупљен народ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...