Jump to content

prekrsaj za sud


killYg0r

Recommended Posts

Ja sam jednom bio u "boljoj" situaciji sa tim svetlima. Upalio ja samo pozicije, i skrećem u neku ulicu i op panduri. Međutim ispostavi se da su "pravi" a ne saobraćajni i da sam im bio sumnjiv bez svetala jer tu živi neki mudonja. I onda sam morao da čekam 15 minuta kojekakve provere, al' su me na kraju pustili jer ih u suštini nisam interesovao kao "prekršajac".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako napravis prekrsaj negde u Nisu a iz Bg-a si :) stigne ti poziv od sudije za prekrsaje i ti odes i trazis suocavanje sa pandurom . Je li on onda mora da dodje do Bg-a ili je drugacija procedura ?:D

Ti treba da ides do Nisa?

Ja sam isao u Pazovu kad sam imao sudar tamo....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

da da, krivo sam se izrazio, samo me je postar pitao na interfon jel oce da se cima do gore (posto sam na trecem spratu a nema lifta) da mi uruci verovatno neki sudski poziv, ja reko 'matori pisi da nije bilo nikog', pa mi je ostavio ono sranje da se javim u postu da podignem preporuceno pismo...

Link to comment
Share on other sites

Ако није прихватио, мислим да му овај не би остављао папир да иде у пошту него би се вратило пошиљаоцу одма.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

stigla mi je dopuna kazne

dodali su mi 6 bodova i 3 meseca zabrane zbog zato

pise da nejavni skup veca bio pre mesec dana. jel to znaci da od tada vazi tih 3 meseca ili kada im odnesem da mi lupe pecat u dozvolu posto jos uvek imam onu papirnu roze

jok, napisace ti na tri meseca. :/

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

A jel ti pise da treba da se javis u Mup da ti upisu to u dozvolu? Posto mislim da to vise ne postoji i da mera vazi od momenta kad si primio resenje. Bolje proveri s advokatom nekim, ali ja mislim da je to sad tako.

Inace, pazite dobro, ako te navataju da vozis kad si pod zabranom kazna je automatski 15 dana zatvora, haos. Ja sam to skontao tek posto sam vozio pod zabranom pa sam skontao da nema sanse vise da se zajebavam s tim...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...