Jump to content

prekrsaj za sud


killYg0r

Recommended Posts

morali da ispune kvotu, pa kao vele, ovaj sa Audijem ima da plati.

:tf:

i to može da prođe, ali bre, imamo komšiju Slovenca sa novim CL63 AMG, mogli su njemu da pišu mater mu jebem bečko-konjušarsku

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni su pre 7 godina pisali prvu prekrsajnu prijavu na samom ulazu u Sremske Karlovce cim se spustis sa Banstola, drugu mi pisali u Novom Sadu, trecu mi pisali u Indjiji jer sam vozio bez vozacke dozvole - (Ja sam u tim momentima odradjivao casove voznje ali sam svakako svestan sta sam uradio tada, "mladost-ludost".. Nigde nista nije dolazilo 8 meseci, onda je krenuo teror sa pozivima. Prvi put kad je dosao postar na kucu ja sam ga iskulirao sa izgovorom da doticni nije kuci. Drugi put isto a treci put sam mu rekao da cu mu noge polomiti ako se jos jednom pojavi sa tim pozivima da cu pse pustiti na njega. Posle toga proslo je jos nekih 3-4 meseca i u tim momentima sam zaticao u postanskom sanducetu da odem u postu i da podignem "preporucenu posilju-poziv da budes debelo kaznjen". Sve sam to iskulirao i onda je krenulo danonocno obilazenje moje kuce od strane pandura, prvo u uniformama a onda u civilu a o pozivima na telefon ne zelim ni da pricam.. Prvo su dolazili svaki dan, pa svaki 3-4 dan i onda su dolazili sve redje i redje da bi nakon tacno 2 godine od pisanja zadnje prekrsajne prijave za voznju bez vozacke dozvole naprosto prestali da dolaze, salju pozive, zovu na telefon.. Nisam imao predstavu o cemu se radi dok mi nije receno da je najverovatnije zastareo slucaj... Posle toga sam onako redovno i kurcevito prolazio pored istih tih pandura koji su mi oblecali gajbu i rec mi jednu nisu rekli.

Bitno je potpuno nestati na 2 godine ako si napravio neko sranje gde znas da mozes biti rebnut po usima.. Ja sam uspeo da "nestanem" na 2 godine jer sam znao da bih dobio da platim debele novce za sve ovo sto sam napravio.. Da je bila 1 kazna verovatno bih otisao, priznao krivicu i kukao da mi smanje sto vise kaznu i to je to. Sa ove tacke gledista da mi neko ponudi ogromne novce da ponovim isto to sto sam tada radio "voznja bez dozvole, trkanje po miseluku" i tako te stvari nema teoretske sanse da bih tako nesto uradio.. Opet kazem, mladost i ludost.. =/

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Meni su pre 7 godina pisali prvu prekrsajnu prijavu na samom ulazu u Sremske Karlovce cim se spustis sa Banstola, drugu mi pisali u Novom Sadu, trecu mi pisali u Indjiji jer sam vozio bez vozacke dozvole - (Ja sam u tim momentima odradjivao casove voznje ali sam svakako svestan sta sam uradio tada, "mladost-ludost".. Nigde nista nije dolazilo 8 meseci, onda je krenuo teror sa pozivima. Prvi put kad je dosao postar na kucu ja sam ga iskulirao sa izgovorom da doticni nije kuci. Drugi put isto a treci put sam mu rekao da cu mu noge polomiti ako se jos jednom pojavi sa tim pozivima da cu pse pustiti na njega. Posle toga proslo je jos nekih 3-4 meseca i u tim momentima sam zaticao u postanskom sanducetu da odem u postu i da podignem "preporucenu posilju-poziv da budes debelo kaznjen". Sve sam to iskulirao i onda je krenulo danonocno obilazenje moje kuce od strane pandura, prvo u uniformama a onda u civilu a o pozivima na telefon ne zelim ni da pricam.. Prvo su dolazili svaki dan, pa svaki 3-4 dan i onda su dolazili sve redje i redje da bi nakon tacno 2 godine od pisanja zadnje prekrsajne prijave za voznju bez vozacke dozvole naprosto prestali da dolaze, salju pozive, zovu na telefon.. Nisam imao predstavu o cemu se radi dok mi nije receno da je najverovatnije zastareo slucaj... Posle toga sam onako redovno i kurcevito prolazio pored istih tih pandura koji su mi oblecali gajbu i rec mi jednu nisu rekli.

Bitno je potpuno nestati na 2 godine ako si napravio neko sranje gde znas da mozes biti rebnut po usima.. Ja sam uspeo da "nestanem" na 2 godine jer sam znao da bih dobio da platim debele novce za sve ovo sto sam napravio.. Da je bila 1 kazna verovatno bih otisao, priznao krivicu i kukao da mi smanje sto vise kaznu i to je to. Sa ove tacke gledista da mi neko ponudi ogromne novce da ponovim isto to sto sam tada radio "voznja bez dozvole, trkanje po miseluku" i tako te stvari nema teoretske sanse da bih tako nesto uradio.. Opet kazem, mladost i ludost.. =/

iskreno, mene bi bilo sramota da sam se ponašao kao ti astora

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da ne otvaram topik nov, imam jedno pitanje.

 

Ako se dobro secam u aprilu 2010 godine sam imao prekrsaj, tj vozio sam sa 0.5% alkohola. Sve sam odradio po protokolu, nisam se krio, platio sve itd..

 

I danas mi tek stize saopstenje kao o oduzimanju dozvole na 3 meseca... E sad, u ovom saopstenju pise da su oni pravosnaznu odluku doneli 17.02.2012. godine.

 

Dal ja mogu ovo nekako da izbegnem s obzirom na to da sam ja prekrsaj napravio pre oko 3 godine? Da se vadim na neku foru da je zastarelo ili su me sjebali?

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ti se ta zabrana racuna od momenta urucenja, bas kao sto pise tada. Nelogicno je da se racuna od momenta pravosnaznosti presude jer ti nisi odmah obavesten kad se donese presuda i normalno si vozio u tom periodu. Ali svakako konsultuj nekog advokata ili ce se ovde javiti neko strucan. Treba imati u vidu da ako te navataju da vozis kola dok ti tece zabrana je to po zakonu po automatizmu 15 dana corke, ne znam da li se to nekome i desilo, ali tako stoji u zakonu...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...