Jump to content

Име за питона


  

87 members have voted

  1. 1. ?

    • Зоран Радмиловић
    • Тупак
    • Бетмен
    • Мистер Бизон
    • Шанг Тсунг
    • Дажбог
    • Анкалагон Црни
    • Глаурунг


Recommended Posts

Јесте, пршута у замрзивачу!

Јебига, ја немам тај трип, да је фрка, ја бих мого да појем тог пацова без проблема... Нису то пацови из канализације... једино ако имаш психо трип, који ја немам ни за шта, прави сам Бер Грилс. Али због осталих укућана јелте, имају своју преграду и у кеси су која је у кутији која је у кеси, да га јебем, па највећи фрик би искулирао, осим ако нема неки проблеН у вугли:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Добро, мислио сам на фрик који није оф лимитс:) Типа ја се здраво плашим висине, ал не контам да је то проблем, оно, сморио бих се да морам да скочим из авиона са падобраном, али ми је готива да летим авионом:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Комшија један (помињао сам једном да будала има 2 јебене отровнице, 2 од 10 најотровнијих врста) имао је 2 питона. Једног су искасапила 2 пацова иако је било отприлике 2 на 2. После је купио још једног. Отишли другар и ја и зезали се мало, готивна змија скроз, кулијанер. Али од оне две отровнице сам се усрао кад сам их видео.

Link to comment
Share on other sites

То је неки адреналин џанки фазон, са тим отровницама. Мислим, готива су оне и лепе су, ал брате, зајеби. Мислим, просто рационално зајеби, није у питању неки ''јао јао'' страх. Примера ради, ако те ћапи нека мамба (која је честа код тих ликова јер је лепа), ти треба не знам колико доза серума да рокаш у неким кратким интервалима нон стоп. Оно, баш да пишаш серум типа два дана. Притом је серум жешће скуп, додајмо на то да се све то дешава код нас где мамби нема, тако да га треба набавити одређеним каналима, за одређену кинту и губи на потенцији временом. Оно, ако те не уједе змија једном у пола године, бацаш паре [:D]

И да, наравно, тај серум ти није нека гаранција, опет може да ти се расцвета рука и те форе, да пролазиш кроз агонију и халуџе итд.

Могу да сконтам неке лол отровнице типа поскока, оно, држиш га као што би држао и акваријум или слику на зиду (пошто отровнице нису за блеју испред телевизора, интеракција се своди на куку или ако је мала змија, као поскок, на рукавицу), али то је нек пети трип од кућног љубимца. Али углавном је баш фора у тим круговима да набавиш зелену мамбу и да ти ради чука сваки пут кад јој мењаш воду фазон:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja to ne kapiram ... ako već imaš otrovnicu, šta sa njom? Ako je u "akvarijumu" i odatle ne mrda, ok, ali šta je onda poenta ...

Па кажем, ко кад имаш рибице. ''опстанак'' фазон, гледаш је како једе, живи, дрка курац, откуд знам:) Имаш мали прозор у живот те змије. А и отровнице су по правилу екстра готивне што се тиче изгледа...

Рецимо, ово је обичан поскок, погле колко је љут и готиван:)

poskok%20nakon%20presvlacenja%201.JPG

Или црна мамба, која ми је фазон ламборгини међу змијама [:D]

3+-+BlackMamba.jpg

И још има црна уста, фешн селекшн

Black-Mamba-Snake1.jpg

Пет змије се деле на дисплеј и ове што нису дисплеј:) Рецимо, краљевски питон није дисплеј снејк, блеји у рупи и служи да блејиш с њим и да га зовеш Ђоле. А рецимо зелени питон виси на грани и онда свако ко дође може да буљи у њега и до јаја је декоративан. Ако имаш отровницу која је у дисплеј фазону, онда је то довољно. Али углавном су то људи који имају, лупам, дваес неотровних змија и баш се прже на змије и онда им је трип да узимају отровнице, мислим, мени то није трип, али капирам да је то природно левеловање хобија. Откуд знам, можда за дваес година буде у новинама ''сликар умро од уједа кобре'' иако ја себе ту не видим:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa cekaj, zar te otrovnice nemaju neku kesicu sa otrovom, i onda se to odstrani, tako da ako te slucajno ujede ne ubrizga ti otrov? To sam gledo na diskaveriju!!

Ту има пар трипова. Први је што обично нема шансе да лик који је у том фазону осакати змију на тај начин. Лупам, мени би то било прегеј нпр. 99% тих ликова нису у том фазону.

Други трип је тај што веномоиди (то су те змије којима су одстрањене жлезде) ипак могу да регенеришу те жлезде временом. Не морају, али могу, некад се деси, некад не. У сваком случају, цео фазон ми је дебилан.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj, iako kontam da ti "tru" likovi ne bi to uradili, šta ćemo sa ovima koji žele otrovnicu kao "dekoraciju" (da upotrebim tvoj izraz)? Mislim, lupam, imaš lika koji se zove Đankarlo, prati modu, ima neki šatro studio, ima keša jer prodaje i maglu, i eto, želi zmiju kao dekoraciju na zidu. Taj lik bi verovatno bio u fazonu "daj vadite joj te žlezde lol" :D

Link to comment
Share on other sites

То је неки адреналин џанки фазон, са тим отровницама. Мислим, готива су оне и лепе су, ал брате, зајеби. Мислим, просто рационално зајеби, није у питању неки ''јао јао'' страх. Примера ради, ако те ћапи нека мамба (која је честа код тих ликова јер је лепа), ти треба не знам колико доза серума да рокаш у неким кратким интервалима нон стоп. Оно, баш да пишаш серум типа два дана. Притом је серум жешће скуп, додајмо на то да се све то дешава код нас где мамби нема, тако да га треба набавити одређеним каналима, за одређену кинту и губи на потенцији временом. Оно, ако те не уједе змија једном у пола године, бацаш паре [:D]

И да, наравно, тај серум ти није нека гаранција, опет може да ти се расцвета рука и те форе, да пролазиш кроз агонију и халуџе итд.

Могу да сконтам неке лол отровнице типа поскока, оно, држиш га као што би држао и акваријум или слику на зиду (пошто отровнице нису за блеју испред телевизора, интеракција се своди на куку или ако је мала змија, као поскок, на рукавицу), али то је нек пети трип од кућног љубимца. Али углавном је баш фора у тим круговима да набавиш зелену мамбу и да ти ради чука сваки пут кад јој мењаш воду фазон:)

Poskok blago meni ima neurotoksin. Ono, razara nerve koji se ne regnerisu. Cestol judi koje ujede poskok imaju problema sa tim mestom ceo zivot.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Да, али уједе те поскок, ти попијеш кафу, одеш до торлака или где већ и средиш ствар. Није поскок наиван, мислим, ако си баш несрећан, мош да умреш, али је отприлике најнаивнији од тераријумских змија. Пошто се ту углавном ради о кобрама и мамбама и зеленим отровницама, а ту је боље да ти неко вади очи пет дана чачкалицом, него да рикњаваш од мамбиног уједа.

Наравно, претерујем сад, пази, поскок је најотровнија змија у Европи, ако се не варам. И можеш да умреш од његовог уједа и то оно, коцкање је. Фора је што поскок има неки дефаулт трип што се тиче потенције, у смислу да и беба поскок може да јебе кеве скоро исто ко одрасли лик. Е сад, ја стварно нисам херпетолог, али мислим да поскок има зајебан и болан ујед и да је то нека неуро-хемотоксин мешавина, што значи да ти није добро врло брзо и да боли, јелте. Наравно, ником то не бих пожелео, али хтедох рећи да је све релативно и да је просто неупоредиво са ефектом неке мамбе или кобре. Такође, ми имамо серума ин абанданс што би рекли амери. Тако да није фрка да ти периодично набављаш и рокаш серуме у фрижидер. Све то заједно поскока ставља, дакле, релативно, ниско на ту лествицу зајебаности. Наравно, ако упоредиш хрчка са поскоком, јебига, ноу контест, али ако га упоредиш са мамбом, то је друга прича. Зато кажем, релативно бих био смирен кад бих ''морао'' (да се тако изразим) да држим поскока. Док људи који овде држе мамбе енд стаф (а има их) често немају ни серум и у фазону су ''једном се живи лол''.

Ако гледамо поскока у свету ''тераристичких отровница'', онда јесте лол.

Нигрола:

Па да, али миноран је број тих Ђанкарла:) Наравно, има их. Међутим, отровнице су по природи ствари дивље, а и нарав им је по дефаулту ''дивљија''. Па тако ни тру ликови не блеје са својим отровницама. Хоћу да кажем да чак и тај што је водио змију на операцију вероватно не блеји с њом. Знам за типа једног лика што има веномоида, неку звечарку и дрка се по јутубу као блеји с њом и те форе. Али све је то зајебанција и по, како год да окренеш.

Наравно, лакше је ако је змија веномоид да јој мењаш воду, дајеш да једе и те форе, опуштенији си. Али остаје онај трип да она то може да регенерише по рандом трипу, а да ти то не знаш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дуле, реално је да није тру да имаш серум и држиш отровницу. и то је "прегеј лол".

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Има и таквих ликова. Свеједно, кад сам рекао ''прегеј лол'' нисам говорио о труости (што је ионако концепт који треба заборавити кад се прође пубертет), него да ми је то превелико смарање животиње зато што се теби диже кита на држање отровница.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...