Jump to content

Име за питона


  

87 members have voted

  1. 1. ?

    • Зоран Радмиловић
    • Тупак
    • Бетмен
    • Мистер Бизон
    • Шанг Тсунг
    • Дажбог
    • Анкалагон Црни
    • Глаурунг


Recommended Posts

nazovi ga piton, pa kad privedes nesto na gajbu, pokazes ga ribi i kazes "ovo je moj piton", i automaCki krece prica o seksu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dvini brate, jel ti dobro? :)

solo posle 5 god, vreme je da se smisljaju fore i lajnovi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ЈАО ДВИНИ ПА ЈЕ ЛИ ТО ЗНАЧИ ДА НЕЋЕШ ДА ИДЕШ НА СЛЕДЕЋУ ПАРАДУ?!?!?!?!?!

сад ти је пут код нас отворен...

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ЈАО ДВИНИ ПА ЈЕ ЛИ ТО ЗНАЧИ ДА НЕЋЕШ ДА ИДЕШ НА СЛЕДЕЋУ ПАРАДУ?!?!?!?!?!

сад ти је пут код нас отворен...

:)

kad sam onomad "izasao na televiziju" drzeci se s d... rugarom :tf: za ruke, dobio sam pet sest poruka na fejsu od raznih drugarica "Jao pa jel to istina, trep trep, daj da te mi izlecimo toga" .. tako da guess again :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

пусти ти те приче, можда су хтеле да те лече тако што би оне биле пичери...

кад једном зађеш у те воде, онда никад ниси сигуран...

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Дажбог се мора испоштовати, то ће се десити кад се одселим и будем био Ејс Вентура, имаћу минимум пет Дажбога!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ево инфо за Ћелу, данас сам пазарио хас за Анкалагона:)

Пацов је типа најхранљивији од свега што можеш да им даш (мишеви, пилићи, хрчци курци палци), а чак и неки тинејџ пацов који је таман за њега је тежи 2-3 пута од миша, тако да треба да га храним рецимо на десет дана, не на пет, па кад напуни годину, годину и по, да се прештекам на две недеље (са пацовима адекватне величине). Један пацов (сад не знам да ли се гледа по величини, ја нисам узео све исте, али није оно, један пет пута већи од другог) му дође 200 кинти код овог лика. Тако да сам ја за 1200 кинти узео данас два метра дана хаса:) Једини још периодични трошак ти је подлога (за коју ћеш дати типа 250 кинти у два месеца), све остало је ван тајм.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Где си то гледо? Пази, они су на ЦИТЕС листи, тако да треба да имаш папире и да их пријавиш у министарству да си их набавио. Код нас само један лик има регистровану одгајивачницу и све живуљке су му са папирима (осим оних за које не требају, рецимо мислим да за кукурузног смука не треба, он није на листи). Е сад, он је зато дигао цене и код њега је нормал лоптасти сто евра. Иначе, ако узимаш ''на црно'' (то не значи да им нешто фали, то су исто из узгоја змије, само што немају папир јер се лик није регистровао - дал се даје нека кинта или шта већ, није битно) може да се нађе за педес-шездес евра. Кукурузни смукови (то мислим да су најјефтиније змије или једне од) су три-пет иљада, чак имаш и специјалне понуде типа кук. смук + тер + подлога + грејач + пар мишева за педесетак евра.

Ја сам одлучио да будем господин човек и да узмем овог са папирима, пошто нису велике паре у питању, а и ако ме зли комшија пријави, имам папире (мада није никакав проблем правити се луд и не отварати врата, наравно), ал ето, тео сам да све буде лијепо:)

То су ови краљевски (лоптасти), а рецимо бурмански, он расте милион метара, за њега ти треба више пара, те тераријум ко соба, те кад порасте пар зечева с времена на време и они генерално више једу из простог разлога што су су јако сличне величине кад се излегу ко и лоптасти, а за исти период живота треба да постану типа стотинак пута већи (тежи), тако да они хасају ко але. Све заправо зависи колико змија расте, овај лоптасти ће да дође до метра за типа три године и онда ће да иде до метар десет следећих десет година, тако да ће да једе ретко и да му буде доста то што поједе, јер удави генерално седе и не раде ништа, тј. не троше се.

Ако стварно размишљаш да узмеш нешто егзотично, пошаљи ми ПМ па ме питај шта оћеш, па ћу да ти одговорим и/или да те упутим на људе/сајтове.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Republika-Srpska/254813/Pitoni-omiljeni-ljubimci

ovo mi je izbacio gugl, nisam teo da gusim sa pitanjima tog tipa, kolko si platio, kako itd, nego sam potrazio :)

Ne planiram da uzmem nista jer nemam uslove gajbi da drzim nista,+ u osnovnoj kad sma doneo smuka od metar kuci,da prepadam burazera, keva se slogirala nije pricala samnom 2 meseca :D

ali za 2 godine kad budem bio milioner od boksa, ko zna mozda uzmem pitona da budim glavniji od drugih. Inace taj smuk je bio od jednog do jaja bogatog ortaka koji je imao pitona gajbi, i svi smo bili u fazonu ujeee koji burzuuj ima pitona i od tad mi je ostalo to klinacko neracionalno razmisljanje da ti treba ,,dvoriste od 500 kvadrata da imas pitona jer je kralj"

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

А за питона заправо треба пазити да се не зајебеш и направиш му превелики тераријум у коме ће да буде анксиозан и да не користи две трећине истог:)

Како то мислиш немаш услове? Мислим, мање услова ти треба за питона него за саксију:) Осим, наравно, услова у тераријуму, које регулишеш, је ли, у тераријуму:)

Ево слика, нашо сам кабал лол

2011-11-06213350-1.jpg

2011-11-06213402-1.jpg

2011-11-06213521-1.jpg

2011-11-07004704-1.jpg

2011-11-07004716.jpg

2011-11-07005338.jpg

И уватио сам га у такозваном ''перископу'', па сам брже боље потрчо по телефон, на срећу, није се сморио:)

2011-11-09182208.jpg

Квалитет је грозан, ал мобилним сам слико јебига

Сад је тако негде око по метра, нисам мерио, ал рецимо да ми је мало дужи од подлактице. А и змија је ту негде!

Краљевски питон је цар пошто је мица и по темпераменту, а и овако делује, има нестандардну фацу за змију и сав је лол. Људи који су били у фазону лол змија бљак су прешли у фазон аввввв чим су га видели:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...