Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

hahah, aoo kakva gospodja, kako li mi je ovo isparilo

ne znam je li nesto do mene, ali i split i glass iako korektni filmovi, nisu neki utisak na mene ostavili, i nekako sam ih gledao preko k, samo da ih odgledam, msm nije mi zao utrosenog vremena, ali ne vjerujem da cu ih ikada po drugi put gledati

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mladenq said:

ti to kao da ima 20 filmova iza sebe, ja je se samo sjecam iz The Witch

sta znam, nije losa

Emma, onaj kad podučava ortakinju iz škole dok ih očuh smara sad mi stade mozak kako se zove, mimo ovih što je cali pomenuo.

 

3 hours ago, mladenq said:

hahah, aoo kakva gospodja, kako li mi je ovo isparilo

ne znam je li nesto do mene, ali i split i glass iako korektni filmovi, nisu neki utisak na mene ostavili, i nekako sam ih gledao preko k, samo da ih odgledam, msm nije mi zao utrosenog vremena, ali ne vjerujem da cu ih ikada po drugi put gledati

tipični šalajamalamalalajan i ovaj car sa milion ličnosti 🙂

Link to comment
Share on other sites

haha, pa msm zabavna je serija, produkcija i kostimografija takodje sjajni, al' ono... mogli su manje da je optimizuju za average joe-a

jasno da je morao sah malo da se simplifikuje i priblizi gledaocu, ali pretjerase ga sa dramatizacijom, one scene gdje se ozbiljni sahisti koji igraju na najvisem nivou nesto odmjeravaju pogledima dok igraju, pa malo malo i neki ih potez sokira pa prave neke grimase, nesto mrmljaju dzangrizavo, pa odlaze nakon poraza bez pozdrava kao razmazena derista itd..., a na kraju kad je rusi u sovjetskoj rusiji u sirokim masama cekaju nakon svakog meca da traze autograme i skandiraju joj mi je bas teski idiotizam

takodje mi se ne svidja kako su povrsno obradili njenu zavisnost o alkoholu i narkoticima, k'o treba da bude ozbiljna stvar, a ona zapravo to gasi pali kad hoce, batali bez ikakvih problema kad je frka...nema neku dubinu serija, kao ni njen lik, nema tih nekih unutrasnjih borbi, sumnji, izolacijskih problema sa kojima bi trebao da se suocava neko ko je genije poput nje, tj ima svega toga ali na jako jako povrsnom nivou, serija postaje pretjerano repetitivna u tim njenim ciklusima gdje se ona prelako probija na svim poljima i u sustini sa svim' izlazi na kraju bez nekih problema, a kad zapne, samo malo pogura i eto opet, uspjeh

sve je ovo sigurno manje upadljivo ako si 15godisnja tinejdzerka i padas u trans na ove coming-of-age-rise-to-success dramice, ali ako nisi, zna da pokvari utisak

jos jedna stvar mi zasmetala, tj vise mi cudna, ne znam da li si dotle dosao, ona scena kada pita benny-a sto nosi noz, a on kaze for protection, i kao malo misteriozno ostane na tome, ja sam bio ubedjen u tom trenutku da je on gej, msm malo mu sam lik vuce, a i imalo bi smisla, kao gejOvi jos uvijek nisu normalno prihvaceni bili tad pa se znalo desiti da ga namlate ljudi ovo ono, jos kasnije on kaze kad je zove kod njega kao nece biti seksa, a na kraju ispade obican strejt lik, u kom slucaju mi nema poente ta scena/foreshadowing uopste?

imam jos nekih primjedbi za stvari/likove koji mi se cine nedoreceni, ali necu bas da sitnicarim toliko

konacan sud: bila mi je zabavna serija i uglavnom sam uzivao gledajuci, ali sigurno je to jednim dijelom jer sam gledao sa zenom (i jer gotivim sah), da sam gledao sam, moguce vrlo da bih odustao na pola :d

 

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

bio sam pogledao 4 epizode ... evo sad sam zavrsio sve, slozio bih se da je izgubila dubinu serija kako se zavrsavala.. a to za benija ne znam, svi ti udvaraci su izgubili smisao kad se zavrsilo ovako, u sustini nista nije objasnjeno, niti je bilo bitno na kraju krajeva.. moglo bi se reci da je zbrzano... ali sve u svemu serija iznad proseka 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 9/27/2020 at 5:47 AM, Shale said:

The Boys je the gift that keeps on givin'

ОБЈАСНИЛА СЕРИЈА!!!

мада сам заљубљеник у стрип, који сам у даху прочитао пре неколико година, захваљујући драгом @Crno-Sunce, серија није много одступила. најжалоснији сам што нема маторе Легенде, можда га уведу у каснијим сезонама. мада, могуће је да су продуценти негде повукли црту, јер онакав стрип да се пренесе 100% на екран би било неподношљиво за мејнстрим гледалиште.

за одабир главне поставке бих дао ДЕСЕТКУ, Френчи и Фимејл су убодени 11/10, али Урбан као Бучер је такође ПУН ПОГОДАК. посебно ми се свидео Пег као тата свог лика. :)

избинџовах у даху 2 сезоне, ко сад да чека годину дана...

Daddy's home...

 

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sttevann said:

Trazio po Netflixu nesto novo da zapocnem i naisao na Ozark, vidim ok ocenu. Delovala mi je ok iz opisa, ali nesto mi bas ne vuce paznju, tek dve epizode pogledao.
Ista prica kao sa pitanjem gore za vikinge, ako je neko gledao, bude li to bolje kasnije, ili?

mogu ti reci za ozark isto sto sam i djapetu za vikinge, ako te u pocetku ne vuce onda bolje da batalis odma, jer postaje sve gore i gore

meni je recimo bila zanimljiva na prvu loptu, prvu sez sam u cugu odgledao, koja ima svojih mana (komentarisah vec), glavna tema serije mi se cini prenaivno obradjena, ali je gledljiva, druga sezona je losija, jedva sam je odgledao pri kraju jer kvalitet serije naglo opada, i onda sam odustao na pocetku trece sez, nisam mogao dalje jer se bas pretvori u retardiranu sapunicu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mladenq said:

mogu ti reci za ozark isto sto sam i djapetu za vikinge, ako te u pocetku ne vuce onda bolje da batalis odma, jer postaje sve gore i gore

meni je recimo bila zanimljiva na prvu loptu, prvu sez sam u cugu odgledao, koja ima svojih mana (komentarisah vec), glavna tema serije mi se cini prenaivno obradjena, ali je gledljiva, druga sezona je losija, jedva sam je odgledao pri kraju jer kvalitet serije naglo opada, i onda sam odustao na pocetku trece sez, nisam mogao dalje jer se bas pretvori u retardiranu sapunicu

Sad procitah taj tvoj komentar (ranije nisam, jer nisam hteo da spojlujem), i to je donekle sto mi i smeta posle samo dve epizode, nekako je sve plitko uradjeno, za seriju sa tom tematikom. Ocekivao sam neki fazon Breaking bad, ali jos ga nisam video, a kako kazes iznad, ne verujem ni da ce da se pojavi. 

Nista, onda da batalimo, i da trazimo nesto drugo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sttevann said:

Trazio po Netflixu nesto novo da zapocnem i naisao na Ozark, vidim ok ocenu. Delovala mi je ok iz opisa, ali nesto mi bas ne vuce paznju, tek dve epizode pogledao.
Ista prica kao sa pitanjem gore za vikinge, ako je neko gledao, bude li to bolje kasnije, ili?

Meni je bila sjajna, ako ti ne smetaju hilbili momenti i spor tempo.

.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/20/2020 at 2:23 PM, Debeli said:

ОБЈАСНИЛА СЕРИЈА!!!

мада сам заљубљеник у стрип, који сам у даху прочитао пре неколико година, захваљујући драгом @Crno-Sunce, серија није много одступила. најжалоснији сам што нема маторе Легенде, можда га уведу у каснијим сезонама. мада, могуће је да су продуценти негде повукли црту, јер онакав стрип да се пренесе 100% на екран би било неподношљиво за мејнстрим гледалиште.

за одабир главне поставке бих дао ДЕСЕТКУ, Френчи и Фимејл су убодени 11/10, али Урбан као Бучер је такође ПУН ПОГОДАК. посебно ми се свидео Пег као тата свог лика. 🙂

избинџовах у даху 2 сезоне, ко сад да чека годину дана...

Daddy's home...

 

Ne znam više ni da li sam napisao ovo, ali pogledao sam i ja u relativno kratkom periodu, šta više druga sezona mi je nekako i bolja nego prva, kao da je bolje napisana kompletno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Debeli said:

Čekaj da vidiš ostale sezone... prosto je strip sve luđi i luđi kako odmiče.

🙂

nadam se da će to da izguraju zapravo... slično mi je kao happy! https://www.imdb.com/title/tt2452242/ koji je isto potpuno nenormalan, ali nije preživeo drugu sezonu jer je otišao predaleko u ludilu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...