Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

9 hours ago, toma said:

da zanemarimo sto su uzeli vajb iz karpenterove 'stvari' (sa sve captain obvious momentom) i eskimski fetis iz 'terora', meni je najdebilnije bilo sto su maltene iskopirali pandursku ekipu iz 'zarobljenih', sa zamenjenim rodnim ulogama, naravno. i da ne zaboravimo da u prvih pet minuta dobijemo spicu za muzikom bili ajlis (sida je pojela dabogda) koja blage veze nema sa serijom kao i u poslednjem bondu, i jaku, nezavisnu, obojenu, tetovirano-pirsovano lezbo-bisex pandurku koja pokazuje moc nad dvema belim muskim sisicama od kojih je jedan, pogadjate, nasilinik nad zenama. kasnije ta ista pandurka seksualno izdominira belog bradatog samuraja koji joj sluzi kao igracka, nakon cega na njegovo zaprepascenje, gadjenje i uzbudjenje opere zube njegovom cetkicom. takodje, baba dzodi foster od metar i zelja da poraste treba da odaje utisak zajebane ruralne pandurke u ledenim uslovima na kraju sveta. jos kad je obuku u parku, pa izgleda kao petogodisnje dete koje je izaslo da se grudva i sanka. na kraju, kako neko sa ovakvim rezimeom uleti da rezira, pise i potpisuje cetvrtu sezone fransisne serije? dve smrti holivudu.

e jeb' ga, izgleda da onda ipak neću pogledati :)

skapirao sam da nisam pogledao četvrtu sezonu Fargo, a sad se završila peta, možda bi to mogla biti dobra zamena za ovo 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

skapirao sam da nisam pogledao četvrtu sezonu Fargo, a sad se završila peta, možda bi to mogla biti dobra zamena za ovo

nikako! cetvrta sezona su crnci 'preduzetnici' koji su originalni zacetnici ideje placanja kreditnim karticima, ali ih zli beli covek sprecava, dok je peta sezona, sad kad razmislim, dosta slicna ovome sto smo videli u prvoj epizodi najnovijeg pravog detektiva. izoperisana dzuno templ, koja sve vise lice na postoprativnu rene zelveger, glumi jaku nezavisnu i tako dalje zenu koja resava zle tradicionalne kauboje na celu sa donom drejperom koji iz nekog razloga ima pirsovane bradavice. mozda zvuci zanimljivo, ali nije. naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

ostavicu i neke stvari koje sam pogledao u poslednje vreme. konacno sam presao sve filmove andersa jensena koje je napisao i rezirao do sada. ovde ja mislim da je najpoznatiji po 'adamovim jabukama', ali mogu na kraju da kazem da su mu svi filmovi odlicni. naravno neki su bolji od drugih, ali mislim da nema objektivno loseg filma. ja cu ih ovde izredjati po tome kako su se meni dopali od najboljeg do najmanje dobrog. koga zanimaju neobicne komedije s moralnom poukom i ne smara ga da gleda maltene iste glumce u svakom od filmova siguran sam da ce mu se dopasti: The Green ButchersRiders of JusticeAdam's ApplesFlickering Lights i Men & Chicken.

odgledao i Leaving Las Vegas ponovo nakon dugo vremena i i dalje kida. preporucujem unrated verziju for that extra titty fondling and sucking.

Sweet Smell of Success. ne znam ko je vise sabio ulogu, bert lankaster ili toni kertis mada bih rekao da je ovaj drugi.

Caddyshack. majko mila kakvo glupo jevrejsko govno od filma. nije ni cudo sto ga hajpuju kao jednu od najboljih komedija ikada. kancercina najobicnija. jedina svetla tacka je bil marej koji i nema mnogo veze sa glavnom radnjom.

High and Low. sve je to lepo - samuraji, katane, edo period i ostalo. meni je ipak ovo, ako ne najbolji, onda jedan od najboljih kurosavinih filmova.

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

The Boys sezona 4 je najavljena za ovu godinu, ima i trejler, mislim pobajata je vest, ali s tim u vezi je i kako se Erin Moriarty (Starlight) izoperisala do neprepoznatljivisti, jebena tuga ako se ne pokaže da je ovo neki fake Ai troll news. 

17053367503083.thumb.jpg.fdda4eee694fcdf1eb005803427babc1.jpg

  • Sad 3

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, toma said:

High and Low. sve je to lepo - samuraji, katane, edo period i ostalo. meni je ipak ovo, ako ne najbolji, onda jedan od najboljih kurosavinih filmova

Toshiro Mifune bogotac

nisam gledao, a mislio sam da sam fino pokrio Kurosavu pre par godina kad sam odradio neki mini maraton njega i Hičkoka. hvala na preporuci bez spojlera o/

Edited by evgeniy
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2024 at 12:52 PM, toma said:

nikako! cetvrta sezona su crnci 'preduzetnici' koji su originalni zacetnici ideje placanja kreditnim karticima, ali ih zli beli covek sprecava, dok je peta sezona, sad kad razmislim, dosta slicna ovome sto smo videli u prvoj epizodi najnovijeg pravog detektiva. izoperisana dzuno templ, koja sve vise lice na postoprativnu rene zelveger, glumi jaku nezavisnu i tako dalje zenu koja resava zle tradicionalne kauboje na celu sa donom drejperom koji iz nekog razloga ima pirsovane bradavice. mozda zvuci zanimljivo, ali nije. naprotiv.

iju pobogu. sad doduše gledam vidim da četvrta ima slabije ocene u odnosu na ostale a i ona je nešto snimana tokom covida ili odložena znam da je neka glupost bila, ali sad stvarno ne zvuči zanimljivo a ova peta iako ima nešto bolje ocene uz ovaj opis mi se ne gleda :))

15 hours ago, toma said:

nope, legit je. to je sada popularna pomama u holivudu - buccal fat removal gde se koliko sam razumeo uklanja loj iz obraza i dobija se izgled raspale kurve narkomanke ispod mosta.

 

ja ne razumem ko je tim ženama rekao da je to lepo, stvarno.

ajd' ima na ovim slikama ovih par sa okruglim glavama što su jele puno kolača, pa razumem da su probale na lak način da reše taj problem, ali ova deca od 20 godina - haos.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lucky said:

pa 'de baš od svih citiraš ovog što je izdao dobrog Neja i umal' ga predao agentima a pritom ubio nekoliko svojih saboraca!

Zato je jedini iz posade Nabukodonosora mogao da se sam isključi iz Matriksa!

Slučajnost? Mislim da ne!

Link to comment
Share on other sites

True detective

meni je naravno ok i da dam sansu i za jos epizodu ili dve, jer se sva sjebanost glavnih likova (nekako mu dodje kao trejdmark serije) i desavanja svodi i na to gde se oni nalazi, gde noc traje koliko traje i gde je okolina takva kakva je 

A prosto mislim da je sva slicnost sa The thing, namerna i da je svojevrstan omaž klasiku - i to mi nista ne smeta, jer bih mogao da gledam "the thing filmova" pa bar  jos 15, a i DVD filma je u jednoj sceni, a i kada se raspravlja o tome sta su istraživali na naučnoj stanici - the origin of life -  oh that thing! Tako da ne vidim potrebu da sve to svrstam kao nekakav minus

U svakom slucaju je daleko uzbuljivije nego SE03

 

the boys

ta glumica se pocela raspadati i za trecu sezonu, a i ta fotka je odavno izbacena, ko zna na sta lici danas. Nisu se sve izoperisale, ali mnoge jesu - i sve ce se raspasti na kraju 🙂 totalni  rispekt za dedukciju zasto je popularno tako se operisati lol

 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2024 at 1:46 PM, cali said:

Zato je jedini iz posade Nabukodonosora mogao da se sam isključi iz Matriksa!

Slučajnost? Mislim da ne!

Ko zna kakve je sve dilove napravio i pre nego što smo počeli da pratimo njihove avanture!

 

Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2023 at 3:03 PM, toma said:

The Bear

The_Bear_2022_FX.png.4c10dcfcf126f4e283b76761bc38d4e8.png

 

  Reveal hidden contents

 

Odgledao sam prvu sezonu, zanimljivo, zanimljivo!

Ona sedma epizoda prve sezone što deluje kao da je u jednom kadru (nisam 100% siguran) je verovatno najnapetija epizoda neke serije koju sam skoro pogledao 🙂

Dobri su likovi generalno, tj. jako dobar kast, ovaj glavni je toliko grozan da ja ne znam kako je on prošao u holivudu, ali je ovako ok za ulogu nema priče. Sećam ga se iz onog The Rental filma znam da sam se i tad pitao kako je zalutao u film.

Dopada mi se i kraj sezone jer skoro pa može da bude i kraj serije, ima neodgovorenih pitanja ali kao daje neku zaokruženu celinu, tako da me zanima šta će dalje da rade i u kom smeru da idu u drugoj, ali se plašim da će onda da isuviše ostave klif hengera za treću.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Lucky said:

Dobri su likovi generalno, tj. jako dobar kast, ovaj glavni je toliko grozan da ja ne znam kako je on prošao u holivudu, ali je ovako ok za ulogu nema priče.

Ako nisi gledao Shameless, preporucujem bas zbog njega izmedju ostalih(npr William H. Macy kome je uloga legla vrhunski), tu je pokidao.

Ali ima bas puno epizoda, ja sam na sezoni 8, imam jos 3 cini mi se

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Ako nisi gledao Shameless, preporucujem bas zbog njega izmedju ostalih(npr William H. Macy kome je uloga legla vrhunski), tu je pokidao.

Ali ima bas puno epizoda, ja sam na sezoni 8, imam jos 3 cini mi se

Znam da si fan te serije, ispratio sam, ali ja nešto nisam 🙂 tj. ne znam, dobre su našli glumce i sve ali nekako mi je odbojna serija i onda je nisam prosto ni ispratio baš. Možda joj dam šansu ali nije realno da krenem sad da gledam nešto što ima 120 epizoda od 45 minuta 🙂

Link to comment
Share on other sites

kili prvi glas filmske kritike. djape, s obzirom da su sezone letimicno povezane mozes da preskaces. druga je nesto brza od prve, treca ces imati osecaj da traje vecnost a cetvrta je najbrza do sada. meni je recimo druga mozda i bolja od prve, dok su trecu i cetvrtu upropastili woke elementima. cetvrtu pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2024 at 2:50 PM, toma said:

meni je recimo druga mozda i bolja od prve

giphy.gif

sez4

dogurah do trece epizode, mislim da ovde stavljam tacku

ispod povrsine je sve ono sto toma rece na prethodnoj stranici, i gore od toga kako odmice

na povrsini je samo dosadno

 

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

nista strasno, uglavnom su preference licne prirode. tipa, u prvoj sezoni me prilicno smara onaj momenat sa prividjanjem 'medjuzvezdanog vrtloga' ili sta je vec onaj misticni kurac u zadnjoj epizodi kad se jure s erolom. do tada mi je do jaja, i uvek me smori kad krenem ponovo da gledam jer znam da me i to ceka. kalifornija mi je gotivnija pozadina od dubokog juga. druga sezona ima dve dobre picke u prvom planu, a prva jednu (treca nula, a cetvrta je u minusulolololololoollo). vise gotivim farela od mekonahija i vudija. ne smatram da ove razlike idu u korist kvaliteta jedne ili druge sezone toliko da bih rekao da mi je jedna mnogo bolja od druge. sitnice sto se mene tice, zaista.

Link to comment
Share on other sites

ja sam na prvu slab, cim je malo zaboravim, vrati se na repertoar

ako gledamo iskljucivo individualne sezone, ona mi je mozda na prvom mestu od svih serija/sezona

tacno sam mogao opet da odgledam, da se oporavim od ovog smeca

btw, kako prva jednu dobru picku, i michelle i daddario u onih par scena, u glavi rent free dozivotno :d

edit: a u prvom planu si rekao, nvm

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...