Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pre 2 meseca sam popravio zub i sve je bilo superi pre par dana me je poceo da boli kada jedem nesta toploo.....resenje? (ici i reklamirati?)

idi na pregled ako je samo osetljivost, sensodyne pasta i vozi

Ja poceo ribu da jedem 2-3 puta nedeljno...odlicno je, jedino sto posle moram nesto da pojedem :tf:

that. oslić fileti su ko da jedeš seckane oblake onaj mutirani "som" fileti isto... deep fried, pohovani, pečeni, ne vredi - jedini način da se od ribe zasitiš je da uzmeš nešto puno kostiju pa da ti dokurči :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ili kupis od alasa ranim jutrom. ili u ribarnici.

Ti pangasius/bljutavijus fileti su od osecam papira sa aromom ribe. tj trljaju papir ostacima izmeta macke koja zivi na moru

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja povremeno kupim one smrznute pohovane riblje kurce (oslić, fingeri, lignje...) i ispečem ih u rerni, nije masno a u kombinaciji sa pomfritom spremljenim na isti način se odvalim od hasa. doduše, treba mi dve kutije tih ribljih sranja i 350g pomfrita

Link to comment
Share on other sites

spremam svoj prvi mix.... oujea [8D]

bila do Supermarketa sasvim slučajno... urbani fashion klaberi na jednom mestu ... mada, nije baš tako loše bilo, onaj bubnjar iz "zemlja gruva" nije mogao da veruje da nemam pojma ko je on i pet puta me pitao da li sam ih slušala... na kraju smo pričali o motorima :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ili kupis od alasa ranim jutrom. ili u ribarnici.

Ti pangasius/bljutavijus fileti su od osecam papira sa aromom ribe. tj trljaju papir ostacima izmeta macke koja zivi na moru

Ma, ne bre...kupim normalnu ribu u ribarnici...skusu ili tako nesto..

:)

Nego sto me uvek posle sat vremena stigne glad...a, to nije dobro :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Е, што се рибе тиче. Мој најбољи ортак је рибар, баш прави алас, живи од тога. Тако да, ако некоме треба свежа дунавска риба (инбифор Ребел пимп) нешто повољније, може ПМ. Сад иду славе, па можда некоме затреба.

Извињење админима, ако је ово недозвољено.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ma, ne bre...kupim normalnu ribu u ribarnici...skusu ili tako nesto..

Taj faj, Skusha na zharu u ribarnici + porcija krompir+blitva salate i miran si. Sharan je isuvise masan (jer prodaju one iz ribnjaka a ne divlje), Oslic je bezukusan, Pastrmka i Orada takodje mogu fino da prodju ali samo ako je na zharu... Ako je iz friteze onda ceo koncept "zdrave ishrane" gubi smisao...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

brate ko jos poredi skushu sa oradom ?!?!?!

orada je kralj bog otac svih riba, skusha je teshka do zla boga i to je varijanta da uzimas ako nema sta drugo

od recnih riba smudj je do jaja

filete tovljene sarane smrznute neukusne oslice i ostala sranja necu ni da komentarisem

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

svaka riba je dobra ako je sveza i ako se dobro spremi, skusa bi trebala da je najzdravija od nama dostupnih al je moji stalno spremaju pa mi izashla na nos. oslic je bezukusan, jedino da ga uvaljash u brashno i bacish na ulje ali onda tu vishe nishta nije zdravo :) ja sam pocheo skoro svu ribu da pechem u onim fino kesama za pechenje, gde se one peku u sopstvenom soku. posle nekog vremena isechem kesu, prelijem sa malo maslinovog ulja i ostavim josh neko vreme u rerni. em bude ukusno em kuca ne smrdi. chak i ti "kartonski" fileti pangasiusa ispadnu mnogo dobro.

nego gde mogu da se kupe relativno sveze ochishcene lignje a da nije cena udaranje po ushima? u restoranima 700-800 kinti porcija a posle jedne ostanem gladan :/

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

nego gde mogu da se kupe relativno sveze ochishcene lignje a da nije cena udaranje po ushima? u restoranima 700-800 kinti porcija a posle jedne ostanem gladan :/

Možda u ovim većim hipermarketima, tu uvek ima, ali ne znam koje su cene.

fino kesama za pechenje, gde se one peku u sopstvenom soku. posle nekog vremena isechem kesu, prelijem sa malo maslinovog ulja i ostavim josh neko vreme u rerni. em bude ukusno em kuca ne smrdi. chak i ti "kartonski" fileti pangasiusa ispadnu mnogo dobro.

Fino kese su vrh, otkad smo ih otkrili, skoro ništa ne pečemo bez njih :) a i posle ne moraš da pereš pleh!

Togfu, koji vam je ovaj:

Marko M. je u istrazi priznao četiri napada na decu u Futogu, a potom je sve šokiralo otkriće da uhapšeni pripada ultradesničarskoj organizaciji „Nacionalni stroj", koja je zabranjena, i da je njegov rođeni brat registrovani član ove grupe. Od svega on je praktično demantovao samo da je vozio „fijat punta", kako je prvobitno utvrđeno, saznaje Pres od izvora bliskog istrazi.

Da nije možda nepostojeći, čisto zbog izbora? :)

Link to comment
Share on other sites

МУНЗЕЉАНКА!

шта фали лози и шпагетама. и мене нервира кад одем на море, смарају цео одмор да се једе само риба нон стоп сваки дан. рижотои, салате од хоботнице, па пију вина и све нешто мућкају по устима. лепо је јести рибу, само онда мораш и озбиљно да једеш нешто после.

ја волим пијаног сома.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...