Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

и сад лепо одемо до Узун Миркове и киднапујемо ово двоје поменутих, одведемо у неки приградски подрум да све лепо отпевају.

Ova riba nema veze sa time, ona radi kod hosting provajdera koji njima prodaje hosting.

Inace bio sam kod tih fun telekoma na sastanku pre godinu dve. Jebem li ga meni je sve to sa mobilnim telefonima zajebancija mada je i tad bila neka prica da uzimaju finu lovu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Taj fun telekom ili šta god na svojim sajtovima (a to su oni što te vode banneri - koliko devojka ima očiju, proveri dal si retard itd) ima disklejmer u dnu koji jasno kaže da je odgovor zvanično priključenje i da košta 50 dinara, nadalje će ti slati nedeljno po jedan SMS za 150 dinara itd itd. Tako da i nije baš da su skroz prevara, iako igraju na tu kartu.

Link to comment
Share on other sites

Juce sam ceo dan blejao sa Asmirom Kolasincem, inace momkom koji je obezbedio ucesce na OI u Londonu u disciplini bacanje kugle. Covek je neverovatan car, stvarno super decko. Ali fascinantno u celoj prici mi je sto ima 187cm i 135kg, ali zato trci 30m za 3,76 sekundi, a 100m za 11,82 sekunde. Jedva cekam London da navijam za njega. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovaj leško doživljava po jedan bromance nedeljno :D

što se sopranosa tiče, moja reakcija je bila da tražim drugi rilis jer sam mislio da su nešto sjebali sa enkodiranjem epizode :D

Link to comment
Share on other sites

Дајте јутуб од пре сто година, онај први:(

А овај најновији, наравно, коментари су и даље лол лолова и ништа ником није јасно, ко са ким прича, где су оцене...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...