Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Isti je proizvod u pitanju, isti je sadržaj nema razlike ni tu. Poenta je da su Zero lansirali jer je isuviše uska grupa konzumenata pila Light, Koka Kolu koja je doživljena kao "ženski" proizvod, sa tim ispisom, srebrna tako, imala je obično ribe u reklamama itd. Zato ćeš preko i dalje videti ribe da piju light obično.

Onda su lansirali Zero, kao light Coca Colu ali za muškarce, što možete da provalite po onoj reklami lika koji upada helišem u neku zgradu, po crnoj boji, uopšte tim kampanjama koje su nekako više "muške", ispisom koji je sa "jakim" fontom itd.

E sad, preko imaš i light i zero da uzmeš, ali kod nas je problem u tome što nema tržišta za oba proizvoda pa su light zamenili zerom kojeg sad piju i devojčice :)

Онда сигурно није био исти садржај на почетку или нешто у том фазону. Ја знам да сам од лајта увек замало бацао пеглу кад бих пробао (да, то ме је фасцинирало, па сам пробао више пута:) ), а зеро могу да циркам уз осредње негодовање. А оно, било је и трипова где ми сипају, а ја не знам да су сипали лајт/зеро и опет имам исту реакцију, тако да не верујем да је психосоматски.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U zgradi preko puta moje, na nivou mog sprata se proslavlja neka slava... I sad ja video predvece kombi i pise "Party Service" i zagledao se malo sta pise sve, kao sta party service...i onda tek povezao da oni "rade" tu slavu...evo gledam neke kuvare sa sve kapicama, kelnere sa sve uniformama... Nisam razmisljao da postoji takva nekakva kompanija ili sta vec... In te re santno :D

Link to comment
Share on other sites

Вратио се са славе, ортак се напио, смарао све редом. Кад нисам могао да трпим више, кренем гајби, кад ето ти га он за мном, сетио се да део пута идемо заједно. И онда је мрачио и пролазнике успут, ја се извињавао и молио Бога да не наиђемо на неког ко нас познаје. Поквари ми човек лепо вече.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Јој што би ја јебо ону Мију Борисављевић то није нормално, моје реаговање на њену јебозовност трансцендира границе њене ретардо-курвности, оно, блејо би с њом без да је карам малтене:)

Почећу да је слушам леба ми

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јој да, тајпо, исправих, иначе НАРАВНО ДА ЗНАМ КАКО СЕ ПРЕЗИВА МИЦА МАЛА

Иначе, кад мало размислим, стално правим тај тајпо, типа од десет пута, седам пута ћу да напишем Миа Радосављевић МОРА ДА ЈЕ ТО НЕШТО ФРОЈДОВСКИ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Budan od pola 7, kasnije idem na posao a ne mogu da spavam - first world problems...

spalio sam bademe u pokusaju da ih ispecem dok sam overavao forum, smrdi cela kuća na paljevinu ali onako prijatno, na šibice, i naravno obavezni segment, šta sam jeo - pržena jaja "na oko" sa kačkavaljem i bajatim hlebom jer posle epizode sa bademima ne smem da stavim hleb u mikrotalasnu, jednom je zagoreo bukvalno za 15 sekundi a taj miris nikako nije prijatan i neuništiv je, danima se oseća tako da bajat it is...

Dobro jutro braćo botovi!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Isti je proizvod u pitanju, isti je sadržaj nema razlike ni tu. Poenta je da su Zero lansirali jer je isuviše uska grupa konzumenata pila Light, Koka Kolu koja je doživljena kao "ženski" proizvod, sa tim ispisom, srebrna tako, imala je obično ribe u reklamama itd. Zato ćeš preko i dalje videti ribe da piju light obično.

Onda su lansirali Zero, kao light Coca Colu ali za muškarce, što možete da provalite po onoj reklami lika koji upada helišem u neku zgradu, po crnoj boji, uopšte tim kampanjama koje su nekako više "muške", ispisom koji je sa "jakim" fontom itd.

E sad, preko imaš i light i zero da uzmeš, ali kod nas je problem u tome što nema tržišta za oba proizvoda pa su light zamenili zerom kojeg sad piju i devojčice :)

pa ne, razlicitog su ukusa light i zero jer imaju razlicite zasladjivace u sebi. light je starija generacija, zero je novija, sa naprednijim zasladjivacem koji je blizi ukusu pravog secera.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sunce konacno, bice plaza ovog vikenda valjda, jebemmumisa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

U zgradi preko puta moje, na nivou mog sprata se proslavlja neka slava... I sad ja video predvece kombi i pise "Party Service" i zagledao se malo sta pise sve, kao sta party service...i onda tek povezao da oni "rade" tu slavu...evo gledam neke kuvare sa sve kapicama, kelnere sa sve uniformama... Nisam razmisljao da postoji takva nekakva kompanija ili sta vec... In te re santno :D

Ma te firme postoje odavno, pa šta misliš odakle na prijemima i skupovima itd klopa nego od tih nekih servisa, sigurno nisu sami organizatori pravili. Ono što mene iznenađuje je da ih ljudi angažuju za slavlja, ali to ima smisla, ako domaćica skapira da joj se više isplati da neko donese gotovo jelo i pribor, posle toga sve to odnese a ona ne mora ništa da radi vs da radi sve sama ali da prođe jeftinije. Tako da je to standardna ketering firma samo angažovana za slavu.

Јој што би ја јебо ону Мију Борисављевић то није нормално, моје реаговање на њену јебозовност трансцендира границе њене ретардо-курвности, оно, блејо би с њом без да је карам малтене:)

Почећу да је слушам леба ми

Da, da, ima nečega tu, ima nečega.

edit: Mislim da bi ti Dule trebalo da saznaš gde ima nastupe, sigurno negde peva po Beogradu, i da mi lepo odemo na to zajedničkim snagama!

edit2: Sad sam malo guglao da vidim gde nastupa, kad ispade ovo, i ono, sorry:

http://www.kurir-info.rs/stars/mia-peva-o-izvesnom-lakiju-137434.php

Opevala misterioznog frajera!

Mia Borisavljević nedavno je ušla u studio i u dahu snimila dve pesme. Jedna od njih je, kako saznajemo, posvećena izvesnom Lakiju. Budući da Borisavljevićka ima istetovirano slovo L na ramenu, svaka slučajnost je isključena.

Evo samo nekih stihova:

„Laki, moj Laki, ma veruj mi, sve ću da izdržim, sad budi moj zmaj, a sutra baj-baj“.

Međutim, Mia ni za živu glavu nije htela da otkrije ko je tip o kojem peva, već se usredsredila na rad u studiju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...