Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Гледам што ми је онемогућена опција да постујем и онда извалим да нисам улогован. Браво за мене. :/

Иначе, наватала нека телевизијска екипа ортака и мене и упркос томе што смо покушали да их искулирамо питали нас нека идиотска питања, у фазону "Да ли мислите да осмех подмлађује?".

Вероватно смо испали глупи и молим Бога да то не емитују, или, ако и емитују, да нико не види и тако.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

а синови банкари ће да вам се смеју и оду да шмрчу са татиним синовима. какве бре акције, Двини, ушла ти вода у уши...

pa kad je sam kontradiktoran sevi, sta imas da mu objasnjavas. to sto je on naveo ima za dugorocni cilj zaradjivanje novca koje opet ima za cilj trosenje na uzivanje.. ja cu da se sa sinovima bankarima izdivljam danas, dok imam 24 i sa 30 kad budem podizao decu cu sa ortacima da se podsecam sta sam radio pre 5, a oni ce i dalje biti prokleti za dinarom.. zato belo i moet all the way.

i da, ne verujem u novac zaradjen tako sto ces uloziti pare u akcije kokakole vec u proizvod plasiran na trziste, al objasni ti o nekome ko veruje u lgbt pokret

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

nisam pao na suze bivse, ali mi je fejlovao zen i verovatnocu pristati na povremeno prcanje sto i nije tolko lose

Pa to ti dodje ko otkazni rok...

:D

Son Iam proud :)

Lijepog li novembarskog jutra :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

onaj rad kad se probudis i dalje pijan, novcanik ti je prazan i molis boga da nisi placao karticom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Који си хипстер, сувише си кул да уђеш па слушаш музику испред "клуба" : ))) јави се ако одлучиш да закорачиш међу ујдомане!

Бајдивеј, ако се некоме иде а нема карту, нека се јави, можда ортак испали па да је одмах удомим на право место без тражења : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...