Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mozes i accessibility > on screen keyboard.

ne menja se kad promenim jezik. a vudua nisam skapirao kakve veze imaju podesavanja language bara sa ovim sto sam ja trazio? ili nesto propustam, sto je jelte daleko verovatnije.

xp koristim

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao] za niggera i sekiru, koji carevi :D

A tek kad zamislim taj dogovor jebote :)))

- nudim 20 din!

- dobro, prodato!

- evo ti moj broj, gde se nalazimo?

- ok, nalazimo se u CENTRU danas oko 12!

- važi, vidimo se.

you saw this one comming

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Jebiga ja sam se tako jednom u Austriji dogovarao sa jednom nasom gastarbajterkom da se nadjemo u LIENZU u centru kod jednog njihovog trznog centra, a ona glupaca zivi u LIZNU koji je jedno 300 km odatle

Malo smo trcali okolo trznog centra, ali svako oko svog u svom gradu

Link to comment
Share on other sites

nah, ne pokazuje nista. iznervirao sam se jer nisam mogao da nadjem znak pitanja na cirilici pa sam hteo da vidim gde je sta na istoj...

Na sedmici se menja i layout na on screen tastaturi kad promenis jezik.

SxLse.png

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ne tripuj se, neće ti se ništa desiti. malo je čudno kad posle zalaska sunca nema nijedne žene na ulici al u suštini normalni ljudi žive tamo.

Ma, znao sam ja da se nece meni nista desiti, nego znam da je recimo prosli put, kad smo bili u Medvedji, neki nastavnik napravio scenu sto mi nosimo majice na kojima pise "SRBIJA", i odveo 30 klinaca kuci momentalno. Mislim, nista to nije strasno, ali bespotrebno dramaticno.

Elem, odlicno je danas sve proslo, klinci bas bas superiska bili, i jos nas posle Divac vodio na neku klopu u neki restoran, razbili smo se kao nikad. A ja sedim, i caskam sa Divcem o svetskim i evropskim titulama Jugoslavije. Milina. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...