Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i kad završiš, šta si onda, diplomirana J Lo?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Toni who?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koja je fora sa stavljanjem nekog znaka na grafite i ovaj su unistili

Gavrilo-Princip.jpg

ovako je izgledo pre nego sto su stavili taj znak na sredinu, video sam da to stavljaju na jos grafita , koja je poenta toga ?

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sto bi mene tistila tvoja lenjost? ti radis na svom nivou ja na svom. iako sam nedelju dana u firmi radim backend programiranje sa bazom gde jedna greska moze ostetiti mnogo, s obzirom da je milionski posao u pitanju i glavni inzenjer me uzeo da budem njegov pulen jer sam sabijac evrokodova u javi.

nemoj se buniti jer nisam prigovarao tvom skilu vec tome kako te u ovom svetu cene. bar kod nas se plata obracunava po modelu nivo obrazovanja x godine staza x jos neki kurci.

vidi, racunanje plate je vrlo jednostavno - i proporcionalno je tvojoj zamenljivosti na trzistu. ja imam veliku platu iako sam srednjoskolac jer primera radi, sef pokusava da zaposli jos nekog seniora vec 4 meseca i ne ide mu, a ja sam u poziciji da dignem sidro, zavrtim globus i odletim da radim tamo gde mi stane prst. najosnovniji zakon trzista - ponuda i potraznja.

a ako cemo bas da merimo pise

www.loebeshop.dk

team leader & lead developer, hm nisam u poziciji da kazem koliko zaradjuju jer sam najebao ako me navataju preko google analyticsa da na random sajtu sirim podatke o njihovoj zaradi, navision+magento sinergija

Sad ozbiljno, ako ti daju trivijalne poslove reci im da mozes vise i da znas vise, takodje osim tog PHPa uzmi da radis C i network programiranje koje ce ti svakako u buducnosti koristiti, imas na academic earthu vrhunska predavanja za C.

uf.. nisam znao da jedan moan moze da proizvede toliko konfuzije :) moja firma zasniva biznis na navision+webshop integraciji - klijenti koriste microsoft navision za backend, a moj posao je da ucinim da se sve to lepo vidi na webu. firma ima 80tak zaposlenih, i ja ne mogu da napredujem u svom korpusu, u magento timu, jer sam vec na najvisoj poziciji (ja i decko iz juzne afrike smo lead developeri). razlog za trivijalne poslove je to sto firma nema dovoljno pulena koji ce se baviti trivijalijama, pa onda ja moram svoje vreme da trosim na to..

ontopic:

usinuo vrat u teretani juce :( radim od kuce danas, posto bih na prvoj raskrsnici napravio udes u ovom lizard modu

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko ko se razume u gitare i ko svira da mi posalje pm, imam par pitanja?

Juri Čilija za to, on svira i razume se, al' kaže da loše objašnjava :)) A Draganče fura bas, nije baš gitara, ali možda može da pomogne.

@ Ćela - Ne znam na koji znak misliš?

usinuo vrat u teretani juce :( radim od kuce danas, posto bih na prvoj raskrsnici napravio udes u ovom lizard modu

Ja imao isti problem pre dve nedelje, al' ajd' to, nego nisam mog'o da ustanem iz kreveta, morao sam glavu rukama da pridržavam :( :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...