Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sve je to po zasluzi sinak. kolko znas takva zaduzenja imas, samim tim i platu. dobro je sto kao srednjoskolac mozes i to, ne budi nezahvalan

daki 1 dvini 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve je to po zasluzi sinak. kolko znas takva zaduzenja imas, samim tim i platu. dobro je sto kao srednjoskolac mozes i to, ne budi nezahvalan

sta ti radis na poslu daki? a da, ti ne radis, tatica pokriva hugo bos, grej gus i crnacke kite.. daki srpska paris hilton :D

btw uvek se obradujem kad vidim koliko ljude tisti to sto sam srednjoskolac :D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Al realno, mogao si ovde zavrsiti makar visu, bio bi neki bechelor pa te ne bi zajebavali.

ma buraz sad kad vidim koliko dakija tisti to sto nemam nista sve mi nesto toplo oko srca :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nema...ja sam uvek govorio da se treba bogat roditi...

Sta ti koji kurac ovde vredi diploma...

Imam puno drugara koji mnogo bolje prolaze u zivotu, iako su srednjoskolci...

Osim toga, i Toma je maturant, pa ce verovatno biti premijer :tf:

Ovo bilo na saintovo ...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sta ti radis na poslu daki? a da, ti ne radis, tatica pokriva hugo bos, grej gus i crnacke kite.. daki srpska paris hilton :D

btw uvek se obradujem kad vidim koliko ljude tisti to sto sam srednjoskolac :D

pravi odgovor, svaka čast. Lik te istroluje, a ti kreneš o crnačkim kitama, koji si mentol

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pravi odgovor, svaka čast. Lik te istroluje, a ti kreneš o crnačkim kitama, koji si mentol

strpljenje cuvam za druge ljude

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

strpljenje cuvam za druge ljude

ili nemaš bolji odgovor na njegov troll

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa rekoh - strpljenje cuvam za ljude vredne strpljenja.

sa trolovima i dijabolama ne zelim da taktiziram

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ал он је теби рекао истину, која те негде ипак боли, чим му одговараш и то на такав начин. А ти њему узвраћаш црначким китама, тиме си се само укопао.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ал он је теби рекао истину, која те негде ипак боли, чим му одговараш и то на такав начин. А ти њему узвраћаш црначким китама, тиме си се само укопао.

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sandra Meljničenko, koja se proslavila kao pevačica grupe „Models” i kao uspešan model, nedavno je na luksuznoj jahti „A”, koju je na poklon dobila od supruga, ruskog biznismena Andreja, ugostila ekipu američkog izdanja magazina „Harpers Bazar”.

Pročitao sam "Herpes bazar" i kao wtf ...

Lep dan danas, sad da pročitam onaj poveći Migsin topic, da vidimo o čemu se tu radi.

Sinoć sam btw nešto kružio po Vidikovcu, umal' nisam ostao da otvorim hamburgerdžinicu :)

Link to comment
Share on other sites

^qft

daki kralj trolova

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nema...ja sam uvek govorio da se treba bogat roditi...

Sta ti koji kurac ovde vredi diploma...

Imam puno drugara koji mnogo bolje prolaze u zivotu, iako su srednjoskolci...

Osim toga, i Toma je maturant, pa ce verovatno biti premijer :tf:

Ovo bilo na saintovo ...

pricham o IT poslovima, u ostalo se ne mesham

Pa ja jos nisam cuo da je nekom diploma skodila u kompjuterskim poslovima. Bolje imati nego nemati.

apsolutno, al' ne mogu svi da imaju diplome +kao shto rekoh na zapadu mozhesh da radish IT related posao i bez te diplome (naravno ne pricham o CEO/CTO i ostalim mgnmt pozicijama) :)

Link to comment
Share on other sites

apsolutno, al' ne mogu svi da imaju diplome +kao shto rekoh na zapadu mozhesh da radish IT related posao i bez te diplome (naravno ne pricham o CEO/CTO i ostalim mgnmt pozicijama) :)

Ima tu nečega, sve više oglasa preko koje čovek gleda kažu tipa "diploma fakulteta iz te i te sfere, tri godine iskustva (koje zamenjuju diplomu fakulteta)" odnosno na taj fazon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...