Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Синоћ сам толико повраћао да то није нормално. Мислим да је то први пут да пеглам после 15, можда и више, година. Не рачунам повраћање после алкохола. Ал од свега што сам јуче јео ни трага, ал сам зато повратио банане, којих сам појео 3 комада у суботу увече. Хвала, Богу ни температуре, нити ичега. Чак, колико капирам, човек се обично осећа малаксало након што изгуби толико течности, ал чак ни снагу нисам губио. Једино тај неки осећај неке недефинисане мучнине.

Ништа ми није јасно. :)

Jel si proverio da slucajno nisi trudan? :tf:

Link to comment
Share on other sites

isto sam imao 48 sati bez spustanja bukvalno :( samo cepaj cajeve, meni je pomoglo ono mazanje alkoholom/rakijom i tusiranje ako ti se iskombinuje livdza uz to gg

mada ne kapiram kako uopste sedis za kompom nisam mogao da mrdnem iz krpa, bukvalno

Link to comment
Share on other sites

isto sam imao 48 sati bez spustanja bukvalno :( samo cepaj cajeve, meni je pomoglo ono mazanje alkoholom/rakijom i tusiranje ako ti se iskombinuje livdza uz to gg

mada ne kapiram kako uopste sedis za kompom nisam mogao da mrdnem iz krpa, bukvalno

Preko telefona sam :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

srcesrbijel.jpg

Још један необорив доказ нашег суверенитета над вољеном нам јужном покрајном.

Косово је срце Србије! Тако је од вајкада, тако ће вазда и бити!

Koсово је Србија!

Link to comment
Share on other sites

Attach order confirm to email in PDF form

Ovo je moj glavni prioritet za danas. da im stize order confirmation u pdfu umesto u emailu. polako mi se puni kurac ovim mestom i ovim poslom, vec 3 meseca nisam nista pametno napravio nego se bavim trivijalijama. DAJ OTKAZ!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Attach order confirm to email in PDF form

Ovo je moj glavni prioritet za danas. da im stize order confirmation u pdfu umesto u emailu. polako mi se puni kurac ovim mestom i ovim poslom, vec 3 meseca nisam nista pametno napravio nego se bavim trivijalijama. DAJ OTKAZ!

sve je to po zasluzi sinak. kolko znas takva zaduzenja imas, samim tim i platu. dobro je sto kao srednjoskolac mozes i to, ne budi nezahvalan

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...