Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ahhh iphone car! napokon sam namestio uzivanciju ko bog! lezim na krevetu 5m od tv-a, laptop je povezan na svih 55, liniju, i preko telefona kontrolisem komp i pisem ovo.. a sad da ukljucim neki blueray movie, ovako remote :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

BRAVO DULENCE I KRISTINA!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Matematička Formula Uspeha (MFS)

Šta cini celinu (100%)?

Šta to znaci davati vise od 100%?

Da li ste se ikada zapitali šta misle ljudi koji tvrde da daju više od 100%?

Svako od nas je bio na jednom od onih sastanaka na poslu gde se od nas

zahteva da dajemo više od 100% .

Kako doseći 103% ?

Šta to predstavlja u stvarnom životu?

Predstavljam vam jednostavnu matematicku formulu, koja ce vam,

kao sto je i meni, pomoci da nađete odgovore na gornja pitanja.

Ako zapisemo:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z i pridruzimo slovima

vrednosti:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 sledi

da je:

H-A-R-D-W-O-R-K = 8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%

K-N-O-W-L-E-D-G-E = 11+14+15+23+12+5+4++7+5 = 98% Onda:

A-T-T-I-T-U-D-E = 1+20+20+9+20+21+4+5 =100%

B-U-L-L-S-H-I-T = 2+21+12+12+19+8+9+20= 103%

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote napio se ko car i biciklom vraćam ortakinju kući i neki psi se odjedared okomiše na nas i meni opušteno al ona se usrala i trese se, i meni krivuda guvernal zbog njenog drhtanja i pregazio sam jednog od tih kerova što su lajali na nas i sad mi smor zbog toga :(

Haha, meni je ovo genijalno. Kao post iz tridesetih godina prošlog veka ili tako nešto, sve zajedno sa "guvernal"-om :)

Juče mi je bio neki skroz debilan dan, bio sam polu bolestan, nešto se raspadao, pa malo glava, malo stomak (možda sam dobio?) malo grlo, pa onda kao nekako se saberem da odem na svadbu, legnem oko 04h, onda se probudim u 05h i ne mogu da iskašljem nešto što ne znam ni šta je, nekako to uspem i zaspim, onda se probudim u 07h ne mogu da otvorim oči, show! Ali sad sam već ok ... keva pravila proju sa šunkom i paprikom!

Ah da, kod redakcije na zgradi stoji poruka "Izvinjavamo se zbog radova u stanu tom i tom jer renoviramo kupatilo radi ugradnje tuš kabine, RADI loma kuka moje majke". Jadna žena!

Link to comment
Share on other sites

Ah da, kod redakcije na zgradi stoji poruka "Izvinjavamo se zbog radova u stanu tom i tom jer renoviramo kupatilo radi ugradnje tuš kabine, RADI loma kuka moje majke". Jadna žena!

ne seri da je pantelina keva u vasoj zgradi [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...