Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Upravo obrisao neke PM poruke na ruru jer mi je pisalo da mi je inbox 57% pun, pritom sam prvi put video neke poruke iz 2008. godine, ljudi me pitaju za neke monitore koje se ni ne sećam da sam prodavao lol. Ovom prilikom želim da uputim izvinjenje (LOL TADIĆ BORIS) svima kojima nisam odgovorio :tf: , čini mi se da je trooper jedan od tih :D

Link to comment
Share on other sites

Skinuh danas na poslu Transformerse 3 da gledam kući, i nakanjujem se već 20 minuta, sa sve pitanjem da li ja uopšte želim da gledam film sa auto-robotima iz svemira i gomilom američkih filmskih stereotipa, da bih pred kraj video nešto malo akcionih scena koje će mi verovatno biti mnjeh :(

Ili da gledam Deep Space Nine like a baus!

Link to comment
Share on other sites

Zaljubio sam se kao majmun, večeras neka cirka, sutra za Bg da upišem godinu, a prekosutra na aerodrom pa pravac Amsterdam, i tako to... život je lep \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Skinuh danas na poslu Transformerse 3 da gledam kući, i nakanjujem se već 20 minuta, sa sve pitanjem da li ja uopšte želim da gledam film sa auto-robotima iz svemira i gomilom američkih filmskih stereotipa, da bih pred kraj video nešto malo akcionih scena koje će mi verovatno biti mnjeh :(

Ili da gledam Deep Space Nine like a baus!

Jel ti se svideo drugi deo? Treci je gori od njega, pa ako ti se svideo drugi i dalje vredi pogledati, ali ako nije, batali.

Mada DS9 je u svakom slucaju bolji. :D

Link to comment
Share on other sites

Nije mi se svideo ni prvi lol

Ma shift delete, nemam baš svo vreme ovog sveta da traćim na holivudska govna

Drugi je dosta bolji od prvog, as in ne pojave se Transformersi posle sat vremena kao u prvom, i ima dosta shibanja robota. :D Ali i dalje onih moronskih fazona, koji razumem kako mogu da upropaste nekome film.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro radosno ce da ti se spava =D

a sad kafa pa knjiga (u obliku pdf-a) + click na [boson NetSim for CCNA] \o/

PT > NetSim uvek

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro. Postoji blaga šansa da me obiđe razboljevanje ono tradicionalno sa zapušenim nosem i bolom u grlu (xexe) i slično, mislim da je danas prelomni dan, a da me je juče spasio čaj iz nekog kafića u sred nekog sela :) koji sam dobio bolje poslužen nego u bgdu, sve sa medom, čokoladicom i sokom od limuna u maloj čašici i tako to sve.

Ko bi rekao da je inače nestašica svezaka velikog formata tvrdih korica ali sa jednobojnim koricama, da nema elemente Twilighta, Džastina Bibera i nekih nebuloznih scena koje ne razume ni autor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...