Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

drugari blokemoni, gde u blokovima ima časovničar? ajde halp plox :D

Imas u 44tom u tc kula tamo gde je daf/bivsi risk(ma znas ti gde je to) sa one strane sto gleda ka domu zdravlja.Bas sam danas prolazio...pishe casovnicar ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Брате, аутизам епизода пре пет минута:)

Излазим из зграде, нешто замишљен, видим лика на мотору, утерује мотор у зграду. Знам два лика са мотором у згради и гледам га кроз ону кацигу и не могу да га извалим. И гледа он мене у втф фазону. Ја крећем онако исциман да се трипујем дал ме не зна или се чуди што се не јављам и гледам га и даље, он ћути. Кренем напокон два корака, кад оно лик који је ортак једном што вози мотор. Ја у налету лола се продерем ''Е!'' (контајући да су њих двојица дошла) и окрећем се ка лику са мотором који ме већ гледа као да сам потпуно луд и сконтавам да то није лик кога знам и у истом фрејму се окрећем према овом пристиглом лику кога знам и завршавам моје громогласно ''е'' пируетом окренут ка њему са испруженом руком. Тек онда изваљујем да су иза њега његови ћале и кева и у наставку лудовања кренем да се рукујем и са њима у фазону ''шта има лол''. Ту се већ мало понормалим, па објасним како сам истрипово да знам оног лика, па сам се збунио, на шта добијем ''да, да, и ја сам мислио да је он, ал није''. И као велики крешендо одем у погрешном правцу (то ми је дефаулт правац кад излазим из зграде, али у овом случају скроз контра) пет корака, сконтам, окренем се за 180 степени методом лудог научника и одем тамо где сам кренуо.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма де, кад се нешто замислим, онда сам тотално антизен ретардиран за надражаје из спољашње средине:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма знам ја то...

Е, јел има негде на НБГД да се пазаре томпуси и та срања, да запалим сутра са младожењом? А пошто сам се, фала богу, сетио тога управо сада, онда ћу то морати да обавим сутра око десетке, па зато циљам Нови Београд...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

И као велики крешендо одем у погрешном правцу (то ми је дефаулт правац кад излазим из зграде, али у овом случају скроз контра) пет корака, сконтам, окренем се за 180 степени методом лудог научника и одем тамо где сам кренуо.

Mislis pogresnom smeru. :tf:

Link to comment
Share on other sites

jebeš subotu ako se ustaje u 9

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Устадох у 7... Стварно јебеш овакву суботу, а данас још идем на дипломску журку. Ортакиња је дипломирала и то са 9.5!

Богме мораћу да дремнем поподне, методом нисам ту.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...