Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

drugari blokemoni, gde u blokovima ima časovničar? ajde halp plox :D

MZ Kozara, preko puta Maxija, pored ćumeza gde se uplaćuje loto i kupuju gluposti

ovde

e sad, pošto mi je percepcija -1 iako prolazim tuda svaki dan manje više ne znam da li časovničar radi :tf:

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

MZ Kozara, preko puta Maxija, pored ćumeza gde se uplaćuje loto i kupuju gluposti

ovde

e sad, pošto mi je percepcija -1 iako prolazim tuda svaki dan manje više ne znam da li časovničar radi :tf:

hvala, šeki, druže. no, ovaj sajdžija ne radi, piše da se razboleo i da moli za razumevanje :(

za onog casovnicara kod pekare Milos (pekara kod poste) u 45om

e taj radi al je katastrofa, bio sam da narežem ključ pre par meseci. aj što je spor do mojega, nego što mu radnja smrdi i neverovatno je neuredna. lik je hoarder onaj klasični, kapiram da ništa nije bacio poslednjih 20 godina.

elem, proširujem pitanje - je l zna neko sajdžiju na novom beogradu i u centru? nemojte samo onog papka u njegoševoj, taj mi je i sjebao sat :(

Link to comment
Share on other sites

ako nemas sliku iz wc-a, ko da se nisi ni slik'o.

btw gruji rodj danas, srecan rodjendan grujo! dajte topik da cestitamo ko ljudi.

hvala tebrinjo [:I]

@in the other news

bejah danas na kontrolu i po rezultate u ustanovi vrste zdravstene kad mi rekose da je ordinacija doktorke moje bez

lica tipa jao ming okrenuo sam se i otisao nekih 20 metara kacam zacuo "samo rejv" posto sam nosio majicu marke rur

okrecem se i vidim medicinsku sestru pola muskog, a stankela i ja koma!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Moraju imati,ako ne imas gore u Vojislava Ilica preko puta "Gradimira".

Ček ovde se nešto ne slaže, Gradimir je u 14. decembra a i ne znam 'de je tu sajdžija.

Ivke, najbliže što znam da ima centru jeste na Slaviji odmah ispod meka, dosta su brzi. Ima jedan kod Kofi end Fektorija kod Hrama, ali i to ti je kapiram daleko. I tako :)

Link to comment
Share on other sites

hvala

u međuvremenu sam se setio da u fioci imam patrljak koji je ostao od skraćivanja narukvice a u njemu i deo koji je falio, tako da sad mogu da nosim sat, al ostaje problem koji je napravio pomenuti papak u njegoševoj - mala i velika kazaljka ne pokazuju isto vreme :D

evo sad je 17:12, a mala kazaljka pokazuje otprilike 17:03 :D

ne znam ni da l da popravljam to, nije da smeta dok se ne udubiš, a ni sat nije neki ne znam kakav, a i mator je. i tako, csb

Link to comment
Share on other sites

lupam f5 ko debil jebote,umrecu od dosade...

@corey i dante

juche,juche,hvala,hvala;*

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa idi gledaj MoTD!

elem

I would like to share with all of you a quote by the Nobel Prize for Medicine, the Brazilian Oncologist Drauzio Varella:

In today’s world five times more time and money is being invested in drugs for male virility and silicone implants for women, than in the cure of Alzheimer’s disease ..

In a few years to come we’ll have grammas with large breasts and grandpas with hard penis, but they won’t remember what they’re for.

Just take a moment and think about your priorities. It is a pity that diseases such as Alzheimer are so forgotten.

car.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...