Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kjootu je prilicno razradjen, mada mislim da je i igorov loose...ima tu kandidata :D

E ZDRVAO NKMKEE JESI POPRAVIO SLVNAIUUU I RPOMENIO TLOAAET PRAAPIR GHEEREREERERER

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vire ti pertle iz mohijevog buljsona.

Патетичан си лик. Ово није први пут да ми, без икаквог разлога, коментаришеш поруку с неким покушајем хејта. Дај Боже да ти знаш због чега.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Патетичан си лик. Ово није први пут да ми, без икаквог разлога, коментаришеш поруку с неким покушајем хејта. Дај Боже да ти знаш због чега.

i ti si isto to radio, dakle i ti si patetican i guess

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Патетичан си лик. Ово није први пут да ми, без икаквог разлога, коментаришеш поруку с неким покушајем хејта. Дај Боже да ти знаш због чега.

zato što je fudbaler i novinar i sad misli da je uhvatio boga za muda.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Патетичан си лик. Ово није први пут да ми, без икаквог разлога, коментаришеш поруку с неким покушајем хејта. Дај Боже да ти знаш због чега.

Извини, а ти моје постове исто тако ниси коментарисао?

У сваком случају 8. октобра радим у Мамолу па баните. Биће "ЛОВ ИЗ ГОН У-У У-У!" [8D]

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Јесам, с тим што нисам једини који је то радио. У реду би било да те је заступао увек и хејтовао све који су коментарисали твоје поруке, ал смешно ми је што је упао тако новом лику и онда допустио себи да напише "вире ти пертле из мохијевго буљсона". Мени је то јадно.

  • Downvote (-1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Јесам, с тим што нисам једини који је то радио. У реду би било да те је заступао увек и хејтовао све који су коментарисали твоје поруке, ал смешно ми је што је упао тако новом лику и онда допустио себи да напише "вире ти пертле из мохијевго буљсона". Мени је то јадно.

A замисли како је тек јадно када видим тебе новог лика да хејтује мене, а не зна историју хејтовања коју ја имам са тим другим члановима РУР-а...

Причаш од почетка како си ти сам за себе а овамо ти жетон није раван. Лепо ти је рекао Грујан. Мохи да је гледао текму не би тако лупио.

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

У сваком случају 8. октобра радим у Мамолу па баните.

Jesi siguran da je 8. ? da nije 7. (petak) ?

btw

CLUB MAMOLO Subota, 15.10.2011.

Guy J/ Isr

Stefan Djordjević

IJAOOOOO \o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

danas sam bio do neke sume gde deda ima posed, pa smo sekli drva motornom testerom. i tako, noseci ona debla, shvatim tri cinjenice:

1. da je covek bez radom zaradjenog oziljka jedna velika picka;

2. da ne postoji bolji nacin vrsenja male ili velike nuzde nego u prirodi, na otvorenom, sa divnim pogledom na floru i faunu;

3. da ne postoji zdraviji nacin od gubljenja kilaze i jacanja tela od cistog fizickog rada i trosenja energije na konstruktivan nacin.

teretane sa onim p90, z120, a900 programima, suplementima i sranjima su :/

8 sati sam nosio debla uzbrdo, ramena, kicma, biceps/triceps, noge, sternokleidomastoideus, sve boli.

izgreban sam od glave do pete, ulazila mi sranja u oci i patike, palo mi je drvo na nogu, ali vredelo je!

dobih i dnevnicu od 20 evrosa, pozdravljam dedu ovom prilikom!

a kuci me docekalo ovo:

ljutenica.jpg

back to stalking mode...... NAO.

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Патетичан си лик. Ово није први пут да ми, без икаквог разлога, коментаришеш поруку с неким покушајем хејта. Дај Боже да ти знаш због чега.

ne,ti si patetican.Kao prvo,nadji mi taj post gde te hejtujem posto znam da je ovo prvi put da sam ti se obratio iako od kako si se pojavio na forumu samo pulenises.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...