Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ili je na mom bila jako losa baterija ili m7 ima generalno problem sa baterijom, ne znam u cemu je problem.. dok igram igrice, tipa za sat vremena pojede 50% baterije.. 

Dok mi nije doslo preko glave, juce sam nasao lika i zameni za iphone 5, pa cemo videti kako se on ponasa, baterija za sada skroz ok, koristio aktivno 2h, i jako malo potrosio..

Takodje, M7 ima taj problem sa kamerom. Dok ima manje svetlosti u prostoriji, kamera dobija ljubicasto/crveno osvetljenje i uzas je. 

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko preporuku za jeftiniji Android, tipa do 150evra? Uzima se kao poklon detetu peti razred, tako da win varijante otpadaju jer svi ostali u skoli imaju Android. Gledam nesto da ima bar 1GB rama, zapao mi za oko neki Lenovo A536 ali je jebenih 5", bilo bi bolje da je manje. Gledao sam i Moto E, to bi bilo idealno, ali ga trenutno nemaju na jedinom mestu na kome je naveden u Mobilnom svetu, ako neko zna gde ima neka javi, Moto G prve generacije isto ne mogu da nadjem. I da posto je poklon mora biti kupljen u radnji s (nekakvom) garancijom, ne igra mi opcija imas na oglasima da nadjes...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Šta će detetu 5 razred mobilni, u njegovim godinama ja sam vozio traktor, pešačio do škole i hranio porodicu!


btw mogu samo da zamislim suze jadnog deteta kad dobije najjeftiniji android :P

 

Ko ja kad sam tražio Nike a dobio startas :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

btw mogu samo da zamislim suze jadnog deteta kad dobije najjeftiniji android :P

Dete je zapravo trazilo neki Galaxy Young/Trend, ali sam ja to stopirao iz varijante ili da se kupi nesto sto iole ima smisla ili bolje da se ne kupuje.

Ja trazio neke Nike, dobio Reebok classic, iz Grcke, tamo je jeftinije. Smorio se bio kao cigla

Pa to, ja sam svestan da je WP u tom cenovnom rangu najbolje resenje, ali ima taj efekat. Plus sto je besmisleno davati 250 evra na neki malo bolji Android zbog realnog problema gubljenja ili kradje. Ovo je da radi ok jedno 2 godine, posle sam potpuno siguran da ce stici zahtev u vidu tacnog modela. Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vidis, dobar predlog, nisam taj LG uopste gledao. Vidim sad ima i ovaj neki L Fino, sa 4.4 Androidom za malo vise para, svakako mi deluje kao bolja opcija od Alcatel Idol 2 mini koji mi je isto bio u razmatranju. Od Lenova sam definitivno odustao, mnogo je veliki, pogotovu sto ima ogroman ram oko ekrana.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shvatio da je precutno trazen nov telefon?

 

N4 ima dobar hardver, ali je losa autonomija. Nije trololo, drugar je vlasnik, hteo sam telefon, pa sam ga pitao za utiske. Uzeo je nov i kaze da mu taman izgura period jutro-vece i ostane jos malo, ali da za sutradan mora da puni nocu. Drug nije neki potrosac, uglavnom puno razgovara i ne drzi social aplikacije u pozadini nimalo. To sve po strani, mislim da je takav telefon zestoka pretera za klinca-petaka, jer ce svaki sledeci morati da bude bolji i bolji. A i rizikuje se da mu neko ukrade ili cak ga presretne i isprebija. Nekad su izuvali Najke i Ribok, sad se otimaju mobilni i kesh.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shvatio da je precutno trazen nov telefon?

 

N4 ima dobar hardver, ali je losa autonomija. Nije trololo, drugar je vlasnik, hteo sam telefon, pa sam ga pitao za utiske. Uzeo je nov i kaze da mu taman izgura period jutro-vece i ostane jos malo, ali da za sutradan mora da puni nocu. Drug nije neki potrosac, uglavnom puno razgovara i ne drzi social aplikacije u pozadini nimalo. To sve po strani, mislim da je takav telefon zestoka pretera za klinca-petaka, jer ce svaki sledeci morati da bude bolji i bolji. A i rizikuje se da mu neko ukrade ili cak ga presretne i isprebija. Nekad su izuvali Najke i Ribok, sad se otimaju mobilni i kesh.

Stvarno? Meni traje na n4 barem 5 dana bez punjenja...

Link to comment
Share on other sites

Uzeo je nov i kaze da mu taman izgura period jutro-vece i ostane jos malo, ali da za sutradan mora da puni nocu. Drug nije neki potrosac, uglavnom puno razgovara i ne drzi social aplikacije u pozadini nimalo.

:D

Stvarno? Meni traje na n4 barem 5 dana bez punjenja...

:D

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pogledati topic o trajanju baterije :)

 

Poenta je da telefon kupuje moja zena svojoj bratanici jer joj je obecala da ce joj tetka kupiti telefon sad za rodjendan. Zbog toga otpadaju varijante "malo koriscen N4 iz oglasa" jer ne moze to tetka tako da pokloni detetu. Trenutno mi je ovaj L Fino najbolja varijanta jer bi me kostao ~80e u Telenoru uz paket koji koristim pa koristim. 

 

Edit: Doduse i dalje sam otvoren za druge predloge :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...