Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

ima neko sony z3?

Ortak juce uzeo, malo sam ga njakao (no homo) i izgleda prebolesno. Dizajn i materijali korisceni su ogroman plus, bas lepo lezi u ruci i vrlo je kompaktan. Displej je 5.2 inca i pri rezoluciji od 1080 x 1920 poprilicno bolesno izgleda, kada smo uporedili sa LG G3, na prvi pogled je vrlo slicna prica, iako G3 ima 1440x2560. Zvuk je neki 4 way stereo, pustio sam random prvi youtube klip i moram reci da je zvuk jako cist i "dobar", sto mi je nekako i logicno za sony, e sad koliko ti je potrebno da imas dobar cist zvuk sa zvucnika na telefonu... Znam da mi je to bio ogroman plus dok sam ko klinac cugao po ulici i parkovima :D, sada mi to izgleda kao jos jedna od "vidi sta moze moj fon" stvari a koje nemaju realnu primenu u svakodnevnim funkcijama.

 

Jedino sto bih ja voleo da je 5.5 displej...

 

To je ono prvi utisak posle 1 min koriscenja, ne znma st ate zanima, mogu update da bacim kada cujem utiske posle par nedelja koriscenja.

Link to comment
Share on other sites

Jel bi mogao neko da mi napise ili preporuci kojeg operatera da izaberem izmedju VIP-a i mts-a? Interesuje me samo jacina signala i interneta. 


edit - reklo mi je par ljudi koji su na VIP-u da cesto nemaju dometa i da je net strasno spor. Ukoliko to nije slucaj opredelio bih se za njih ali jako malo ljudi znam koji su na toj mrezi pa mi treba malo vise misljenja :)

~~

Link to comment
Share on other sites

to zavisi od lokacije.Nisam bio na vip-u,ali sam bio na lelenoru a sad sam na lelekomu.Negde bolje radi lelenor a negde mts.Mada moje licno zapazanje je da lelenor radi bolje kad se sve sabere.Kontam da je slicno i sa vipom.Najbolje da pitas nekoga iz tvog okruzenja..

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ortak juce uzeo, malo sam ga njakao (no homo) i izgleda prebolesno. Dizajn i materijali korisceni su ogroman plus, bas lepo lezi u ruci i vrlo je kompaktan. Displej je 5.2 inca i pri rezoluciji od 1080 x 1920 poprilicno bolesno izgleda, kada smo uporedili sa LG G3, na prvi pogled je vrlo slicna prica, iako G3 ima 1440x2560. Zvuk je neki 4 way stereo, pustio sam random prvi youtube klip i moram reci da je zvuk jako cist i "dobar", sto mi je nekako i logicno za sony, e sad koliko ti je potrebno da imas dobar cist zvuk sa zvucnika na telefonu... Znam da mi je to bio ogroman plus dok sam ko klinac cugao po ulici i parkovima :D, sada mi to izgleda kao jos jedna od "vidi sta moze moj fon" stvari a koje nemaju realnu primenu u svakodnevnim funkcijama.

 

Jedino sto bih ja voleo da je 5.5 displej...

 

To je ono prvi utisak posle 1 min koriscenja, ne znma st ate zanima, mogu update da bacim kada cujem utiske posle par nedelja koriscenja.

hvala :) stavi i apdejt :) zanima me u sustini jel ima nelu manu, jel se primeti neki bag i generalno jel vredi tih para

Link to comment
Share on other sites

Reakcija mog kuma kad je sa N4 prešao na LG G3 (dobio na poklon): Brate, N4 je brži od ovoga. Naravno da je G3 brži na testovima i da bolje rade igre i zahtevni sajtovi, ali je interfejs, multitasking itd brži na N4.

Van konteksta donekle ali valja da ostane zapisano.

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam u drugoj temi o reklmalaciji HTC M7 u Telenoru i odobren mi je M8, ali imam i opciju da doplatim 15 hiljada za iphone 6. Nikad nisam imao iPhone, kontam da ne vredi 15k vise od M8, ali me nesto vuce da uzmem iphone 6 posto mi je ovo jedinstvena prilika da ga probam za 15k.

 

disguss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...