Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

da li je 2 rate po 10 000din ok deal za Note 3 ,star 10 meseci sa dobro udarenim gornjim desnim coskom ?

osim toga telefon je full ispravan i vise nego ok ocuvan, dobar drug prodaje, ne koristi futrolu ali sa bilo kojom silikonskom ili kakvom drugom to ostecenje na lajsni u cosku ce se prekriti i bice neprimetno...npr. svoj telefon sam prvi dan stavio u futrolu i iz nje ga izvadio mozda dva puta za godinu dana tako da necu realno cesto gledati u taj oziljak ( mada ono, znacu da je tu :P )

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

kako ti se cini finansijski deo price u odnosu na to da je ugruvan :P  ?

koristio sam S4 od dana kada se pojavio do momenta dok ga u afektu nisam izlomio, tih dana sam bio u fazonu da ga zamenim uz doplatu za Note3 ali mu nije bilo sudjeno izgleda :)

osecao sam da mi se S4 nekako ,,smanjio,, u ruci i da bi bez problema mogao da se brzo naviknem na Note3, tako da mislim da mi to ne bi bio preveliki problem

 

imam sliku ostecenja videcu da je okacim malo kasnije

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi kakvo je ostecenje - ako je neprimetno kad stavis futrolu i ako ti je takav nacin koriscenja ok, a znas da to nije pravilo probleme drugaru onda ne bi trebalo da bude problem. Ako se inace polovan prodaje za 320-350 eur a ti ces da ga dobijes za 165 na dve rate onda tu finansijski nema sta da se raspravlja, to je povoljno. Jedino treba da imas u vidu da ces ga tesko prodati ostecenog, tj dobra je kupovina ako ga kupujes da ga zadrzis koju godinu ili dok ne rikne. 

 

Sto se velicine tice to nije nikakav problem, sticajem okolnosti sam u pauzi koriscenja S4 koristio Note 2 jedno 4-5 meseci, lako se covek navikne i tacno je to to, posle kada uzmes telefon od 5" deluje sitan. Plus sto je na Note 2 bila do jaja baterija sto je meni bio najveci plus tog telefona, kapiram da je slicno i sa Note 3. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

slika

ovo je ostecenje, momacki ga je ocukao ^^

 

*ignorisi ovu recku na displeju sto se vidi, toga nema nesto je slika sjebana*

 

izgleda tako da bi bilo koja silikonska futrola to pokrila, mogu telefon da uzmem i na dan dva na probu da se uverim da sve ostale stvari sljakaju ok itd...

 

nisam pametan....trazio sam i cekao neku priliku da uzmem G2/ Nexus5 od nekoga koga poznajem na rate (2-3 ,posto ako se secas kada smo davno diskutovali na tu temu, neprihvatljivo mi je da izrucim 250-300 u komadu za stvar kao sto je telefon) i sve neke stative, ljudi se predomisljaju u zadnji cas, sada mi je iskrslo ovo i zabagovalo me skroz...licno mrzim ostecenja na telefonima, ali mislim da bi to mogao da prevazidjem sada imajuci na umu da bi ga dobio povoljno i na to da sam prethodni telefon demolirao toliko da je morala metlica da radi :)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam napisao da ne vodim racuna o telefonima, bas suprotno, napisao sam da mrzim ostecenja.

Svaki telefon koji sam koristio je bio ocuvan 10/10 posle ma koliko vremena da je proslo od kad sam ga uzeo, neki samsung posle dve godine intenzivnog koriscenja je bio vizuelno u fabrickom stanju kada sam mu skinuo foliju i futrolu.

prevazisao bi mozda to zbog povoljne cene i toga sto sam zeleo Note3 i ranije, videcu da ga uzmem sutra na probu, dacu 300-400 din za neki silikon da vidim kako izgleda to sve, par ritualnih seansi u klonji uz surf i youtube bi trebalo da mi pomogne da prelomim :PPPPP

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Treba da uzmem telefon uz onaj ugovor na 24 meseca, a prilicno se lose razumem u iste, pa mi je potrebna pomoc.

Napravio sam recimo neki suzeni izbor u odnosu na paket i cenu, pa mi treba vas savet...

1. 1din - https://webshop.telekom.rs/detaljnije.aspx?tel_id=5889 

 

2. 1din - https://webshop.telekom.rs/detaljnije.aspx?tel_id=4298

 

3. 4500din - https://webshop.telekom.rs/detaljnije.aspx?tel_id=4737

U sustini, nije problem da platim tih 4.5k, ali da znam da kad vec dajem, da cu bar da dobijem na nekom, bar malo, boljem kvalitetu...

Takodje, ako imate neku bolju soluciju, slobodno pucajte! :)

Hvala veliko unapred!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

"Treba da uzmem telefon uz onaj ugovor na 24 meseca"

Ne, ne treba da uzmeš telefon uz ugovor. Uzmi 50% popusta na 2 godine i kupi Moto G, Moto G2 ili Nexus 4 na oglasima.

(najbolje je da juriš Moto G2, ima za ~€160 sa garancijom nov)

Ovo uradi, Đole

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetima, drugari.

Jedino sto mi je u ovom trenutku problem da pljusnem 150-200e, vec mi je lakse da nastavim da placam racun mesecno kao i do sad...

Matematicki, naravno da oni dobijaju, zato i postoji ovaj sistem, ali sta cu kada mi tako sad odgovara. :)

 

Grand Neo ispada iz kombinacije, zahvaljujuci Zwerku (hvala :D), jos da sad vidim jedan od ova dva, ili neki treci ako neko ima ideju? :)

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Potpisao sam ugovor 26. novembra prosle godine na godinu dana u mtsu i pretplata mi je istekla 31. oktobra(a ne 26. novembra kako sam ja mislio da ce biti) i naravno novembar su mi naplatili po regularnoj ceni a ne 50%, rekla mi je da je to jer sam nov korisnik i neki aneksi blabla. Da slucajno neko ne ispadne glup kao ja posto ne obavestavaju nista vec samo rokaju :) Ovo se vazi samo ukoliko ste nov korisnik.

Link to comment
Share on other sites

Meni tako prošle godine istekao ugovor, ja sam primetio tek kada mi je stigao račun za taj mesec po punoj ceni. A i tada sam bio zagazio u sledeći mesec...
Pa "nisu mogli" da mi ugovor prebace odma, nego od sledećeg prvog, ali zato kada sam hteo da se prebacim na veći račun posle nekog vremena, istog dana je prošlo :) 

govna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...