Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ja nisam rekao da je dosao stock sa ICS, vec da je dobio update na ICS prvi, i realno su ljudi na njemu pre mogli da ga vide..

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Nope, bilo je obrnuto, ICS je predstavljen na Galaxy Nexusu i počeo je da se prodaje sa istim, a zatim se pojavio OTA upgrade za Nexus S

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam se tebi obraćao, no dobro.

Ukucaj "nexus s" gore u search i overi, baš smo pričali o tome dosta. Mada, ako te baš baš mrzi, napisaću opet u par redova zašto je Nexus S najbolja kupovina do 200€ trenutno.

Ne mrzi me sada sam procitao ali nigde nisam video da je pominjan ovaj LG L7 pa reko da vidim da li neko ima iskustava sa njima :) U ovim online prodavnicama kod nas sto sam video (isporuka na kucnu adresu, da li to razumno uzimati na taj nacin ako neko ima iskustava, mrzi me sada da idem do beograda i da jurcam po njemu ^-^ ) nema trenutno nexus s pa zatno nisam ni obratio paznju dok ovaj L7 ima za 190evra. Nije mi toliko hitno da uzimam odmasadaodma pa se bas zato i raspitujem :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Samsung Ativ S

Lumia 920

HTC 8X

jel ima neko da kaze nesto objektivno za ili protiv nekog od ova tri? Pravimo neko interno glasanje po firmi, postoje solidne sanse da nam neki od ovih nabave kao poslovni telefon

8X možeš slobodno da izbaciš,dobio sam ga danas na test. Jeste lagan i tanak, ali mu je ergonomija užasna, a Power i Volume tasteri su neverovatno kruti i mene su uspeli da iziritiraju posle 15 min korišćenja telefona

Takođe, ekran jeste dobar, ali je crna bleda i neubedljiva, daleko lošija čak i od prošle generacije SAMOLED ekrana. I Beats zvuk je takva laž, da ja nemam reči.

Verujem da Lumia ovde ne fejluje.

WP8 je znatno brži od prethodnika, to primećujem na prvi pogled, Maps i IE su baš kul, kao i Ofis, mada to ne sme da fejluje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nexus 4, koliko sam video, unlockovan na gugl pleju 350$ sa 32gb.

my next phone.

http://www.androidpolice.com/2012/11/07/google-nexus-4-review-the-beautifully-crafted-premium-flagship-phone-that-android-deserves/

The other interesting thing about this phone is that Google is bringing back the Nexus One sales model. This phone will primarily be sold unlocked on the Play Store. For the staggeringly low price of $350 ($300 for the 8GB version), you get a phone that is yours. No contracts, no ETFs, no carriers getting in the way of your apps or your updates. (Masochists will be glad to know that T-Mobile will be offering it for $200 on a 2 year contract with no Wi-Fi Calling.)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oke hvala, moram jos 1 pitanje da postavim

Nikad nisam imao nijedan smartphone i totalni sam nub za te nove telefone...

Zagrejao sam se za iPhone 5 i odem da uzmem danas u applestore i nemaju na lageru simfree ,moram da cekam do nove god.. Gledao sam i u 10 drugih radnji samo na ugovor daju.. Posto se vracam za 3 nedelje u SRB od iphone nema nista.. U julu sam bio ovde zadnji put i tad sam isto hteo da uzmem telefon, i odlucim da cekam iPhone 5 da izadje i sad ga debili nemaju... Tako da mi vise puca penis da cekam iPhone pa cu uzeti neki od dole navedenih.

Dakle trebao bi mi savet koji telefon uzeti. Meni licno s3 galaxy se najvise svidja, ali pored njega video sam i nokia lumia i neke dve nove sony xperie.

S3 / Lumia / Xperia ( sad video sam neku james bond, a druga ne znam kako se zove)

S3 i xperia kostaju priblizno isto (450-500e) dok je ova nokia 600e

Sta kupiti ? :///

Link to comment
Share on other sites

uzmi Nexus. meni lično S3 nikako ne odgovara, ono, koliko god da je jak, Touchwiz (custom UI koji pravi Samsung) mi je pretužan a i dok ga držiš u ruci (lololo gej) deluje kao najgori kineski plastikaner. Lumia je dobar telefon ali je WP8 ekosistem i dalje slab, tako da možda nije vreme za to. još jednom, ako ikako možeš nabavi Nexus, stock android ftw.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Organizuj neko masovno donosenje Nexus 4 :D Rado bih menjao moj za njega :)

I offtopic, koliko kinte bih mogao da dobijem za ovaj moj sada? 4m star, pod garancijom i simfree O.o

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...