Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

komšo, kod nas u fensilendu nije ni bilo restrikcije, to te je neko slagao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prošlog vikenda je bio Zemun i severoistočni deo NBG, nisam znao šta ću sa sobom 6 sati, morao sam da čitam neku knjigu :c

mogao si da kašdr na imaginaciju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Koji wtf je bio kad sam video ovog čoveka na fejsu http://www.facebook....ef=pysf&sk=wall

Elem,

e, da, savke buraz, nema veze vreme kada pojedes sranje, nego ako hoces da se ugojis moras imati kalorisjki suficit na dnevnoj bazi, ono ceo dan lomi narezak, leb i sranja i bice kul.

Znam da u rezervu odlazi onaj uneti resto koji prelazi broj ukupnih dnevnih potreba u kalorijama, ali nekako mi je uvek bilo lolgično da ako se prežderem pred spavanje da će se to ugraditi u telo kao salo/meso jer tu energiju neću trošiti, već odmah pravac krevet.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kad bi se bavio nekim fizičkim aktivnostima, možda bi ti se ta hrana i apsorbovala noću (dok se telo oporavlja), ovako samo prođe kroz creva i ujutru prokenjaš.

Meni se to dešava kad ne vežbam, verovatno je do metabolizma

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Kad bi se bavio nekim fizičkim aktivnostima, možda bi ti se ta hrana i apsorbovala noću (dok se telo oporavlja), ovako samo ode u creva i ujutru prokenjaš.

Meni se to dešava kad ne vežbam, verovatno je do metabolizma

Pa ja vudu godinama unazad vežbam redovno, trening mi uvek bude uglavnom do granica iscrpljivanja pa i preko toga, ali koliko god vežbao i jeo, ja se samo sve više se žilavim i definišem, ali se uopšte ne gojim, ovako kad ne vežbam, a jedem puno, bar neko salo nabacim preko mesa, čisto malo popunjenije da izgledam. Izgleda da nema ništa od kvalitetnog gojenja bez dodatnih proteina.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koji wtf je bio kad sam video ovog čoveka na fejsu http://www.facebook....ef=pysf&sk=wall

Elem,

Znam da u rezervu odlazi onaj uneti resto koji prelazi broj ukupnih dnevnih potreba u kalorijama, ali nekako mi je uvek bilo lolgično da ako se prežderem pred spavanje da će se to ugraditi u telo kao salo/meso jer tu energiju neću trošiti, već odmah pravac krevet.

A pazi zavisi sve, generalno, ti se gojis kalorijskim suficitom a ne vremenom kada jedes. Dakle ako pojedes za ceo dan preko recimo 3k kalorija, ugojices se. Ali vise ces se ugojiti ako tih 3k kalorija rasporedis da jedes veci deo pred spavanje nego ako veci deo jedes pre podne i rano popodne.

Znaci napravi kalorisjski suficit na dnevnoj bazi sa naglasenim obrokom pred spavanje.

Link to comment
Share on other sites

koliko god vežbao i jeo, ja se samo sve više se žilavim i definišem, ali se uopšte ne gojim

pa boli tebe kurac, ja bih dao levo mudo da imam takve predispozicije. nemoj ni da se gojiš, to je ionako za muflone (čast izuzecima).

Link to comment
Share on other sites

pa boli tebe kurac, ja bih dao levo mudo da imam takve predispozicije.

this.

nemoj ni da se gojiš

i this. dvaput.

То се мења с годинама

Also this. U nekim godinama metabolizam uspori i ćao, a scumbag brain oće svojih 3k kalorija dnevno, "sagoreću to ko iz pičke" a 8 sati dnevno sediš u kancelariji - smrt belog čoveka :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam o kakvim predisopzicijama pričate, pa na ruru pola foruma izgleda kao rambo u najboljim godinama (dvini, longli, fata, alfa...), u odnosnu na njih ja delujm kao mala sisica icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Не причају ти о томе већ о брзом метаболизму.

Mislim da nije to toliko do urodjenih predispozicija, koliko do toga da se organizam vremenom ubrza, kad se navikne na velike fiziičke/psihičke napore, stresove, manjak sna i slično. Uostalom, i ćale mi je bio mršav kao strela u dvadesetim dok je bio fizikči aktivan, a evo sad za ~25 godina braka postao je jedna velika masa sala, stomak i sise su mu kao vrhovi Himalaja icon_smile_big.gif

A ja sam do moje 11 godine bio najdeblje malo dete ikada, zbog toga mi je sve do pred kraj osnovne bio nadimak Bucko :) Ali kad sam krenuo u peti razred zaljubio sam se jako, a znao sam da ona ne bi ništa htela sa debelim dečakom, i to me je navelo da smršam, mesec i po dana sam gladovao i vozio bmx po kraju da bi se doveo u red, ljudi oko mene nisu mogli da veruju kakvu su promenu videli na meni. I na kraju je mali bucko prvi put ''pošao'' i poljubio sa devojčicom icon_smile_blush.gificon_smile_blush.gificon_smile_blush.gif

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...