Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako bilo na goblinima? mislio sam da idem al sam se razboleo, jebi ga. i je l stvarno bila 800 dinara karta?

dbrjutro, spremam se da šoferiram do Erdevika, idemo na vikendicu :)

lol stići ćeš po mraku ako još nisi krenula

Link to comment
Share on other sites

700 u ranoj prodaji, 800 ili 900 na dan koncerta ja mislim. Meni je bilo fenomenalno, bila dobra ekipa i u masi nije bilo previse debila tako da su i sutke bile humane, nije bilo onog preteranog divljanja. Mislim da su negde oko 2h svirali, izasli dva puta na bis i na kraju svirali neke pesme ponovo - i sami su priznali da nemaju vise pesama :D carevi su, imaju mnogo pozitivan odnos sa publikom generalno.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Onaj osecaj gluposti, kad se napolju nesto desi, ja odem do terase da vidim sta je i onda vidim da jos 5-oro komsija iz okolnih zgrada gleda u istom pravcu, a onda u mene...

postao sam zaludni penzos :fp:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

imam najbolesnije komsije ikada. 2 porodice, u jednoj 2 brata koji se loze da su zajebani navijaci, ujutru pevaju ruske pesme, u 2 ujutru pale baklje i pevaju majci navijacke pesme.

iznad njih, lik (opet njihov brat, kol'ko sam provalio) pere juga 2 puta dnevno i vozi ga metar napred-nazad u dvoristu, gleda u auto jedno 15 minuta iz svih mogucih uglova i razdaljine.

dios mio =(

Link to comment
Share on other sites

imam najbolesnije komsije ikada. 2 porodice, u jednoj 2 brata koji se loze da su zajebani navijaci, ujutru pevaju ruske pesme, u 2 ujutru pale baklje i pevaju majci navijacke pesme.

iznad njih, lik (opet njihov brat, kol'ko sam provalio) pere juga 2 puta dnevno i vozi ga metar napred-nazad u dvoristu, gleda u auto jedno 15 minuta iz svih mogucih uglova i razdaljine.

dios mio =(

haahahaahahahahah

Edited by propeler
Link to comment
Share on other sites

Goblini su opet objasnili, kao i prošli put u skcu, i sad na bfestu. Ljudi su sinoć svirali preko 2 sata, sjajna atmosfera, odnos sa publikom, odlične šutke, sve, sve, sve na nivou. Toliko mi je bilo dobro da sam hteo danas za niš da otpalim da ih slušam opet :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sta je ovo, gugl mi trazi broj telefona, ako slucajno zagubim pass i podatke. DUVAJ GA GUGLE!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam najbolesnije komsije ikada. 2 porodice, u jednoj 2 brata koji se loze da su zajebani navijaci, ujutru pevaju ruske pesme, u 2 ujutru pale baklje i pevaju majci navijacke pesme.

iznad njih, lik (opet njihov brat, kol'ko sam provalio) pere juga 2 puta dnevno i vozi ga metar napred-nazad u dvoristu, gleda u auto jedno 15 minuta iz svih mogucih uglova i razdaljine.

dios mio =(

Певају руске песме.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...