Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nisam isao na blogove, sad sam procitao to, +1 na povracku..

meni je ovo totalni win http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/273771/Vlada-osniva-agenciju-za-istragu-pomorskih-nesreca

da ne spominjem Tadica sa novopronadjenim mudima, hrvate koji nam pisaju u oci itd...

Inace sam news free (sto tv, sto novine) vec dve nedelje, cisto zbog neviranja, al sam danas poklekao i citao vesti u drzavi nam :D

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Јебено циганче на Славији, прилази другару и мени и тражи нам паре, ја каем да немам, он стоји и гледа ме, ја реко' можда није чуо, поновим да немам, он стоји и даље гледа ме и као онако иронично испитивачки "нема, а?" пошто је видео да чекамо да једемо, окреће се другару, овај исто одмахује главом, кад ганци креће да вилени нешто да псује. Ми га искулирамо, ал док смо чекали наставио је у истом фазону да смара људе. Радница из пицерије га нонстоп опомиње да се склони, он се помери на буквално минут, не дуже, па настави по старом. Најгора акција прилази брачном пару који једе у башти, људи га исто искулирају и он крене да вилени да дрма ону тенду и да им цима столице, а лик фазон средовечни шљакер, само сам чекао да му завали шамарчину, ал побеже ганци на време. После смо га видели испред Мека вуче оно срање где треба ваљда бицикли да се паркирају или шта већ, премести га и онда смара људе и ладно је наговорио неког човека да му помогне да врате то назад, лол. Капирам да дува лепак ил нешто тако. Пандура, наравно, има около свако мало и, наравно, јебе им се што се овај иживљава.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Odem na blic.rs da vidim sta se desava i povraca mi se od vesti i naslova....

ja svaki dan to iz svajcarske citam :( jos gore mi je kad upalim komentare pa vidim sta ima zutih ispranih mozgova x(

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...