Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ko da ste pali sa Marsa. Ako riba moze da bude sa Kristijanom Ronaldom, realno najradije ce biti. Ali ako ima da bira izmedju bednog CR ili prebogatog gazda Zokija bice sa Zokijem u 90% slucajeva. Ne volim ni ja sto je tako, ali sta da se radi.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

BRAVO DAKI!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa i taj debeli odvratni lik je mogao da ostane debeli odvratni klošar, ili je mogao da postane dobrostojeći preduzetnik, i to je neki plus.

Zapravo to njegovi roditelji drze, on ko zna sta tu radi i da li uopste nesto radi, bitno je da ce da nasledi sve :)

Daki veruj mi, njoj se svidja njegov novcanik, a ne on. Oni nisu ni slicni, oduvek je pljuvala takve... A pre nije bila takva i ima ona dosta para, iz dobre porodice, ali keva to nagovara i sredjuje, malo i holivudski filmovi i opa. Da ne spominjem da je do ove (21. godine) cekala gospodina pravog :)

Realno SSI

Link to comment
Share on other sites

@Rebel

Fail logika. Ne mozes posle jabuka znati kakav ukus kruske imaju, Rebele.

Tako da, to sto znam je od picke! Eto, pitaj majku ili oca da li bolje znaju o muskarcima ili zenama! I reci sta kazu!

Daki veruj mi, njoj se svidja njegov novcanik, a ne on. Oni nisu ni slicni, oduvek je pljuvala takve... A pre nije bila takva i ima ona dosta para, iz dobre porodice, ali keva to nagovara i sredjuje, malo i holivudski filmovi i opa. Da ne spominjem da je do ove (21. godine) cekala gospodina pravog :)

Nije to bas tako, tj mi mislimo tako. Znam ribu koja je brutalnog izgleda, a svaku noc ide kod Canka na gajbu. Ona je opcinjena njim i to iskreno. Takvih primera je puno. Naravno, bio bi joj debeli morz da je sirotan, ali nju uzbudjuje njegova snalazljivost/lopovluk/moc koju ima u ns/stagod, a novci su, barem u svetu u kome zivimo, ogledalo toga.

Edited by samir^b

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

@Rebel

Fail logika. Ne mozes posle jabuka znati kakav ukus kruske imaju, Rebele.

Tako da, to sto znam je od picke! Eto, pitaj majku ili oca da li bolje znaju o muskarcima ili zenama! I reci sta kazu!

Глуп си +-бесконачно.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja sta ti hoces da kazes, ali iz prve ruke znam da nije tako... Ona jednostavno ne sme reci mami "ne", a mama joj je nasla idealnu priliku. Ne voli ga i ne svidja joj se vidi se iz aviona, cak se stidela i reci da je sa njim, ali kad je videla sta sve dolazi u paketu zazmurila je na jedno oko i sada kao uziva. Ide u separe, postala je glavna riba, uobrazila se, zapostavlja prave drugarice, hoce da putuje, ide u soping, na more itd...

Link to comment
Share on other sites

Danas sam radio rodjendan na kom sam bio obucen kao dinosaurus Barni. To je onaj ljubicasti dinosaurus, sto je u Americi poznat dosta. U svakom slucaju, oooogroman kostim, unutra 80 stepeni, kapljem i curim na sve strane, kad se nisam onesvestio. Nadam se da cu dobiti bar jednu sliku, ono je bilo jezivo.

Posle sam blejao sa najboljom devojkom na svetu, mi smo drugari i ti fazoni. Idem da se ubijem, poy!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja sta ti hoces da kazes, ali iz prve ruke znam da nije tako... Ona jednostavno ne sme reci mami "ne", a mama joj je nasla idealnu priliku. Ne voli ga i ne svidja joj se vidi se iz aviona, cak se stidela i reci da je sa njim, ali kad je videla sta sve dolazi u paketu zazmurila je na jedno oko i sada kao uziva. Ide u separe, postala je glavna riba, uobrazila se, zapostavlja prave drugarice, hoce da putuje, ide u soping, na more itd...

Jebem li ga, ja sam bas dosta kurvi i sponzorusa upoznao i uglavnom je ovako kako sam rekao. (primetiti "uglavnom". mozda je bas ta ivana izuzetak [:)] )

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

budo, dovuci ih u novi sad, ima pičku da im polomim, poznajem ekpiu

Jebem li ga, ja sam bas dosta kurvi i sponzorusa upoznao i uglavnom je ovako kako sam rekao. (primetiti "uglavnom". mozda je bas ta ivana izuzetak [:)] )

i koliko njih puši slims cigarete ? :tf:

Link to comment
Share on other sites

Niko ni da primeti budin post, niti da mu pozeli srecu u afterlajfu nakon sto ga brat od cure sabije petom u čelo sutra :(

E moj rure, nikada mi drug nisi bio! :'(

ako hoces, doci cu ja da gledam iza ugla, ako te napadne da ga iznabadam! Imam dobre preporuke, bio sam u Djenovi i spavao u celiji jer sam mirno stajao na stanici. Evo pitaj i Docu, zovu Djole Mentalita Cigra Ultras!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...