Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Damn hipsters

Ne pijem kokišku od kad znam za sebe, jednostavno mi ne prija :)

E Savke, zaboravih da ti kazem, kad smo krenuli ortak i ja na Siciliju, isla je Jelena sa nama. Ista ona ciju si sliku kacio ovde, koja je bila sa onim mojim drugarom Bogdanom, itd. :)

I znam da su ovde ljudi pisali, na osnovu jedne slike kako bi je odmah zenili, a ja sad mogu samo da kazem da je devojka FENOMENALNA! Stvarno, nemam reci da opisem koliko je to simpaticno stvorenje. Eto, idem sad da se ubijem. Poy!

Hahah, takva je Jelena, kao što rekoh pola generacije u gimnaziji se zaljubilo u nju, od fensera, preko metalaca do stonera, pogadjala je u srce sve društvene grupe :D

Sad po Italiji putuje sa svojim dečkom Italijanom, boli je uvo :D Trebala je da upiše master u Italiji, ali čini mi se da nije uspela..

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daki, nije toliko u pitanju njen izgled koliko njena celokupna pojava u paketu od izgleda, preko govora do gestikulacije. Da bi shvatio njen uticaj na muškarce, morao bi da uživo problejiš sa njom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daki, nije toliko u pitanju njen izgled koliko njena celokupna pojava u paketu od izgleda, preko govora do gestikulacije. Da bi shvatio njen uticaj na muškarce, morao bi da uživo problejiš sa njom.

ali ali ali ali siseeeeeee!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Hahah, takva je Jelena, kao što rekoh pola generacije u gimnaziji se zaljubilo u nju, od fensera, preko metalaca do stonera, pogadjala je u srce sve društvene grupe :D

ova recenica me odmmah podsetila na opis Summer u filmu "the 500 days of summer " !

@

daki glumi barnija iz himym :DDD

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Bila je i kod mene jedna takva Jelena, najlepsa i najsimpaticnija devojka... Zavrsila je sa nekim debelim, odvratnim, starijim likom koji drzi turisticku agenciju.

i posle nisu sve iste

Link to comment
Share on other sites

Bila je i kod mene jedna takva Jelena, najlepsa i najsimpaticnija devojka... Zavrsila je sa nekim debelim, odvratnim, starijim likom koji drzi turisticku agenciju.

Ja ne znam sto svi uzimaju svoje misljenje za reperno. Ako se nama svidjaju ribe koje dobro izgledaju, to ne znaci da ribama treba da se svidjaju garise koji "dobro izgledaju".

Mislim, zivotinjska/ljudska priroda (genetika) nalaze da smo mi jaci pol i biramo zenku sa "boljim genima", dok one traze sigurnost za svoje mladunce (hehe, mladunce) makar i podsvesno. I uvek ce joj biti misticniji, markantniji i boljeizgledajuci uspesan, ostvaren muskarac nego neki lepotan koji se zica od keve za burek. U zivotinjskom svetu jebe najjaci, stari, iskusni lav, ne najlepsi.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze imaju mističnost i markanost sa zaštitom mladunčadi?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze imaju mističnost i markanost sa zaštitom mladunčadi?

Ok. Iako sam napisao, sada cemo nacrtati par dogadjaja koji LOGICKI sleduju jedan iza drugog.

Zenka zeli dobro mladuncima -> Zenka zeli uspesnog muzijaka -> Uspesni muzijak izgleda bolje u njenim ocima, a sto sam cuo od mnogih zena, to su neki epiteti koje navode kod starijih uspesnijih muzijaka!

Muzijak zeli dobre gene za mladunce -> Dobre sise znace zdravu zenku punu mleka -> Mi volimo velike sise!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...