Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

To je ta famozna brojka 27

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Није лепо кад умре неко млад, без анализе, једно је кад неко неког нервира јер је коман, чобан, шта год, друго је кад се људи спрдају, радују или нешто у том фазону... И то одмах, ружно је.

Нећемо ниједан трг да назовемо по њој, не бој се.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А јебига, извини, него знам кад год неко умре, нађе се милион ликова да им буде до јаја, иако тај неко није Насер Орић, него неки несрећник. Ја је нисам готивио, али никад нисам схватао повезаност између тога што је неко распали болид и радовања кад се том распалом болиду нешто деси. Ако је болид, болид је за себе, није јебо ничије дете нит је убио неког... Зато можда не читам како ваља него се одма сморим:)

Што се тиче клуба 27 и Ејми, контам да би Кори могао да каже нешто о томе, реално, ујебала је турнеју, није могла више да се контролише, а имала је 27 година, прилично згодно.

Sad će da je voršipuju ko Kobejna

Па и Кобејна воршипују ко Кобејна.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kako glup komentar.

izvini , al ja ne znam sta drugo da kazem o ljudima koji svesno uniste svoj zivot i svoju ,,karijeru'',jedino po cemu ce je pamtiti ljudi jeste po skandalima zbog kojih je i bila ,,zvezda''.Za mene je isto sto i svaki raspali pajdoman koji dolazi na banjicu po heroin , zombi u kojem nema nikakve velicine..

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

lol, uhvatio sam malog batmana koji je uleteo u dnevnu sobu sa ulice [:D]

kad sklopi krilca nema ga jbt, mos da stane u kutiju shibica, pustih ga upravo da se vrati in tha nest...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

izvini , al ja ne znam sta drugo da kazem o ljudima koji svesno uniste svoj zivot i svoju ,,karijeru'',jedino po cemu ce je pamtiti ljudi jeste po skandalima zbog kojih je i bila ,,zvezda''.Za mene je isto sto i svaki raspali pajdoman koji dolazi na banjicu po heroin , zombi u kojem nema nikakve velicine..

Okej, i dzim i kobejn i dzenis i dzimi svi su bili onda raspali pajdomani. Imamo razlicite vrednosti i to je to, kul. Vazno da se seka i ceca pozive!

Ejmi ce pamtiti po glasu. Ja prvi put kad sam je cuo nisam imao pojma ko je i sta, ali sam odma guglo, jutjubiso i usro se kolko je dobra. U svakom slucaju 27-ma godina, nije dzaba godina kad si u SFRJ prestajao da budes omladinac i gubio pravo na free lecenje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Okej, i dzim i kobejn i dzenis i dzimi svi su bili onda raspali pajdomani. Imamo razlicite vrednosti i to je to, kul. Vazno da se seka i ceca pozive!

Ejmi ce pamtiti po glasu. Ja prvi put kad sam je cuo nisam imao pojma ko je i sta, ali sam odma guglo, jutjubiso i usro se kolko je dobra. U svakom slucaju 27-ma godina, nije dzaba godina kad si u SFRJ prestajao da budes omladinac i gubio pravo na free lecenje :)

Ахм, и сада је тако, ево ја немам осигурање:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poslednji pud kod lekara bio kad su me kasapili pred bombardovanje 99...

Ne treba ti to.

Ako bas toliko zglaznes moraju da te prime, u medjuvremenu pij caj i jedi voce i povrce i bices ok...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

То да, али ето, морао сам да одем прајватли за леђа и прст, то нису болести, јебига. А по свој прилици ћу морати и да сецкам прст, опет код неких Ристића или тај неки фазон... Са друге стране, ако не причамо о сто милиона марака и ако се не иде код неких лол приватника, контам да је и то океј, бар си господин човек...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeste, a i sto kaze Dusko Kovacevic u jednom od svojih romana - Medicina je 95% hirurgije i 5% ciste srece :D

Inace, skinuo sam neki sci fi classic film vault i sad cu lagano da gledam stari sf...do one tamo nove godine :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...