Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Ja nisam ni znao sta gledam, nego vrtim kanale pred spavanje i kao dobri glumci aj da vidim i da nije bilo reklama verovatno ne bih treptao :D tek posle sam video kako se zove film i ko je reziser i malo citao o filmu i njemu itd..

A znam da mi keva i cale non stop govore da gledam Kubricka i sad kontam sto :D

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni znao sta gledam, nego vrtim kanale pred spavanje i kao dobri glumci aj da vidim i da nije bilo reklama verovatno ne bih treptao :D tek posle sam video kako se zove film i ko je reziser i malo citao o filmu i njemu itd..

A znam da mi keva i cale non stop govore da gledam Kubricka i sad kontam sto :D

ja bi ti savetovao da i pre nego sto pocnes da gledas njegove filmove, pogledas dokumentarac o njemu Stanley Kubrick: A Life in Pictures...svakako je lik car :D

fml

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0395169/ - Hotel Rwanda

Zashto gledam ovakve filmove u 4 ujutru? :(

Odlichan je.

Ovo je jedan od retkih filmova zbog kog sam pustio suzu u zadnjih 7-8 godina, a još sam ga gledao kad mi je bilo 18 ili 19.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Wrong Turn 3, zbog topica GOLE ŽENE (ko nije pratio sad će biti zbunjen) - http://www.imdb.com/title/tt1261978/

WrongTurn3leftfordeadposter.jpg

Nakon prvog dela sa Elizom Dušku ili kako se već zove i čita i još ponekim poznatim glumcem i drugim delom koji je straight to dvd ali ne toliko loš, ovaj je svakako najlošiji što se tiče i specijalnih efekata i svega. Ali po meni nekako ima najzanimljiviju osnovu tj. priču od sva tri dela da zapravo bude ok hororčić ali ta izvedba i ti efekti i to sve je prosto suludo. I naravno negativac koji sve živo preživljava i nikada ne umire :) Ovo svakako nije spojler :)

Link to comment
Share on other sites

BAD TEACHER

bad_teacher.jpg

S obzirom da igra Kamerun Dijaz (koju valjda niko normalan ne može da smisli), ispala je prilično solidna komendijica. Iako nema neke prave radnje niti razvijanja likova, osveženje je videti da nisu krenuli nekim ustaljenim klišeima kada su ovakvi filmovi u pitanju. I Džastin Timberlejk kao nerdy hipster odlično odradio i dobro doziran u filmu. Što se tiče Kemerunke, na stranu karakter i sve, neverovatno kako ta žena u jednoj sceni može da izgleda fizički odvratno, da bi već u sledećoj izgledala kao da je sišla sa naslovne strane Plejboja.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Bad Teacher bash bio sranjeeee...

Odgledao upravo sa klincem Real Steel u IMAX-u (2D je film) - ovo je po meni film godine!!! Mega dobro uradjeno, fajt robota na nivou, otac i sin emo story bro i to sve na ogromnom ekranu sa ultra dobrom slikom i zvukom, pustio sam suzu 3 puta [:p]

Ovako dobar film o borbama robota nisam gledao josh od '80-ih. Josh kada sam pogledao mog klinca koji je ponavljao sve pokrete likova na ekranu pred kraj, setio sam se svojih prvih odlazaka u bioskop sa caletom i opet pustio suzu [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja ovaj Bad Teacher, ne znam ni što kad mi je ova Kameron bezveze. Ne znam kome se ona dopada, ko je gura, gde, šta, kako, ništa mi to nije jasno.

Horrible bosses sa druge strane nije ispao loš, onako gledljiva zabava za jedno popodne.

Link to comment
Share on other sites

Horrible Bosses bas dobar. Farrella nisam ni prepoznao :)

Moram samo da dodam za Horrible Bosses, vidim da sam propustio, da je soundtrack odličan!

Pri čemu ne mislim samo na "originalni skor" :) odnosno ono što je specijalno komponovano za film, a što je radio Christopher Lennertz a pomagali mu Mike McCready i Money Mark između ostalog, već i na odabir numera poznatih izvođača među kojima su The Heavy, Beastie Boys i mnogi drugi.

Link to comment
Share on other sites

The Lincoln Lawyer

http://www.imdb.com/title/tt1189340/

Погледао! Одличан.

Први опис на IMDB-у је одавао погрешну слику, о адвокату који управља целим бизнисом из кола, па сам очекивао батицу који живи из кола и сабија своју праксу. Заиста пријатно изненађење филм, мада су могли много јаче да га заврше. Овако, када су обојица били црно на бело, нисам имао представу како ће се све одмрсити, очекивао сам неке правно-муријашке лудорије, па ме је разрешење малко разочарало. Посебно сцена када га кева упуца, брижна мамица брине се о свом сину...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Погледао! Одличан.

Први опис на IMDB-у је одавао погрешну слику, о адвокату који управља целим бизнисом из кола, па сам очекивао батицу који живи из кола и сабија своју праксу. Заиста пријатно изненађење филм, мада су могли много јаче да га заврше. Овако, када су обојица били црно на бело, нисам имао представу како ће се све одмрсити, очекивао сам неке правно-муријашке лудорије, па ме је разрешење малко разочарало. Посебно сцена када га кева упуца, брижна мамица брине се о свом сину...

Ja bih pre rekao "dobar početak i sredina, mlak završetak."

Slažem se za kraj, samo što mi je ceo rasplet promašaj, a ne samo jadna keva koja izigrava plaćenog ubicu.

Sa jedne strane Rajan Filip je opasni proračunati mastermind ubica, ali zato mu ne padne na pamet da naaaaaarukvica sve vreme beleži njegovo kretanje.

Da je ubio njegovu porodicu, šta onda?

Link to comment
Share on other sites

MV5BMTI1ODkxNzg2N15BMl5BanBnXkFtZTYwMzQ2MTg2._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Butterfly Effect

Zaboravio sam koliko je u sustini gotivan film. Prica o tipu koji ima blackouts zbog sjebanog detinjstva. Kao adolescent, nalazi nacin da povrati secanja uz pomoc specijalnog abilitija.

Malo me je bacio u bedak posto nije bas neki feel-good film, ali u tome je i njegova poenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...