Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

BTW u okviru akcije gledanja starih scifi naslova dohvatio sam Leviathan i smorio se. Ovaj film sa Peter Wellerom je kopija Aliena, samo što su svemir i vanzemaljci zamenjeni podvodnom instalacijom i genetskim eksperimentima. Sam po sebi film nije loš, ali je prilično bled kad se uporedi sa Alienom, koji ima mnogo bolju atmosferu i manje vređa inteligenciju gledaoca.

Link to comment
Share on other sites

+1 za Horrible Bosses, Jennifer Aniston uffffff

The Quiet Earth, interesantan sci-fi...

..sa prilicno zbunjujucim neobjasnjivim krajem

Killer Elite - mnjeh akcija sa jeftinim forama, ali De Niro i Statham izvlace celu stvar srecom :)

drive_gosling630-thumb-630xauto-39382.jpg

Drive, sa rajanom goslingom, sjajno. sa jedne strane spor, i ne igra na kartu nasilja, a sa druge ima neke od najboljih i najbrutalnijih scena akcije koje sam video. preporuka

font filma je ko iz prljavog plesa, umro sam

Gledao sam ga u bioskopu i mogu reci da gori film u zivotu nisam odgledao :)

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

drive_gosling630-thumb-630xauto-39382.jpg

Drive, sa rajanom goslingom, sjajno. sa jedne strane spor, i ne igra na kartu nasilja, a sa druge ima neke od najboljih i najbrutalnijih scena akcije koje sam video. preporuka

font filma je ko iz prljavog plesa, umro sam

E, pogledah ga sinoc... Sta znam, ok je, cak dobar, ali mislim da nisam video nijedan realan dijalog tu. Mislim ono, ko prica sa tolikim pauzama izmedju recenica? Aj u nekoj okvard situaciji, ali non stop tesko. Ne kazem da mi to smeta, ali bas je fejk. :]

Kako odmice tako postaje bolji, sa krajem koji mi je prijao, pogotovo kad ga uporedim sa svime sto se snima u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

Terra Nova

3Ifmm.jpg

2149. Zemlja je u kurcu, i jedino rešenje je odlazak 65 miliona godina u prošlost radi ponovnog početka. I tako se Average Joe sa porodicom priključuje koloniji Tera Nova u svetu džungli i dinosaurusa. Zvuči zanimljivo..

..ali je u realnosti đubre. Dijalozi su niz klišea povezanih u rečenice, priča je puna idiotizama (poslali smo sondu kroz portal 65 miliona godina u prošlost i nismo je našli u sadašnjosti, mora da je u pitanju alternativna realnost!), dinosaurusi su čas neuništivi, čas pijani penzioneri, a sve vreme izgledaju jeftinije od prvog Jurrasic Parka.

Falling Skies je za ovo Šekspirov komad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...