Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

^ E bio sam u Svilajncu prosle godine, cini mi se, bas nam se svidelo.

 

Hvala na savetima, ima ih bas dosta 😄

Nesto cemo da iskombinujemo, ali najverovatnije onda neke lokacije oko Djerdapa, Manasija i Resavska pecina(to sam imao u planu i prosle godine pa nisam uklopio), mozda Rtanj, taj akva park kod Smedereva, to mi je bas blizu...

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

^ E bio sam u Svilajncu prosle godine, cini mi se, bas nam se svidelo.

 

Hvala na savetima, ima ih bas dosta 😄

Nesto cemo da iskombinujemo, ali najverovatnije onda neke lokacije oko Djerdapa, Manasija i Resavska pecina(to sam imao u planu i prosle godine pa nisam uklopio), mozda Rtanj, taj akva park kod Smedereva, to mi je bas blizu...

 

Meni su Vrujci uvek sigurica, voda izvire iz zemlje i direkt puni dva kompleksa bazena, koji se uveče prazne i menjaju svežom do jutra. Ima u blizini Ribnička pećina i manastir, i rodna kuća Živojina Mišića. U Vrujcima bi trebalo da još uvek radi jedna rečna vodenica. Od Beograda su 100km udaljeni :D

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Dule_smor said:

Inace vodih Nemce u po SDu, tvrdjava, Akva Park, Bela Crkva, Golubac, BG ceo centar plus uvece Skadarlija itd. Odusevljeni su, hoce opet da dodju:D

Dule obrće tokove istorije, tj. vraća ih na pravi kolosek.

Već vidim, uskoro otvaramo Novo Brdo II, priznaju nam reparacije za 99, Dule se ženi švapskom plemkinjom, Igor plače od muke, Kole jede svinjski vrat...

  • Haha (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, absolute said:

Dule obrće tokove istorije, tj. vraća ih na pravi kolosek.

Već vidim, uskoro otvaramo Novo Brdo II, priznaju nam reparacije za 99, Dule se ženi švapskom plemkinjom, Igor plače od muke, Kole jede svinjski vrat...

I ono najneverovatnije: Draletovo proročanstvo se ispunjava. 

Doduše ono o smeni predsednika SANU, jer su sva ostala nerealna i za multiverzum - pobeda je pobeda, ne treba joj gledati u zube 😄

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

Inace vodih Nemce u po SDu, tvrdjava, Akva Park, Bela Crkva, Golubac, BG ceo centar plus uvece Skadarlija itd. Odusevljeni su, hoce opet da dodju:D

odvedi ih i do Lepenskog vira i do Vince. Cisto da vide gde su poceci evropske civilizacije 🙂

  • Like +1 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Братееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее кад дођем са мора следећа дестинација!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:
On 7/9/2022 at 12:21 AM, SATAN said:
Иначе, 16ог идем овде: Pyramisa Sahl Hasheesh Resort 5* Hurghada
Понећу и штап да пецам ајкуле. 

Pfff, ja mislio ti i Drale letujete u Mariupolju ili makar Sociju!

ili bar neko jezero kod Slavjanska... 😄 

btw, u restoranu iznad tog kupalista je odlična pastrmka. Sami je uzgajaju, to su ove sa slike

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...