Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

39 minutes ago, Lucky said:

 

i ja koristim curaprox na preporuku ali iskren da budem pojma nemam koja je razlika u odnosu na obične, nisam primetio neke boljitke ili samu promenu u procesu pranja zuba.

ozbiljno? meni je ogromna promenau odnosu na one najpopularnije cetkice tipa kolgejt itd, sa gumama I ostalim glupostima. A kad tek kupim novu, onda mi se peru zubi 15 puta koliko mi je lepo :)) jedini da kaze problem je sto mi se relativno brzo raspadnu, jer uzimam ultra soft, a I pride me mrzi da menjam cetkice nekoliko puta dnevno pa onda njom perem najt gard pa je brzo upropastim.

 

@Dende, ima curaprox I neobicne :)

 

curaprox-hydrosonic-tandborste-chs-100.jpg

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Udo Tvrdi said:

Curaprox Ultrasoft

Ove elektricne mislim da su samo skupe igracke

Dakice, sve se vise slazemo, sada otkad redovno pijes lekice :*

5 minutes ago, Dende said:

Ja sam bio ovde kod nas u Curaprox radnji i nisu imali elektricne kad sam gledao.Da sam znao gde ima,uzeo bih Curaprox elektricnu naravno :/

http://www.zdrav-osmeh.rs/svi-proizvodi-rs/elektricne-cetkice-rs/curaprox-hydrosonic-chs-100/

Link to comment
Share on other sites

probajte posle par meseci paradontaxa da se vratite na paste tipa colgate i tako to - nema sanse

Vudu, azylin se ne racuna heheheheehehe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mncu said:

ozbiljno? meni je ogromna promenau odnosu na one najpopularnije cetkice tipa kolgejt itd, sa gumama I ostalim glupostima. A kad tek kupim novu, onda mi se peru zubi 15 puta koliko mi je lepo :)) jedini da kaze problem je sto mi se relativno brzo raspadnu, jer uzimam ultra soft, a I pride me mrzi da menjam cetkice nekoliko puta dnevno pa onda njom perem najt gard pa je brzo upropastim.

jednako mi se brzo raspada i curaprox i obična četkica a baš nisam primetio razliku

Link to comment
Share on other sites

jaj brate daki, daj malo onu sliku sa kacketom i roze majicom, da malo plaknemo mozak od ovog novog umerenog, finog i ucenog dakija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Tofu, mozda je ljudima dosta spominjanja kurca? Sta, po tebi forumu nedostaje "kurac kurac kurac" i krsne momcine sto otvaraju pivo zubima? Siguran sam da postoji forum gde toga ima na pretek. Danas na netu ima bas svega. Nisi mali, nemoj da mi moramo za ruku da te vodimo. Guglaj, nadji, snadji se!

Link to comment
Share on other sites

pisao sam u pricajte, ali hajde, ostavicu i ovde, mozda neko konkretnije odgovori :)  prosle godine sam sredinom avgusta poceo da kijam ko lud a i nos mi je redovno cureo, jos sam usput pokupio i neki svrab ociju koji se javio da li krajem septembra ili pocetkom oktobra... i ove godine ista prica, kijanje svaki dan i brisanje nosa iako je napolju konstantno 30c. svraba ociju nema, ali nije iskljuceno da ga necu dobiti u ovom ili sledecem mesecu. u oba navrata sam bio izlozen konstantnom radu klime koju inace ne podnosim pa je mozda to razlog mojih simptoma. nisam nesto informisan pa me zanima da li neko ko je generalno zdrav, moze da pokupi alergiju tek tako u 30oj godini zivota i sta je najpametnije uraditi?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...