Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

drugari, posle nekog vremena sam se ushaltao da ustajem u pola 7 i imam cuku vremena lufta pred sljaku, sto je dosta da se spremim, srknem kafu, stavim nesto u kljun i blejnem bar pola sata. mislio sam da pomerim jos ranije, u 6, kako bih isao na bazen od pola 7, pre posla, ali mi je to jos uvek hardkor.

ono sto trenutno mogu je da uradim pola sata vezbi pre posla. koliko je to ok za organizam i srce koji su jos usporeni posto sam je jutros propisno zadisao posle sklekova i laganih tegova (bez zagrevanja) :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

savrseno je

Ja isto svaki dan 40ak minuta od cega 25 min razgibavanje istezanje i 10-15 minuta sklekovi. Vrhunski je, posebno kad sam naucio pravilno da se istezem i razgibavam.

Inace, ono sto sam krenuo pre 2 godine (da svaki dan jakim tempom 4 km hodam, malo jedem i tako to) je dalo konacno rezultat, smrsao kilo, al mislim da sam skinuo bar 5 -6 kila sala, 2 boja manje pantalone nosim i lud sam ko zardinjerac!

Ako oces na 11 april jutarnji pre posla, javi.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

'ocu, samo da se presaltam na ustajanje u 6:15, pa u 6:00, za cirka mesec-dva koliko mi je trebalo da se naviknem na 6:45 i 6:30 :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kolko je velika teskoca posle 23 dana bleje opste na moru, spavanja, junkovanja, alkohola i svih carolija vratiti se u rezim treniranja, ishrane i razumnog spavanja od nekih 6-7 sati. Vec dve nedelje sam nazad u Srbiji i ne mogu da se nateram.

Eto samo da podelim moju teskocu sa vama, ovaj nadolazeci ponedeljak ce biti treci za redom pokusaja nastavljanja treniranja :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

8 sati je dovoljno, ne komplikuj, jedi kako ti je najlakse, bitno je na kraju dana kolko si pojeo, prvo sredi ishranu kolko tolko, pa tek onda razmisljaj od suplementima. Ako oces da smrsas, jedi malo manje, ako oces da se napucas malo vise, budi uporan i posle 15 godina ti bude bolje!

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

8 sati je dovoljno, ne komplikuj, jedi kako ti je najlakse, bitno je na kraju dana kolko si pojeo, prvo sredi ishranu kolko, tolko pa tek onda razmisljaj od suplementima. Ako oces da smrsas, jedi malo manje, ako oces da se napucas malo vise, budi uporan i posle 15 godina ti bude bolje!

Ма брате, ја сам мршав, мени фали. (:

Ја сад имам 70 кг-а на 185, а циљ ми је да имам 80.

@Diego Иначе, сад ми креће година, па идем за Ниш, а тамо ћу се најмање 2 пута дневно хранити у мензи, а храна је баш по вољи теретанамена, тако да таква врста исхране ми неће недостајати.

Link to comment
Share on other sites

Океј, ал ја сам планирао нешто конкретније, типа исхрана 6 дневно, тренинзи 4 недељно, можда и неки суплемент. Иначе, колико је потребно сна? 8, 9 сати?

Ipak neces da se drogiras znaci? :D

Link to comment
Share on other sites

по вољи теретанамена.

jObLK.gif

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...