Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

možda je koristan ako živiš u americi pošto samo tamošnje namirnice uzima u obzir, mada sumnjam pošto svejedno ignoriše sezone. meni je rekao da za užinu jedem jagode, a oktobar je. ako negde i nađeš jagode, koštaće ko pola minimalca.

Link to comment
Share on other sites

imas WIOqB.png digme kod svakog obroka, pa mozes da menjas dok ne naidjes na nesto sto ti odgovara.

a mozes i opet da kliknes "generate" izbaci totalno drugi raspored...

u krajnjem slucaju, mozes da nadjes sam nesto slicno toj namirnici, ne mora bas tacno u kaloriju da ide sve :)

odlicna stvar, swe poxwale nikita

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa znam da verovatno mogu da se snađem, al ono, mogu da uzmem i kevin kuvar i listam dok naletim na nešto. može da pomogne sajt, al nije ODLIČAN OMG

btw tri puta sam radio generate i sva tri puta sam dobio neko voće koje nije u sezoni (poslednji put lubenice)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, da nema nesto slicno ali da su jednostavnija jela :) Nek kaze pojedi danas 2 paradja, 3 jabuke, 2 krastavca, 5 jaja, 2 snicle i 200grama silra :) Mislim da bi to bilo definitivno lakse za upotrebu nego tamo neka israeli salad ili Monte cristo sandwich the fuck?!

T_T

Link to comment
Share on other sites

preporucio mi drug ove vezbe da radim svako vece, evo 3. noc i radim i bolje se osecam

http://www.youtube.c...ture=plpp_video

doduse meni su manje serije, ali mislim da nije lose

vase misljenje?

radim trbušnjake iz te serije (samo ne ove istokovane nego

) i dobri su, kapiram da je i ovaj chest ok, al nije to da ti bude jedina vežba. no, bolje i to nego ništa.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ajmo malo teretana bleja ljudi !!11

Fenomenalna vezba, radiš istovremeno kradio i rade skoro svi misići. Krene se polako samo sa šipkom pa kasnije kada telo ojača stavljaju se polako tegovi.Naravno ne morate kompletnu vežbu da uradite možete i da kombinujete samo neke delove.

http://youtu.be/mALKhxdSenI

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Potrebno je visegodisnje iskustvo u tretani da bi ovo radio efektivno. Vise od pola onih koji se zajebavaju sa ovim nece moci da postuju formu vec posle treceg seta, a rade se takve vezbe da je veoma moguca povreda ako forma nije ispostovana...

Nemoj da mislis da je nemoguce da se sjebes ako radis sa malom kilazom, posto jeste... :)

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo pokazivao neko ko stvarno zna znanje, radio sam polako sa malom kilazom npr samo ramena par tih spojenih vezbi i za kratko vreme sam video odlicne rezultate, tako da se vezbe mogu izolovati spojis npr 4 koje ti odgovaraju i picis polako dok ne savladas tehniku kasnije postepeno povecavas kilazu. Nije zapravo tolko strasno kao sto izgleda verujte mi, mislim kada se radi odvojeno :)

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Razumem da je tesko poslusati tudji savet kad ti u glavi stoji: 'lol radim to vec duze vreme i nista mi nije, napredak je tu' , ali poslusaj me kad ti kazem da je manijakalno raditi bent over row, good morning, cucaj i rumunsko mrtvo dizanje u jednoj seriji bez pauze. Kicma je svetinja, jednom kad je sjebes nikad nema nazad, ja sam saznao na tezi nacin, nemoj i ti...

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

I jedno pitanje kada ozdravim planiram ponovo da se vratim treninzima onako full (teretana, kendo...) E sada posto sam razmišljao da uzmem da pijem whey i to ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html zanima me ako imam dva treninga u jednom danu kada treba da ga popijem, tj. posle prvog treninga ili drugog ? Uglavnom sam ranije isao pre podne teretana uvece Kedno ( kendo je u sustini jedan veliki kardio trening bez nesto previse koriscenja misića posto je u pitanju Japansko mačevanje). I da li ovaj whey sto sam ostavio link valja ?

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

После првог где радиш са теговима :)

Дал ваља протеин немам појма :) Мој ортак га је хвалио :) Скупљи је од већине....Ја сам користио три различите врсте протеина и нисам приметио неке разлике.....У принципу мени су протеини користили као мотиватор дам 5000 динара и онда вежбај Фићо не дозволи да пропадну паре :Д

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Porucio danas dobru kolicinu suplemenata sa iherb.com, salju za Srbiju i to free shiping za porudzbine preko 40$. Imaju sve i svasta, do 50% su jeftiniji proizvodi nego u nasim prodavnicama i na prvu porudzbinu se moze iskoristiti kupon koji daje 5$ popusta na kupovinu do 40$ ili 10$ na porudzbinu >= 40$.

Evo moj referral kupon sa kojim dobijate popust: ZBN373

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...