Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Ove vezbe za razgibavanje ramena pre treninga su izuzetno dobre.Ja sam pre 10 meseci krenuo da ih radim pre svakog treninga,nikada me vise ramena nisu bolela.Mozda jedino kad radim sestice na bencu,na drugoj seriji mi se desava da otkaze rame,ali to mozda 1-2 puta u mesec dana.Sve u svemu 10 minuta na traci na recimo 8-9 brzini + razgibavanje misicnih particija koje su taj dan u planu + ove vezbe za ramena i nema bojazni od povrede.Istezanje na kraju se isto podrazumeva : ) Ja recimo razgibavam ramena temeljno cak i kad radim noge,jer su me ranije stalno ramena bolela.

Eto da i ja napisem nesto konstruktivno,umesto samo da kenjam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Брате, нема леба без теретане ако желиш видљиве резултате. Прво што кући немаш могућности да радиш све вежбе, друго што има много фактора који утичу на твоју психу и одвлаче ти пажњу, тиме умањују резултате вежбања. Имаш ваљда 1к динара месечно да издвојиш за теретану...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Не знам...

Ја причам из личног искуства и наводим проблеме које сам ја имао пред собом док сам вежбао кући... Можда то варира од човека до човека.

Треба ти и клупица, Калимеро. (:

Link to comment
Share on other sites

Брате, нема леба без теретане ако желиш видљиве резултате. Прво што кући немаш могућности да радиш све вежбе, друго што има много фактора који утичу на твоју психу и одвлаче ти пажњу, тиме умањују резултате вежбања. Имаш ваљда 1к динара месечно да издвојиш за теретану...

TtNGA.jpg

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Брате, нема леба без теретане ако желиш видљиве резултате. Прво што кући немаш могућности да радиш све вежбе, друго што има много фактора који утичу на твоју психу и одвлаче ти пажњу, тиме умањују резултате вежбања. Имаш ваљда 1к динара месечно да издвојиш за теретану...

ok

ne stvarno, bucice?

Link to comment
Share on other sites

нема леба без теретане ако желиш видљиве резултате.

ne lupetaj i ovde, ko boga te molim.

budo, ne znam zašto bi ti neko poklonio svoje bučice, skupi pare za tuber, i možeš da radiš p90x

Link to comment
Share on other sites

Кад даш паре за теретану, имаш много више воље да тренираш него кад си код куће, јер иначе, зашто би бацао паре ако нећеш вредно да тренираш. Зато су и резултати бољи јер у теретани дајеш свој максимум.

Link to comment
Share on other sites

Кењаш, дечко. Скупљаш поене на мени како би у очима својих РУР другара чији си пулен изгледаo као "badass" тако што ћеш мене да спустиш? Одрасти плз.

Edited by PROTOSS-
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Кењаш, дечко. Скупљаш поене на мени како би у очима својих РУР другара чији си пулен изгледаo као "badass" тако што ћеш мене да спустиш? Одрасти плз.

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

protoss went full marmen

kvotovi za istoriju!

Кењаш, дечко. Скупљаш поене на мени како би у очима својих РУР другара чији си пулен изгледаo као "badass" тако што ћеш мене да спустиш? Одрасти плз.

Кад даш паре за теретану, имаш много више воље да тренираш него кад си код куће, јер иначе, зашто би бацао паре ако нећеш вредно да тренираш. Зато су и резултати бољи јер у теретани дајеш свој максимум.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

imali smo ozbiljne "teretana vs. gajba" priče i neki zaključak je bio da ima prednosti i mana na obe strane i da je individualno šta ti više odgovara. daleko od toga da je nemoguće kvalitetno vežbati kod kuće (eto ja sam živ primer) kao što marmen priča.

Link to comment
Share on other sites

To nije zelja za napretkom nego moranje jer "platio sam teretanu i jebi ga... sada moram metar dana da se upucavam u mozak u smrdljivoj teretani, a mogao sam te pare u nesto drugo da ulozim"

Ja kad osetim potrebu za treniranjem, odem lepo i uplatim i treniram jer to zelim a ne zato sto sam uplatio metar dana treniranja pa da parice ne propadnu. Protose, zesce si se rasprdeo i krajnje ti je vreme da povuces rucnu

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...