Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

@Ivan_

Inace, jedinu vezbu koju sam radio za taj donji deo ledja(od pre mesec dana) je na T-arm-machine-masina-za-mrtvo-dizanje-RP-31-480x508.jpg i bas me je lepo radilo u poredjenju sa ledjnjacima i veslanjem, tako da jedino cu ovo da izbacim i eventualno lat ako budem osetio bolove.

Ova vezba nije za donja ledja :) barem ne primarno :) pogadja i donja ledja ali nije za njih :) kao sto kad radis benc rade ti i ramena ;D ali primarno pogadja grudi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ova vezba nije za donja ledja :) barem ne primarno :) pogadja i donja ledja ali nije za njih :) kao sto kad radis benc rade ti i ramena ;D ali primarno pogadja grudi :D

Nisam znao :D Koje misice primarno pogadja? Ja se tripovao da je za ledja jer je to jedina vezba koju znam, a pokida mi ledja.(ostalo sam radio veslanje sa bucicama i na spravi i ledjnjaci na onoj polomljenoj klupi)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam isto blenuo par minuta ko volina, al onda sam se setio šta je to.

Noge su na ovoj kosoj površini, tako da ti je šipka(ova što je na slici pod uglom) između nogu, rukama hvataš ovu crnu šipku i vučeš ka gore, dok šipka koja ti je između ide ka tvojim jajima. valjda je to to :)

Link to comment
Share on other sites

Pogadja misice kao i veslanje :) samo sto imas 2 nacina kako hvatas :) usko i siroko :) usko je kao sa klipa :) do duse ovaj momak ne radi na spravi nego koristi olimpijsku sipku koliko mi se cini :D a siroko moze da se radi na spravi koju si ti okacio ( kod mene su zvali to T sipka :)

Ja sam takodje presao sa velsanja na T sipku jer sam podigao kilazu toliko da sam imao utisak da mi samo ruke rade na velsanju :D

Po meni najbolja vezba za donja ledja je ova powerline-hyper-extension-m.jpg

Cucni koliko tebi odgovara :) glavno je da ti donja ledja budu prava :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

This image is hanging in some of the police stations in the USA.

Custom project for US prison guards and police officers.

600071_367943363277970_677668039_n.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da kupim gurtne? Poslednja tri para sam kupio u Pansportu, ali oni ih nemaju vise i ne znaju kad ce da uvezu sledecu turu...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam zajebao nesto, ili sam glup pa ne kapiram, ali na ovo sam mislio - gurtne

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Hvala, nasao sam to jos na tri-cetiri sajta, ali niko nema prodavnicu u Beogradu, najbliza je u Smederevu...

Obisao sam juce pola grada, nema niceg u Djaku, Planeti, Sport Vision-u, Trefu, obisao sam i tri radnje suplemenata i nista. Napravicu za sad neku DIY verziju od dzudo pojasa, ali ako neko naleti na gurtne nek javi...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Ima na buvljaku alfi

gde tacno? :>

ne znam koliko je udobno tako to budziti, imas one pojaseve koji sluze bas za to. ako bas hoces tako, debelo uze mozes naci u vecini prodavnica planinarske opreme. na nbgu imas goru, prekoputa novog merkatora.

ti pojasevi su preskupi

a na kanap se brzo naviknes, ne vezes kanap ko kais, nego ti "visi" na bulji (in b4 gej fore) ako me kapiras

koliko je geto ovaj alfa!

pa naravno kad sam tru blokemon!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kako god, zapostavlja podlakticu :>

a kanap za zgibove, pa provuces teg koji ide na sipke, obavijes oko struka, napravis cvor i peglas, lakse nego da drzis bucicu stopalima

Kupi pojas i lanac za kerove :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

kako god, zapostavlja podlakticu :>

a kanap za zgibove, pa provuces teg koji ide na sipke, obavijes oko struka, napravis cvor i peglas, lakse nego da drzis bucicu stopalima

Koristim gurtne za tri vezbe: zgibove sa opterecenjem, veslanje preko 100, i mrtvo dizanje preko 180...

Sto se tice ovog kanapa, mislim da ce da te zulja ako budes stavljao vise od 30-ak kila, mozda je bolje da kupis neki polovni pojas za 500 dinara pa za njega zavezes neki kanap/gajtan, da napravis neku imitaciju onog pravog pojasa za zgibove...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...