Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Jel imao neko problema sa bolom u cevanici posle trcanja ili preskakanja vijace?

Posto evo mene vec 4-5 dana ne popusta kad krenem da treniram.

Купи улошке :) промени подлогу и  после тренинга узми лед и масирај део где те боли :) Бол може да буде само гори ако не промениш нешто :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

svaka čast

 

Dule, pošto si jedini doktor ovde, da li po zdravlje može da ima nekakvog negativnog uticanja ovako mršavljenje? Usporenje metabolizma i sl? Ne trolujem, zanima me ozbiljno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oduvek su me oduševljavali ljudi koji okače "pre i posle" sliku na net, keve mi. 40kg jebote, ja mislio da su ovih 6 što sam ja skinuo u poslednje vreme uspeh :D

svaka čast!

 

edit: aj kad sam već tu da pitam. dajte neku preporuku za skidanje stomaka. ishranu sam manje-više regulisao (ne jedem hleb, skoro potpuno sam izbacio kocu i tako ta sranja i ne jedem uveče toliko često), teretanu neću da plaćam. imam gajbi vratilo i one trake za istezanje i to je to od opreme otprilike :D

 

možda onaj ab ripper u p90?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sad samo definicija astora! :D

 

pa u principu ne bi trebalo da ima nekih negativnih uticaja na zdravlje ovakvo mrsavljenje...ipak je on za 8 meseci izgubio tih 40 kila, nije da su ga bacili u konc logor pa da je smrsao 40 kila za mesec dana:)...naravno normalna fizicka aktivnost i zdrava ishrana se podrazumevaju, bez nekih sranja za mrsavljenje...ali u svakom slucaju bi mogao da proveri celokupnu krvnu sliku, secer, masnoce, urea, kreatinin, transaminaze, elektrolite i mokracu

 

btw, ja nikako da se nakanim da krenem da vezbam...10 puta sam kuci kretao nesto malo (imam sipku i tegic od 6 kila), ali uvek se brzo smorim...sad se otvorila nova teretana prekoputa zgrade, pa mozda krenem na jesen...posto od ovih p90 sranja nema vajde, nema sanse da ja to radim kuci svaki dan, nisam dovoljno disciplinovan...inace sam na 185cm/85kg jos od vojske, ali mi je ispao pivski stomak (inb4 o rly)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

браво ае!

Доцо, стомак се скида у кухињи, не у теретани! ае

настави са том исхраном + кардио + вежбе са кратким паузама и на коњу си!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

браво ае!

Доцо, стомак се скида у кухињи, не у теретани! ае

настави са том исхраном + кардио + вежбе са кратким паузама и на коњу си!

Hvala na savetu :*

Cek, onda bi bilo dobro da batalim tegove na neko vreme ?

Link to comment
Share on other sites

Па дечко, 40 кила! Мало ли је. Браво, браво. Пре тебе сам видео само једну особу, цица једна, која је за 1.5 година смршала мало преко 60 кг. Мени невероватна воља, и ти и она. Само настави.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja isto znam za nekoliko slučajeva takvog mršavljenja, ali ja prosto nešto nemam takav organizam ili šta god - i kad jedem više i kad jedem manje, sve mu isto dođe, stoji kilaža. OK, ekstremni slučajevi tipa konc logora bi sigurno "pomogli" ili dijeta na bazi vode gde samo piješ vodu mesec dana i tako te ludorije.

Link to comment
Share on other sites

Laki, sa 40 ili 60 kg manje, ja sam mrtav čovek. Nema me :)

Vrtim se oko 80 kg. Mada na mojih 175 cm može to malo dole. Ako ništa drugo mogao bih da smanjim BF uz manje više istu masu, ali lenj sam, jbg. Tim pre je divljenje prema Astori veće.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta hoćeš da mi kažeš sada, pošto sam ja pisao uopšteno i o sopstvenom slučaju :) Ne govorim o astori, koji je sabio sa 40kg manje, nema priče, nego više kako kod mene ne prolazi ni -5kg manje, a recimo hleb ne jedem uopšte jer ne osećam potrebu za njim, ne pijem te gazirane stvari i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio: "Ne možemo mi koji nemamo 120+kg da smršamo tako mnogo." Nisam te razumeo kako treba.

Čitajući ovaj topik ja sam nekako skontao da iako ne jedem loše, rekao bih, ne mogu ništa ozbiljnije da promenim bez vežbanja. Cenim da je i kod tebe isto. Ne možeš više da smršaš pasivno, ne jedeš hleb ne piješ Kocu i sl. Ako bih da gubim masu bez da vežbam morao bih da gladujem ili da radikalno menjam ishranu.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ali ja vežbam :)) Doduše ne znam šta se podrazumeva pod "vežbanjem" ali trčim dva puta nedeljno i idem u tešu tri puta nedeljno, to bi trebalo da bude kao dovoljno za nekakve rezultate :) Da se razumemo, ne izbegavam Mek ili tako nešto ali isto tako ni ne idem u taj Mek češće od dva puta mesečno npr - ako mi se prijede, ješću. Ali pored toga sve drugo je kao "po pravilima" - ne jedem kasno noću, slabo jedem prženo, jedem belo meso, tunjevinu i slično, stvarno ne jedem hleb skoro uopšte, ali sve to zato što to volim ne zato što kao mora to da se jede da bi se mršavilo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...