Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

@f4ts0

Moj savet ti je da središ ishranu baš baš...Postoji ona izreka da se trbušnjaci prave u kuhinji, a ne u teretani :)

Malo pojačaj cardio, smanji UH, počni da meriš koliko čega jedeš, koliko proteina unosiš (gledaj da bude oko 2gr) itd

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

to ne mogu da radim (ne da ne zelim vec ne mogu zbog obaveza, nacina zivota,) tako da cu u tom slucaju prihvatiti slaufcic :)

Mozda i nestane za godinu dana, svakako cu updateovati info!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to ne mogu da radim (ne da ne zelim vec ne mogu zbog obaveza, nacina zivota,) tako da cu u tom slucaju prihvatiti slaufcic :)

Mozda i nestane za godinu dana, svakako cu updateovati info!

 

 

Šlauf NIKADA nećeš skinuti, osim u npr. ordinaciji Colić i sl mestima za 3k eur.

Pitanje je da li vredi ulagati tolke pare u sebe.... Ja sam se istopio i jedino na

taj način mogu višak kože da uklonim, mada kapiram kad bi uštekao 3k jura,

da bi ipak pre pobegao na neka do jaja putovanja nego da zatežem trbu...   [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

to fazon stranica isto kao sto nude adidas zx750 za 2500din :)

Pa kad ocemo vec da se trujemo, da se trujemo jeftinije!

Npr Muscletech Neurocore na AMGsportu je 4900 , ovde je 3500 , sto je mnogo jeftinije.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ma ja cucanj radim sa 60-80 kila samo, to mi je najgora vezba. Tu napredka nije bilo ni za kilo godinama. Prestao sam da radim na smitu odavno da bi naucio da odrzavam ravnotezu... Jednostavno numem, pocnem da se klatim kao baba vec na 80 kila, moram da zovem nekog da stane pored da me uhvati :) Kolena se tresu, skupljaju na unutra sama... bas mi je frka, ne bih da sjebem koleno kao retard.

T_T

Link to comment
Share on other sites

Ma ja cucanj radim sa 60-80 kila samo, to mi je najgora vezba. Tu napredka nije bilo ni za kilo godinama. Prestao sam da radim na smitu odavno da bi naucio da odrzavam ravnotezu... Jednostavno numem, pocnem da se klatim kao baba vec na 80 kila, moram da zovem nekog da stane pored da me uhvati :) Kolena se tresu, skupljaju na unutra sama... bas mi je frka, ne bih da sjebem koleno kao retard.

 

Pa što ti ne pokaže neko od "stručnog osoblja" u teretani? Možda radiš nepravilno?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...