Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

A kakav je tačno trip sa Dzekijevom facom, koju emociju treba da predstavlja? :D Neka kombincija besa i čudjenja? :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam zasto,ali mislim da ovaj nisam video ovde

164698_700b.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja jedan tako carski "I'm retarded!" momenat pre par nedelja.

Izađem iz kuće sa računima, spiskom za pijacu/samoposlugu, bez dinara i sa dve kartice (jedna moja, jedna ne).

Dođem do prvog bankomata - ne radi, do drugog - ne radi...

Na kraju dođem do bankomata koji radi (sad sam baš daleko od gajbe, maltene kod pošte u kojoj treba da platim račune).

Ubacim karticu koja nije moja, ukucam PIN, dignem keš, sve super.

Ubacim karticu koja jeste moja i provalim da sam zaboravio PIN (promenio karticu par dana pre nemilog događaja).

Srećom, imam upisane PINove u mobilni. Prepipam džepove. Smorim se. Zaboravio sam isti kod kuće.

Onda mi sine spasonosna ideja: "Zvrcnuću gajbi sa mobilnog da mi neko pročita PIN!"

Usledio je "I'm retarded!" osećaj, a mislim da sam malo bio i pocrveneo. :(

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ja sam zvao ortaka na mobilni da mu kazem da je zaboravio mobilni kod mene :fp:

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja se najvishe presecem kad nosim duks koji ima veliki dzep na sredini i tu stavim kljuceve.Random check dzepovi u pantalonama prazni,samo me hladan znoj oblije.

Al kad se u startu setim da sam ih tu stavio i odma proverim taj dzep u sebi mislim:"Evo ti kurac,mene ces da zajebes" ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha to je to! naravno, nema sanse da skines ceo film, pa onda da napravis has, nego ono "e, dobro, doneo sam has ispred monitora, sta cemo sad?".

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...