Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne, ja zapravo radim obrnuto, kritikujem one koji nabadaju druge bez da budu nabadani prvi.

i ne, nece proci nijedna strana bez toga (oce ako ne bude bilo tog nabadanja).

a ako ti percipiras ovo sto sam napisao kao da ja nesto delim, onda lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam Kilija, smaraju ovi ne smesni (s)tripovi kako su zene ne dostizne, i sta sve treba raditi sa bi bio sa jednom.

Prvo, nisu istina, a drugo, smaraju, i trece, sad ste iznervirali Kilija.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

a ako ti percipiras ovo sto sam napisao kao da ja nesto delim, onda lol

pa deluje mi da delis pravdu posto se moja recenica odnosila na ovo sto je covek u quote-u ispod rekao

smaraju ovi ne smesni (s)tripovi kako su zene ne dostizne, i sta sve treba raditi sa bi bio sa jednom.

samo sto sam ja to preformulisao drugacije

i onda naravno da mi zvuci kao da branis sve to sto ovaj strip treba da predstavlja

i sasvim je logicno da mora da postoji neki balans a ne samo da sve ide svojim putem i da se svi smejemo svemu

Link to comment
Share on other sites

pa deluje mi da delis pravdu posto se moja recenica odnosila na ovo sto je covek u quote-u ispod rekao

samo sto sam ja to preformulisao drugacije

i onda naravno da mi zvuci kao da branis sve to sto ovaj strip treba da predstavlja

i sasvim je logicno da mora da postoji neki balans a ne samo da sve ide svojim putem i da se svi smejemo svemu

pa ja se nisam smejao:)

ali eto, njemu je smesno cim je okacio, a sigurno i jos dvojici-trojici koji su pogledali, a nisu nista napisali. a ti i ja mozemo da skrolujemo i da ga pustimo da uziva u svom stripu koji je nama sranje, nista nas ne kosta... a mozemo i da prokomentarisemo kako je sranje strip.

a ti nastupas sa nekog prijestola (iako verujem da ti to nije cilj) iako u trenutku tvog posta, bilans za taj strip je 1:1 (ti i lik koji je postavio). pa cak i da nije, eto, njemu je smesan. a bionic je rekao da ga smaraju i to je stav, a 'prestanite to i to' nije stav vec uput, usudio bih se da kazem naredjenje. naravno, u prenesenom znacenju, znam ja da ti ne izdajes naredjenja lol. ali i moje 'ili ce kili da vas prebije' je isto bilo u prenesenom znacenju, jel tako?:) tako da ne, ne mislim da ces ubiti svakog ko stavlja takav strip ili da mislis da si najpametniji, ali sam pecnuo takav nastup i to ne nesto agresivno, nego istom merom ko i ti, prakticno nebitnim onelinerom.

mozda je zajebavanje zena, ali pred doticnom 'zajebavanom zenom' se liku tresu kolena u 9 od 10 kvadrata

ne mislim da se radi ni o glorifikaciji zena, ni o zajebavanju zena, vec o prostom slice of life (ili kako to ameri zovu) stirpu bez neke poruke nego eto, ako se nekom to desilo, da kaze 'jao lol' isto ko sto sam ja reko za onaj sa sendvicem i serijom.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozda je zajebavanje zena, ali pred doticnom 'zajebavanom zenom' se liku tresu kolena u 9 od 10 kvadrata

ja sam strip shvatio kao prozivanje zenske sujete i opsednutosti fizickom lepotom. nema nigde glorifikacije, to je sigurno. strip je glup btw :)

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Podrzavam Kilija, smaraju ovi ne smesni (s)tripovi kako su zene ne dostizne, i sta sve treba raditi sa bi bio sa jednom.

Prvo, nisu istina, a drugo, smaraju, i trece, sad ste iznervirali Kilija.

Mene najvise smara cinjenica da si ti napravio toliko gresaka da bi bilo bolje kad bi sve pisao malim slovima i bez znakova interpunkcije, jerbo bi nas mozda prevario onda da te boli kurac za pravopis.

Link to comment
Share on other sites

postavis sliku kako se hvalis da si uzeo dobar rejting u areni , na kojoj se vidi da si bustovan , em sto si se self ownovo em si navukao bes wow podforumasa koji te proganjaju gde god postujes , fakin prajsles :)))

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...